Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: До новорегистрираните  (Прочетена 31253 пъти)

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re: До новорегистрираните
« Отговор #40 -: Август 18, 2013, 12:01:14 pm »

Това последното, което написа с крачката назад, е много рачешко. Обори ми теорията отвсякъде. ;D

Да, много импонира на Козирог на ДС (нощен управител - Луна).

Към Нерил:
Марс, Плутон и Луна в гокленови зони някак насочват вниманието към "силови" изяви. Казваш, че артистичното поприще не те влече, тогава имаш ли някакъв афинитет към някои по-мъжки професии - военни структури, полиция, охранителна дейност и т.н. Или нещо "в сянка".  ;D

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5209
« Отговор #41 -: Август 18, 2013, 12:03:00 pm »

Това последното, което написа с крачката назад, е много рачешко. Обори ми теорията отвсякъде. ;D

Да, много импонира на Козирог на ДС (нощен управител - Луна).

Към Нерил:
Марс, Плутон и Луна в гокленови зони някак насочват вниманието към "силови" изяви. Казваш, че артистичното поприще не те влече, тогава имаш ли някакъв афинитет към някои по-мъжки професии - военни структури, полиция, охранителна дейност и т.н. Или нещо "в сянка".  ;D

Да, трудно е ми да определя Cancer vs. Leo, защото лъвско Слънце в 1-ви дом с Венера също може да даде харизмата, с която се омайва без усилия.
Активен

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #42 -: Август 18, 2013, 12:06:21 pm »

Ами не знам....
По скоро като видя, че ситуацията е безнадеждна и съм опитал всичко...позволено и непозволено...тръгвам с рогата напред, но да се крия като мишок...не...
Даже като поа малък, като се биех, тръгвах директно...даже съм ял много бой докато не придобия сили да започна пак...това имам в предвид, крачката назад...мразя безмисените компромиси и тн...

Аристичното ме влече, ама предпочитам бизнеса, особенно корпоративно банкиране и тн...
Като бях в училище участвах в театрална трупа и кръжк по фотография...
Обичам мафиотски филми...Мечта ми бе да играя в Адвокат на дявола Ал Пачино и майкъл Корлено в Кръстика 2,3 и 4...
интересувам от история на Римската империя също така
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

romantica

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1637
« Отговор #43 -: Август 18, 2013, 12:11:08 pm »

Ако темата не е само мръни-мръни... и аз залагам на АС Лъв.
Толкова внимание привлече към себе си, че чак тема се отвори и масово започна да му се отговаря.
Когато се регнах във форума и попитах за мен, и аз съм със Слънце и Юпи в 1-ви дом, не ме отразиха толкова силно...
Кой го може това, ако не един двоен лъв... ;D
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #44 -: Август 18, 2013, 12:12:13 pm »

Трудно си намираш къде да изразходваш енергията, защото Марсът ти е мажорно неаспектиран, т.е. не комуникира с другите планети. Седи си в 12-ти дом и дига пара.

Възможно е и тук да има някаква проблемация.
Но ако гледаме "скритите" аспекти, Марс е в точен полуквадрат със Слънцето и с Хирон* (за тези, които го отчитат). А и съвпадът с Бетелгейзе сам по себе си дава борбен дух, в картата Марс управлява МС.

Нерил, нищо марсово ли няма в твоето професионално поприще, с какво се занимаваш?

Аха, по-горе вече си го написал - корпоративни финанси, банкова дейност. По Юпитер и Луна/Сатурн е това, но за добър предприемачески нюх е нужен и Марс.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #45 -: Август 18, 2013, 12:14:17 pm »

Ама не е мръни мръни, нито желание за цуни гуни....
наистина се интересуваммммммммм.......
Но, да наистина винаги като съм в обща компания и тн и да искам, не сотавам незабелязан....Даже ми е доасдно на моменти...
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #46 -: Август 18, 2013, 12:17:26 pm »

Ами нямам Марсово нищо....
Искам да се занимавам с политика, даже много...
Като бях на 7 години един човечец, ме попита..какъв сикам да стана, като порастна и аз каза...банкер мошеник...Тогава бяха мошеници...
Да, винаги с всичко съм се борил сам....без връзки и тн...
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #47 -: Август 18, 2013, 12:20:08 pm »

Ето че изкарахме наяве твоите детски мечти.  :P

А за политика още не ти е късно, но в наши времена е много важно да си на страната на печелившия отбор и да имаш усет кога да напуснеш кораба преди да е започнал да потъва.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #48 -: Август 18, 2013, 12:22:43 pm »

Ами не бих избягал от потъващ кораб...никога не съм го правил...
А детските мечти са хубаво нещо....Не е ли така...
А защо ги казвам сега...не знам, не желая изява...хванах се на капан имога без колебание, да ме бъзикате...Охххх...хахахахахах
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #49 -: Август 18, 2013, 12:24:15 pm »

Затова ти пуснах картата за обсъждане - да ти направим густо.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #50 -: Август 18, 2013, 12:24:25 pm »

Ако темата не е само мръни-мръни... и аз залагам на АС Лъв.
Толкова внимание привлече към себе си, че чак тема се отвори и масово започна да му се отговаря.
Когато се регнах във форума и попитах за мен, и аз съм със Слънце и Юпи в 1-ви дом, не ме отразиха толкова силно...
Кой го може това, ако не един двоен лъв... ;D

Точно! ;D
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #51 -: Август 18, 2013, 12:25:56 pm »

Лил Мирабела,
На какво залагате...
Лъффффф и Рак...?
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #52 -: Август 18, 2013, 12:29:17 pm »

Силно Слънце в първи дом ще привлича внимание, дори ако не управлява знака на Асцендента. Но при изгряващ Рак фокусът ще се измести. Колебая се - въпросите, зададени дотук, не са достатъчни за ректификация, по-скоро бяха с информативна цел, да се напипа посоката на развитие в този хороскоп.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #53 -: Август 18, 2013, 12:30:02 pm »

Часът така ли ти е записан - 5:20? Обикновено закръглят напред, т.е. статистически ми се вижда по-вероятно да е Рак, ако е записан що-годе правилен час (не някакъв измислен). Аз оставам на първото си предположение - Лъв, защото и аз не обичам да се отказвам. Дори и да имам съмнения, че греша, карам на първото си предположение, пък да видим.

Виж, Лили ще ти потвърди, че независимо дали в западната ти карта АС ти е в края на Рак или в началото на Лъв, в сидералната карта по ведическата астрология (с отчитане на прецесията за разлика от западната) АС е в Рак и всички тия хубави планети - Слънце, Меркурий, Венера и Юпитер попадат в 1-вия ти дом. Спретнал си си много силен 1-ви дом. Може да не искаш да те забелязват и да си без достатъчно самочувствие отвътре, и да имаш нужда от допълнително подсигуряване, включително и финансово (Сатурн и Раху във 2-ри дом), но не оставаш незабелязан.
« Последна редакция: Август 18, 2013, 12:35:46 pm от Mirabella »
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #54 -: Август 18, 2013, 12:30:45 pm »

Няма час - тази карта е ориентировъчна, дори не знаем в кой град е роден.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #55 -: Август 18, 2013, 12:32:39 pm »

5.30....София разбира се...хахахааххахахахахаххахха
Ама според посетените астролози от мен, имало вероятност да е объркан и така...
Активен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #56 -: Август 18, 2013, 12:34:15 pm »

Аааа 5:30 е друга бира. Статистически може да е Лъв значи.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #57 -: Август 18, 2013, 12:35:15 pm »

Ама и никои не ме е питал...Добре, че вие двете ми обърнахте внимание...Иначе некакви "войни на исляма" ми съставят изречения...Ама съдба, какво да направя
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #58 -: Август 18, 2013, 12:41:51 pm »

Значи е Лъв...
Благодаря Ви много момичета...
Айде да излеземе и да се напием, по случая...Мерси много наистина...
Идеални стеееее
Активен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #59 -: Август 18, 2013, 12:43:42 pm »

А да, значи. Нищо не значи. Аз не съм професионален астролог, не ми се връзвай на приказките. Сериозно. ;D

Аз моята карта не мога да си ректифицирам, та чужда ли. В смисъл си я ректифицирах, но отде да знам, че е правилно. Майка ми не помни часа, за да ми каже дали съм права или не.
Активен