Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: USA when?  (Прочетена 5112 пъти)

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
USA when?
« -: Февруари 24, 2014, 12:48:56 pm »

Имаше тема пусната за Украйна...На мен вече ми се догади, честно казано по телевизията и къде ли не да се дъвче едно и също. Украйна и да фалира, а тя е в технически фалит...много важно...
НО, САЩ също са в технически фалит с дълг 18трилиона долара при БВП 10 трилиона...
Има ли астрологични данни, дали техническият фалит ще бъде спасен там. Защото дълга на щатите се държи от Китай(2рата по големина икономика в света) и Русия...
Моля да се включите.
Марая, теб лично моля, защото много внимателно съм чел, какво бе написала за Бойко Борисов и за Украйна и всичко се оказа вярно
Благодаря предварително.
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Happy58

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 204
Re: USA when?
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2014, 01:05:26 pm »

Да не си решил да изкупуваш дълга на щатите :), щото те Китай почнаха да продават нещо оттук-оттам. :)

Но и на мен ще ми бъде интересно, защото технически щатите отдавна са във фалит :) но в реалността продължават да държат юздите.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2014, 01:07:09 pm »

Да не си решил да изкупуваш дълга на щатите :), щото те Китай почнаха да продават нещо оттук-оттам. :)

Но и на мен ще ми бъде интересно, защото технически щатите отдавна са във фалит :) но в реалността продължават да държат юздите.
Хахахахахахах...Ще купя аз...трабанциолет...аххаха
Има точно и логично обяснение, защо не са фалирали реално, а смао технически...АКо Китай им продават дълга е страшно и лошо...
От нумерологична гледна точка според теб, би ли могла да кажеш...ДАЛИ, ще фалират реално?
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2014, 01:15:37 pm »

Някой да качи картата на САЩ...ще се включа по-късно.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2014, 01:22:52 pm »

Ето натала на САЩ..
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2014, 01:23:56 pm »

Има два различни варианта

Цитат

There is an ongoing controversy regarding the natal chart of the USA. However, most astrologers use either the Sagittarius Rising chart (that seems to work better when it comes to rectification and is supported by historical evidence) either the Gemini Rising chart (which seems to provide a better description of the American character).

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #6 -: Февруари 24, 2014, 01:24:18 pm »

Ха, а стига бе...1ви дом на САЩ е в моят 5ти...как няма да са ми любимци...
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #7 -: Февруари 24, 2014, 01:25:46 pm »

Кой от двата варианта е верният според теб, Лил?
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #8 -: Февруари 24, 2014, 01:28:52 pm »

Не се занимавам с мунданна астрология.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28272
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #9 -: Февруари 24, 2014, 03:51:27 pm »

Имаше тема пусната за Украйна...На мен вече ми се догади, честно казано по телевизията и къде ли не да се дъвче едно и също. Украйна и да фалира, а тя е в технически фалит...много важно...
НО, САЩ също са в технически фалит с дълг 18трилиона долара при БВП 10 трилиона...
Има ли астрологични данни, дали техническият фалит ще бъде спасен там. Защото дълга на щатите се държи от Китай(2рата по големина икономика в света) и Русия...
Моля да се включите.
Марая, теб лично моля, защото много внимателно съм чел, какво бе написала за Бойко Борисов и за Украйна и всичко се оказа вярно
Благодаря предварително.

Предупредения е въоражен!- това е моето мото...
Аз лично приемам 2-та карта която Лили е качила..или АСЦ Близнаци ...
Съдейки по нея и в конкретика на въпроса ти мога да споделя , че на тази страна тепърва и предстоят сериозни промени и проблеми.
Мутабелните кардинални оси на картата показват много точно умението да манипулират..да бъдат гъвкави , да се приспособяват , да бъдат хамелиони и умело да печелят както приятелства...така и неприятелства....да бъдат водещи за сметка на нестабилност..,апатия,бунтове...обществени проблеми - 2 ри дом от картата рак.
Венера,Юпитер и Слънцето са във 2-ри дом от картата на САЩ.
Планетата Юпитер екзалтира в знака на рака..,но Слънцето хич не му е мястото там...Венера е на трон по дом - 2ри мунданен телец.Слънцето е дневна планета ,а се намира в нощната полудъга..,Юпитер е дневен , а също попада в нощната полудъга..., Юпитер има топла и влажна природа с лек въздушен нюанс и сангвинистична природа.Мъжка планета в женски знак...По същия начин стоят нещата и със Слънцето...Трудно се сработват ин-Рак и ян-Слънце.Диспозитор на знака Рак е Луна ,а в разглежданата от мен карта е ситуирана в знака Водолей...в 10-ти дом - мунданен козирог с управител Сатурн. Последния намираме в 5-ти дом в знак Везни или в знака на своята екзалтация.
Управителите на 3-ти дом Слънце ,на 7-ми дом Юпитер и на 6-ти и интерсептирания 12-ти Венера се намират във 2-ри нат.дом от картата на САЩ...Какво по-красноречиво доказателство за състоянието на икономиката,бюджета на страната...финасовите просперитети и финансовите отнояения с други страни.
В мунданната астрология ,както и в обществената огромно значение имат циклите на планетите , както и Черното Слънце...,което в диапазона 2014-та/2015-та се намира в знака на рака. От тук следват и доста изводи , които красноречиво говорят за бъдещетите 2г. Опозицията на Плутон от козирог към Черното Слънце както и към Юпитер и Слънце в наталната карта е доказателство за изводите ми , че САЩ са в партер позиция...и финансовите и политически проблеми ще се отразят в световен мащаб с небивали до тук фалити и сривове...   

Войната такава каквото я познаваме не е изключена..,но аз мисля,че тази на която ще бъдем свидетели ще е в пъти по-страшна и зловеща...и ЩЕ ЗАПОЧНЕ ТОЧНО ОТ САЩ И КИТАЙ..,ЩЕ ВЪВЛЕЧЕ РУСИЯ И ЕВРОСЪЮЗА....ПЛУТОН Е В КОЗИРОГ В ОПОЗИЦИЯ С ЧЕРНОТО СЛЪНЦЕ, УРАН Е В ОВЕН..,А МАРС В ЗНАКА НА ВЕЗНИ С КЛЮЧ КЪМ "АДА"...АДА,КОЙТО ЕЖЕДНЕВНО СЪЗДАВАМЕ...ОГРОМНИ ПРИРОДНИ БЕДСТВИЯ..КРИЗИ И АПОКАЛИПСИС..

Копирането на откъси или на на цялата статия както и публикуването й в електронен или  друг вариант  е възможно, само след като посочите  линк към нея  и не я използвате с комерсиална цел.
« Последна редакция: Февруари 24, 2014, 04:12:13 pm от Марая »
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Yaya

• Редовен участник
  • Публикации: 2265
« Отговор #10 -: Февруари 24, 2014, 05:01:40 pm »

Марая, ти изчерпа темата с 2 приказки...  ;D
Активен
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
« Отговор #11 -: Февруари 24, 2014, 05:34:46 pm »

Марая, ти изчерпа темата с 2 приказки...  ;D

Защо? :rolleyes:
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #12 -: Февруари 24, 2014, 09:16:41 pm »

Предвиждаш световна война???
Аз не вярвам, но дано не си права. Според теб, ако САЩ ще фалират, реално?
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28272
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #13 -: Февруари 24, 2014, 09:28:15 pm »

Предвиждаш световна война???
Аз не вярвам, но дано не си права. Според теб, ако САЩ ще фалират, реално?

Аз не я предвиждам...и не я виждам...-разчитам я посредством знаци,аспекти ...планети... :blink:Знам,че ще ме "съдите"за предсказанието...,но то е предупреждение...оръжие което всички ние притежаваме...НАРИЧА СЕ МИСЪЛ!
Човечеството прекали...тжки дни ни чакат всички без изключение...Ние загубихме себе си , отдадохме се на илюзии  на егоизъм..егоцентризъм...Превърнахме се в кучета.Ние гледаме пръчиците в очите на другия..,а н виждаме гредата в окото си..,н можем да прогледнем...Забравихме за дребните неща...Ние прекалихме...екологичната катастрофа е на път...ПРОМЯНА -РЕВОЛЮЦИЯ В МИСЛИТЕ-ЕВОЛЮЦИЯ В СЪЗНАНИЕТО...Градивното използване на Урановата енергия от знака на Овен и тоталната трансформация на ВЛАСТТА -Плутон в козирог могат да поставят началото...,но се иска воля,прагматизъм и ЧОВЕЧНОСТ...
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Lillie

• Маниак
« Отговор #14 -: Февруари 24, 2014, 09:52:27 pm »

И екологичната катастрофа е плод на човешката алчност и на чувство за безнаказаност.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #15 -: Февруари 24, 2014, 10:04:19 pm »

Ами да те съдят и тн шитни...АЗ ти благодаря, че отдели време...
Лил, Марая имате право, че хората се самозабравиха...
Но дано САЩ не треснат един фалит,че в момента кризата от 2008ма ще ни се види като да си изгубиш 50 стотинки...
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
« Отговор #16 -: Февруари 24, 2014, 10:07:43 pm »

Но дано САЩ не треснат един фалит,че в момента кризата от 2008ма ще ни се види като да си изгубиш 50 стотинки...

истинската криза не е започнала...това до сега беше репетиция...Много скоро ще има пари..с които няма да има какво да си купим...Ще се върне времето на бартерната търговия И това ти го казвам..,аз Марая с чиста съвест.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #17 -: Февруари 24, 2014, 10:13:21 pm »

истинската криза не е започнала...това до сега беше репетиция...Много скоро ще има пари..с които няма да има какво да си купим...Ще се върне времето на бартерната търговия И това ти го казвам..,аз Марая с чиста съвест.
Хм...ако искаш вярвай, с 1иста съвест не искам да се окажеш права...защото е гадно...ще стане по голяма джунгла от сега...не че съм против джунглата де...сега света ми харесва, до някъде...
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #18 -: Февруари 24, 2014, 10:15:53 pm »

Като дойдат такива времена, сигурно апокалиптичните филми ще ни се сторят песен. Когато водата стане по-скъпа и ценна от златото. Но няма да чертаем песимистични сценарии, а и темата е мунданно-прогностична.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
« Отговор #19 -: Февруари 24, 2014, 10:33:06 pm »

На 9 април 2014 -та Марс ще се доближи неприлично блзизко до Земята. :-\ Според древните Марс олицетворява войната...
Затъмненията в знака на Овен, телец и скорпион носят инфо за ндоволство и бунт..поява на нови лидери...мъдри хора..откриватели нужни за оцеляване на човечеството.... Овен...В телец иде реч за пари ,финанси...,борси...Скорпион- въоражаване напрежения,бунтове...войни и трориристични актове...Огромна опасност за високопоставните хора.

Активен