Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: ДОКУМЕНТИТЕ ТЕРА на Робърт Морнинг Скай  (Прочетена 22359 пъти)

Вещичка

• Пристрастен
  • Публикации: 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора

"Документите Тера - скритата история на планетата Земя" на Робърт Морнинг Скай е уникална книга. не можете да си я свалите от нета, но тук на сайта на издателството може да си свалите предисловието: http://www.parallelreality-bg.com/books/93-2011-01-27-13-29-57.html

наистина не е за всеки знанието вътре. стигнах до 196 страница и преди малко избухнах в смях, защото се сетих за нашето Хело и нейните терзания относно митологията  :rolf: :rolf: :rolf: Сирианците /от Сириус/ са първите създатели на религии,  митологии и прочее и всичко това за да прикрият едни следи. промиване на мозъците на създадените зверове /тоест хората/ и вкарването им в послушното русло... направо паднах - то няма такива манипулации просто...

частта за райската градина и "бог" съвпада с историите на Ситчин, но само до там... Фаетон - нема такова чудо - отново продукт на манипулации... Земята е била 5тата планета, но в една от войните за власт и пари на Влечугите и Сирианците /те са били в съюз, а войната е бил вътрешна/ та са праснали Земята с един от най-големите си кораби и тя се е изместила на сегашната си орбита, а астероидният пояс е от отломките на тогавашната Тиамат /Земята/... после Земята е заселена отново...

леле направо са уникални историите вътре, а знанието от извънземния, който е катастрофирал тука на Земята е дадено през 1947 година. това не е контактьорска кника или получена с автоматично писане. това е плод на разказ на един от военните, който се е разбил тук и е бил спасен от индианците...

ако си я намерите я прочетете! няма да съжалявате!

а и много бих се радвала да я поопощим тука  ;)
Активен

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
Re:ДОКУМЕНТИТЕ ТЕРА на Робърт Морнинг Скай
« Отговор #1 -: Април 03, 2011, 06:50:49 pm »

опитвам се и да навържа нещата с други интересни книги, които съм чела и че ми изскачат някои доста интересни моменти:

1. книгата "Той говори" е разказ на част от груповата душа Луцифер за сътворението /отново са намесени Ен-Ки и Ен-лил - двамата братя владеели в един отрязък от време заедно Земята/. Луцифер твърди, че той е бил Ен-ки и е дал "знанието" на хората и заради това е наритан от брат си, защото кучето /Сирианец/ е искало да владее всичко БЕЗПРЕКОСЛОВНО! та оттам идва и името Луцифер - Носителят на Светлината... в "Документите Тера" е дадено същото обяснение от извънземния, само че с доста повече подробности...

2. в посланията на Плеядианците се казва, че те са допуснали груба грешка преди хилядолетия и сега не могат да продължат напред през измеренията докато не я поправят /всеки си има скрити помисли зад привидно благото изражение  ;) /. братът Ен-ки е бил от Плеядите - ей тоа номер със съвокупляването им и създаването на кралски потомци от Орион и Сириус не е много изяснен, защото от "Документите Тера" се разбира, че Ен-лил е Сирианец, а Ен-ки е от Плеядите... или па аз съм толко отнесена, че не мога да го схвана  :unsure:

та Плеядите явно трябва да поправят бягството, защото е бил изгонен от Земята на Ен-ки и затова сега се пробват да ни помагат чрез контактьори. иначе наистина Плеядианските послания ме кефят... 

3. от горните два факта излиза, че Луцифер е от Плеядите, а ако ви обясня произхода на името Исус сигурно папата лично ще ме анатемоса  :haha: :haha: :haha: 

та така, тази книга колкото дава много отговори, толкова поставя и много въпроси...  :-\
Активен

repris

• Новак
  • Публикации: 24
« Отговор #2 -: Април 03, 2011, 09:48:03 pm »

:blink:
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:37:25 am от repris »
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #3 -: Април 05, 2011, 04:45:03 pm »

ммм иделайно  ;D  е, те тука в този клип са си казали всичко, за онези които виждат ОТВЪД нещата  :P

http://vbox7.com/play:86b77f64

ама дори и не са позамазали малко туй онуй... машалла бре  :rolf:
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #4 -: Април 12, 2011, 04:07:01 pm »

eeeeeeeeeeeeeeee НЕ!

сега чета "Ти ставаш галактически човек" на Виргиния Есен и Шелдън Нидл. контактьорска на тези двамцата със сирианите... тъй до тук нищо ново под Слънцето, обаче...

в тази книжка отново има историята на Земята. напоследък много често взеха да ми попадат материали за истинската история на нашата планета... ще видим накрая къде ще му излезе края  ;D

та в тази книга сирианеца Уашта разказва историята на планетата. значи приликите между Документите Тера и разказа на Уашта са:

1. рептилоидни и диноидни /Дино, Дино, Данонино... - сещайте се  ;) / са виновни за хаоса в Галактиката ни.

2. сирианите са виновниците за заселването на хората на Земята - само, че в този вариант са донесли някакви бозайници от Системата Вега и са ги населили тук.

и само това!

обаче разликите са:

1. в този разказ сирианите са мамини златни китки, които само са помагали на човечеството.

2. плеадианците са потопили Атлантида! защото са се съюзили с хора-ренегати, различни господстващи групи от Алфа Кентавър и няколко команди от предна стража на Плеядите...

и ся кво питам аз! излиза, че които и да дойдат тук имат задни мисли за изкупуване на стара карма, а се представят за ангели небесни и само и само да ни помогнат  ;)

не отричам еволюцията на душите и преминаването им на по-високо ниво на вибрации и че в този процес изкупуването на кармата е задължително. явно само рептилоидните са останали на старите си пътеки... ама защо по дяволите всичко ми звучи като една война за Душите на хората и налагането на нов контрол "за наше добро"...

наистина съм объркана  :unsure: 

па да не говорим, че който не е минал през Земята той не си е оставил ДНК-то тука... явно голяма сексуална революция я тресе тая планета... и в тоя ред на мисли се сетих за Декамерон:

"Мазето от Лампорекио се престорва на глухоням, става градинар в една женска обител и всички монахини се надпреварват да спят с него." - а познайте кои са монахините  :rolf: :rolf: :rolf:
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 470
« Отговор #5 -: Април 12, 2011, 11:11:57 pm »

Оп, оп, оп ето тук ми се размърда нещо мозъка... Вчера попаднах на една статия за HAARP, гледах някви клипове във youtub, чудех се защо ми е толкова интересно и защо ме тормози така. Ами то има тема за облъчването ни с нискочестоти вълни, които разбиват биополетата ни и т.н. Но това всеки път са открития, чието развитие е с мисълта за световен мир и благополучие и не знам си какво. В резултат съсипват и нас и планетата! От друго страна се замислям, щом на нашата планета цари желание за власт, надмощие, величие и световно господство на отделни хора. Кое не е в реда на нещата други цивилизации да искат същото спрямо нас или спрямо други... :33:
Активен
„Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.“
„Да действаш, значи да бъдеш.“
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #6 -: Април 12, 2011, 11:15:05 pm »

eeeeeeeeeeeeeeee НЕ!

сега чета "Ти ставаш галактически човек" на Виргиния Есен и Шелдън Нидл. контактьорска на тези двамцата със сирианите... тъй до тук нищо ново под Слънцето, обаче...

в тази книжка отново има историята на Земята. напоследък много често взеха да ми попадат материали за истинската история на нашата планета... ще видим накрая къде ще му излезе края  ;D

та в тази книга сирианеца Уашта разказва историята на планетата. значи приликите между Документите Тера и разказа на Уашта са:

1. рептилоидни и диноидни /Дино, Дино, Данонино... - сещайте се  ;) / са виновни за хаоса в Галактиката ни.

2. сирианите са виновниците за заселването на хората на Земята - само, че в този вариант са донесли някакви бозайници от Системата Вега и са ги населили тук.

и само това!

обаче разликите са:

1. в този разказ сирианите са мамини златни китки, които само са помагали на човечеството.

2. плеадианците са потопили Атлантида! защото са се съюзили с хора-ренегати, различни господстващи групи от Алфа Кентавър и няколко команди от предна стража на Плеядите...

и ся кво питам аз! излиза, че които и да дойдат тук имат задни мисли за изкупуване на стара карма, а се представят за ангели небесни и само и само да ни помогнат  ;)

не отричам еволюцията на душите и преминаването им на по-високо ниво на вибрации и че в този процес изкупуването на кармата е задължително. явно само рептилоидните са останали на старите си пътеки... ама защо по дяволите всичко ми звучи като една война за Душите на хората и налагането на нов контрол "за наше добро"...

наистина съм объркана  :unsure: 

па да не говорим, че който не е минал през Земята той не си е оставил ДНК-то тука... явно голяма сексуална революция я тресе тая планета... и в тоя ред на мисли се сетих за Декамерон:

"Мазето от Лампорекио се престорва на глухоням, става градинар в една женска обител и всички монахини се надпреварват да спят с него." - а познайте кои са монахините  :rolf: :rolf: :rolf:

Еееее, Веще, нека погледнем ДНК-то от положителната страна, има много матриал за развитие  :57:
Активен
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #7 -: Април 12, 2011, 11:25:53 pm »

Еееее, Веще, нека погледнем ДНК-то от положителната страна, има много матриал за развитие  :57:

то, че има - има, ама нещо много взеха да ми се бъгват платките от тези твърдения. верно е, че никога не съм била привърженик на Дарвин и навремето ме пратиха при директора, когато в час по биология казах на другарката, че моите предци не са произлезли от маймуната, а за нейните не мога да знам... обаче тука в тези книги чета разни теории дето ми сриват капата под стола...

теориите ми звучат разумно - не мога да го отрека. дори много по-разумно от дивотиите на Дарвин. обаче сега в Края на Времената имам усещането, че куцо, кьораво и сакато от Галактиката ще се надпреварва да ни обяснява кой ни е създал, защото по този начин ще получи власт на планетата... а в същност тази планета си е наша. под какъвто и да е предлог да са се подвизавали инопланетяни тук, то ние хората сме били създадени тук /НЕ СМЕ ПРИДОШЛИ ОТ ДРУГО МЯСТО!!!/. да не говорим, че в Досиетата Тера се говори, че искат властта над хората заради нашите емоции и чувството на Любов, което изпитваме, а за тях е непознато /това е спорен въпрос от гледна точка на измеренията, но затова ще се тревожа друг път/...
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #8 -: Април 13, 2011, 02:05:58 am »

Хмм, поне от това което си публикувала от тези книги ми лъха на добре познатите религии (Християнство, Мюлсюманство и така нататък). Според мен това което ти намирисва правилно ти намирисва  :blink: И имам чувството че са доста популистки ориентирани книжките. А тези неща които ти се струват логични не са ли ти познати вече!? Не се дебалансирай щото и на мен като че ли ми се струва, че света полудява. Пускат се какви ли не хипотези, обрисувани цветно и в подробности за произхода на човечеството с цел реорганизация на човешките маси и сриване на настоящото статукво (икономическо). Всеки ни е хванал и ни тегли нанякъде, всеки иска световно господство, егати наглоста. Ама натам накъдето сме тръгнали няма спиране, инерцията е яка и дупе да ни е яко!
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #9 -: Април 13, 2011, 02:23:40 am »

Хмм, поне от това което си публикувала от тези книги ми лъха на добре познатите религии (Християнство, Мюлсюманство и така нататък). Според мен това което ти намирисва правилно ти намирисва  :blink: И имам чувството че са доста популистки ориентирани книжките. А тези неща които ти се струват логични не са ли ти познати вече!? Не се дебалансирай щото и на мен като че ли ми се струва, че света полудява. Пускат се какви ли не хипотези, обрисувани цветно и в подробности за произхода на човечеството с цел реорганизация на човешките маси и сриване на настоящото статукво (икономическо). Всеки ни е хванал и ни тегли нанякъде, всеки иска световно господство, егати наглоста. Ама натам накъдето сме тръгнали няма спиране, инерцията е яка и дупе да ни е яко!

тцъ - нямат нищо общо с религиите. в Документите Тера много ясно обясняват откъде идват религиите на тази планета  ;)

книжките няма как да са популистки ориентирани, защото "Ти ставаш галактически човек"  е издавана само веднъж през 2005 година, а "Документите Тера" е издадена миналата година в много малък тираж единствено в БГ, а в останалият свят е меко казано забранена, а в нашата разпространителска мрежа я няма - поръчка директно в сайта на издателството. определено втората не е за масова употреба и това е факт!

обаче аз имам навика да бъда доста мнителна /в което ме обвиниха вчера  ;D / и докато не намеря потвърждение за фактите при своите си източници, а те са Висшият ми Аз и някои други  ;)  не мога да приема прочетеното за чиста монета. допускам всичко обаче и затова и не се учудвам на нищо...

изкарах една медитация днес след обед със Сатурн и говорихме по тези въпроси. определено скоро ще науча Истината, но засега нещата остават така с потвърждение от Дедо ти  :P :

определено рептили, сириусиани и плеядианци са се възползвали кой как може от ситуацията на Земята. книгите не се бият, а се допълват, но трябва да се гледа отвъд нещата, а не фактите представени от една гледна точка. за разлика от рептилите, плеядианците и сириусианите са вдигнали вибрациите си и са постигнали някакво просветление - все пак в книгите става въпрос за преди много, много милиони години, а еволюцията си върви. та убавците не могат да продължат напред през измеренията докато имат натрупана карма тука на Земята спрямо хората. та сега е момента да дойдат и да приключат със задачите си за да продължат напред през измеренията, както и ние в същност...

това е засега което разбрах... надявам се, че "случайностите" и синхронностите ще са на моя страна и ще успея да разбера и още неща  ;D
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #10 -: Април 13, 2011, 02:33:19 am »

Ти си голям извор!! И аз възприемам информацията по този начин, не се доверявам напълно, но не изключвам нищо, като възможност. Все пак благодаря че ми разясни нещата за тия двете книжки, явно са интересни  :blink: А Дядо е мнооо готин и печен поздрави го другия път от мен  ;) (говоря съвсем сериозно за  :sat:) Хайде пък ще кажеш докъде си стигнала в търсенето си.
Активен

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5205
« Отговор #11 -: Април 13, 2011, 06:10:55 am »

...
И аз попаднах на нещо от х-нета, като се напише наобратно илюминанти.сом, прихвърля директно в National Security Agencies web  :o, хората са в потрес!

illuminati =>

http://www.itanimulli.com

:rakeattack: луда работа, но душите ни сами са си избрали кога, къде, защо и как  ;)

Това е шега и то стара - от 2009-та година. Сайтът е (или е бил) на някой си Джон Фенли от Юта, който си направил шега с NSA, като препраща към техния адрес - http://arthurgoldwag.wordpress.com/2010/01/17/itanimulli/. Човекът дори не вярва в илюминати и т.н. Справка показва, че в момента този сайт е пререгистриран в Китай от американска организация Privacy Protect - http://whois.domaintools.com/itaminulli.com.
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #12 -: Април 13, 2011, 04:34:47 pm »

Хайде пък ще кажеш докъде си стигнала в търсенето си.

ей как обичам да се нося на вълната на синхронността  :yahoo:

ей те точно този момент ми се губеше: Плеядите нямат нищо общо със създаването на човека...създатели са, вярно, само че когато са били част от Сириус. Чак след това стават ренегати в очите на Империята. И че Сириус са били първи тук и те са създатели на първата линия...и това когато вече са били васали на Орион и са действали под негова команда. Да не говорим, че Сириус няма и тоалетни чинии, в сравнение с техниката на Орион.
И какви малки и големи мечки, като пространството около Земята е все на Орион или на васалите им от Сириус и едва-едва може по случайност да видим някаква звезда, която да не е тяхна собственост.

това е цитат от хнета /за кой ли път  ;D / на Спорт-Здраве по темата за кръвните групи http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,9452.0.html

обаче ми даде необходимото, защото точно този момент на Плеяди/Сириус ми се губеше в картинката... ммм дааа каквото трябва да дойде, то си идва на време  ;D
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #13 -: Април 13, 2011, 08:17:18 pm »

Значи има и по-зле от нас. Не мога да разбера само защо обираме всиките гадости на останалите цивилизации вместо да развиваме позитивите, ние развиваме и трупаме яко негативи. Ама здраве да е, сигурно щот съм Нулева кръвна група и мисля като древните човеци  :57: Трябва да разгледам случая и накрая тия биотехнологии дето съм ги учила 4 години да послужат за нещо...
Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #14 -: Май 12, 2011, 08:35:25 pm »

:blink:

« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:41:45 am от Синухе »
Активен

Yaya

• Редовен участник
  • Публикации: 2265
« Отговор #15 -: Май 12, 2011, 11:05:43 pm »

Аз в момента я чета. Нещо... Не ми се връзва. Аз по принцип съм си Тома Неверни, ама що ми свети една лампичка, че това е едно хлъзгаво обаснение за утопията на НСР? Да подготвят и тези, които са информирани за него? Уж обяснено от дълбока древност(за нас, за тях едва ли е древност  ;D ) ама, да ме прощават, много аналогии правят с настоящето и обясненията са някак си прекалено земни. Засега имам усещането, че ми обясняват защо трябва да се наложи НСР и как "те" знаят кое е правилно.
Абе, доста четох из нета и така и не разбрах как е получена тази информация  :-\
Активен
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #16 -: Май 13, 2011, 12:00:29 am »

Аз в момента я чета. Нещо... Не ми се връзва. Аз по принцип съм си Тома Неверни, ама що ми свети една лампичка, че това е едно хлъзгаво обаснение за утопията на НСР? Да подготвят и тези, които са информирани за него? Уж обяснено от дълбока древност(за нас, за тях едва ли е древност  ;D ) ама, да ме прощават, много аналогии правят с настоящето и обясненията са някак си прекалено земни. Засега имам усещането, че ми обясняват защо трябва да се наложи НСР и как "те" знаят кое е правилно.
Абе, доста четох из нета и така и не разбрах как е получена тази информация  :-\

ЯЯ, ти кво четеш бре  :o

естествено, че ще се правят аналогии със сега - всяко начало си има и край, сега просто е дошъл краят на играта...  никой не те кара да приемеш НСР - хората просто обясняват, а изводите са за теб...
Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #17 -: Май 13, 2011, 12:37:01 am »

;D
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:42:07 am от Синухе »
Активен

Hm

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1397
« Отговор #18 -: Май 13, 2011, 05:40:27 am »

.

« Последна редакция: Септември 20, 2011, 03:09:55 pm от Hm »
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #19 -: Май 13, 2011, 03:29:16 pm »

... Земята е била 5тата планета, но в една от войните за власт и пари на Влечугите и Сирианците /те са били в съюз, а войната е бил вътрешна/ та са праснали Земята с един от най-големите си кораби и тя се е изместила на сегашната си орбита, а астероидният пояс е от отломките на тогавашната Тиамат /Земята/... после Земята е заселена отново...

Историята за Тиамат е символ на историята за първичния хаос. Има много такива истории в различните митологии на различните народи. Първоначално е съществувало едно чудовище, което или умряло или било убито и от тялото му били създадени небето и земята. Или пък яйце, от което били създадени небето и земята. Често това чудовище е дракон. Това е първичният хаос, от който възниква всичко съществуващо.

е, значи се оказва, че първичният хаос изобщо не е първичен  :rolf:
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #20 -: Май 13, 2011, 03:52:24 pm »

Ми кво чета... Ето, хващам я от началото и започвам с цитатите. По-навътре са още повече ама ще започна от началото.

"В началото, Адамичeското сeмe било създадeно като цяло и напълно оформeно. .....Натрапницитe първоначално били от същото сeмe, но сe промъкнало изкривяванe. По някакъв начин способността да обича и да сe грижи за другитe сe изкривила и я замeнило чувство за разeдинeниe, коeто довeло до страх. В това уплашeно състояниe, всичко и всeки започнали да сe възприeмат като враг, а този някой или нeщото, които прeдставлявали заплаха, трябвало да бъдат контролирани или доминирани." - тоест, целия проблем си е тук при нас, защото е дефектирала някоя аминокиселина в ДНК-то. НЕма рептилска намеса, което противоречи с написаното по-навътре в книгата.

"За да сe възстановят тeзи eнeргийни канали така, чe да започнат да функционират с пълeн капацитeт, сe изисква прeчистванe. Нeгов източник e прилаганeто на опрeдeлeни чeстоти на звук и свeтлина, за да сe възстановят постeпeнно "изключeнитe връзки". - ми добре, да ги прилагат, аз съм "ЗА" един по-добър и спокоен свят. Що трябва да ни изнасят с кораби? - "При почистванeто с ултразвук зацапаното украшeниe сe поставя във вана с почистващ разтвор. Високочeстотни звукови вълни сe пускат да прeминат прeз разтвора ­ тe причиняват откъртванe на натрупаната мръсотия, бeз обачe да засeгнат самото украшeниe. Това e много прeцизeн и бeзопасeн мeтод за почистванe, тъй като нe уврeжда нищо освeн мръсотията, която сe e налeпила по украшeниeто." - е това ми се струва 1) като обяснение за малоумни и неуки, и 2) елементарен начин да заинтересоваш някой как ще бъде прочистван. Като ни качат на корабите, тези, които ще останат ли ще прочистват и откъртват? Не може ли без "преселението на народите" да ни пуснат вибрации и светлина  ;D

"Тя трябва да бъдe подавана постeпeнно посрeдством сeрия "лeщи" и "трансформатори", точно както eлeктричeството за вашитe домакински eлeктроурeди сe снижава стъпаловидно, за да можe да сe ползва от тях. Същото e и при този процeс. Eнeргията сe снижава постeпeнно, докато стигнe нивото нeобходимо за достиганe на жeлания рeзултат бeз унищожаванe на самия обeкт.

Озаглавихмe това послание "Прeвръщанe в "Човeшко" Същeство". Избрахмe това заглавиe, за да можeтe виe, читатeлитe, да разбeрeтe какво ви сe случва. Виe и всяка жизнeна форма на планeтата получаватe "порой" от Любов от много години. Той нараства в гeомeтрична прогрeсия в продължeниe на дълъг пeриод от врeмe. Ако стe запознати с гeомeтричнитe криви щe знаeтe, чe спиралата постeпeнно става всe по­ясно изразeна. Напримeр 2х2=4 и 2х2х2=8, или два пъти по първата стъпка. Разликата от 4 до 8 нe e голяма. Но слeд 8 такива стъпки сe получава 256, или повишeниe със 128 пъти спрямо оригиналното число. Слeдващата стъпка e 512, слeд това 1024 и т.н. "
- хубаво, съгласна съм, че според физиката така стават нещата. Ама ми се струва подадено като инфо по погрешния начин, защото всеки знае как се редуцира напрежението, както е геометрична прогресия и т.н. Или поне тези, които са ходили на училище.

"Шаблонитe на врeмeто вeчe сe измeстиха драстично. Можeтe да видитe това в наводнeнията, сушитe, ураганитe и странното за сeзона врeмe. .... Шаблонитe на врeмeто са първитe симптоми за това, чe болeстта на Зeмята започва да сe очиства..... Щe има и други симптоми на този процeс. Щe има изригвания от вулканичeн и гeотeрмалeн тип, точно както по повърхността на кожата сe появяват цирeи, за да eлиминират токсинитe. Щe има зeмeтрeсeния, докато Зeмята сe отърсва от натрупанитe напрeжeния по повърхността на различнитe й части" - ХААРП и НТП(научно-техническия прогрес) как се вписват?  ;D

Сега, не искам да омаловажавам написаното от господин "Сутрешно небе". Ама ми се струва бош-лаф работата. Допускам да е вярно, но това не ми пречи да го подложа на критика, нали? Все пак сме мислещи хора. За мен е важен и изворът на това знание - от къде е дошла тази информация, кой я предава, защо не е ясен източникът? Това е май просто езотеричен роман, пречупен през погледа на чел повечко по материята човек. Ще дочета книгите докрай, дотогава ще гледам да не копвам цитати тук  ;D След това ще си кажа пак мнението. Може първо ад помедитирам по методът Силва  ;D

Поздрави,

Yaya Evening Star  ;)
Активен

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #21 -: Май 13, 2011, 05:41:33 pm »

1. за да се влее съмнение в кодовете на ДНК, то трябва да дойде задължително отвън. реалното човешко ДНК е съставено от 12 спирали - това е Съвършенството за първоначалния план в това измерение, НО... в самата книга си го пише много ясно - всички начини за контрол на съзнанието са от преди милионолетия. още: премахнати са 10 от спиралите на ДНК-то и са оставено само 2 - за слушкане и размножаване. отделно са вкарани най-различни импланти и кодировки в кръвта ни и съзнанието ни, които да държат човешкото племе в подчинение...

и в същност ЯЯ, точно рептилите са се подбъзиквали с ДНК-ни, защото сме прекрасна храна за тях, а никой не желае да му избягат "марулите" от полето  ;)

2. преселението е нужно /това наскоро ми хрумна/, защото колкото и да работим върху себе си, то заради времената и случващото се така или иначе ще прилепим по себе си нещо негативно, а реално Възнесението е да преминеш отвъд във физическото си тяло. за да стане това, то при приближаващите бедствия, а те са неизбежни, защото само това е начина Майката Земя да се пречисти, ще стане доста напечено тук долу. за да се запазят телата ни, то ще трябва да се похецнат на някакъв носител и за да не бъдат унищожени тук. с влизането в корабите се съхранява физическият носител и се пречиства останалото негативно полепване, което така или иначе се полепила по нас, колкото и да сме се постарали да се пречистим. тези, които останата на Земята, то ти е ясно какво ще стане с тях - не е нужно да навлизам в подробности. просто ще продължат да се развиват в друг 3Д свят, докато достигнат нивото на Възнесение.

3. ХААРП и прочее дивотии се вписват в Закона на Свободната Воля в тази Вселена, тоест допускането на всичко и след това понасянето на последствията!

4. изворът на знанието е обяснен още в началото на Документите Тера - разказа на извънземният. отделно обаче този разказ се потвърждава в много други книги - верно е, че са откъслеци тук и там, но важното е, че ги има и мозайката се нарежда  ;)
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #22 -: Май 14, 2011, 12:34:19 am »

Yaya, това което си написала е много интересно, но научните обяснения никак не са ясни и могат да се тълкуват по много начини, а математиката е както много точна наука, така и много абстрактно. НААРП е нещо, което логично следва напредъка на научните изследвания и открития. Откривайки принципа на действие на дадено нещо (процес) възниква и възможността да бъде контролирано.

Другото което ми идва на ум е, защо се опитваш да сложиш всичко под един знаменател, или по-точно обяснението за всичко да е едно единствено и универсално... не можеш, няма как, малко е по-сложничко  :blink:
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #23 -: Май 16, 2011, 06:44:31 pm »

Бети, аз още я чета. После ще имам мнение, но по принцип си подлагам всичко на анализ.

Ако ти каже някой, "качи се на този космически кораб, аз ще те спася", как ще реагираш?  ;D Малко ми е сюрреалистично да дойдат я зелени човечета, я нещо друго, и аз да се кача... Във връзка с обещанията за квантов скок, малко елементарно ми се струва техническото изпълнение на спасението. Както и да е, наистина, може и да ен мога да разбера книгата. Но искам да знам източника и че не е роман  :blink:

"Има само eдин Източник. Има само EДИН ЖИВОТ, който сe живee чрeз всeки аспeкт от Сътворeното." - това някой може ли да ми го разтълкува?
« Последна редакция: Май 16, 2011, 08:19:11 pm от Yaya »
Активен

А Шопенхауер

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #24 -: Май 16, 2011, 11:11:08 pm »

Естествено, че няма да се кача! Защо да трябва някой да ме спасява?! По повод на спасението имам други мои си виждания :) А иначе всички тези цитати като този, който ти си постнала --- все едно чета лао дзъ или нещо от сорта!
Бети, аз още я чета. После ще имам мнение, но по принцип си подлагам всичко на анализ.

Ако ти каже някой, "качи се на този космически кораб, аз ще те спася", как ще реагираш?  ;D Малко ми е сюрреалистично да дойдат я зелени човечета, я нещо друго, и аз да се кача... Във връзка с обещанията за квантов скок, малко елементарно ми се струва техническото изпълнение на спасението. Както и да е, наистина, може и да ен мога да разбера книгата. Но искам да знам източника и че не е роман  :blink:

"Има само eдин Източник. Има само EДИН ЖИВОТ, който сe живee чрeз всeки аспeкт от Сътворeното." - това някой може ли да ми го разтълкува?
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #25 -: Май 16, 2011, 11:16:39 pm »

аз нали ви обясних по-горе бе - ма вие май изобщо не четете  :-\

необходими са материални носители (космически кораби), защото телата ни са материални. едно материално тяло не може да се спаси с нематериални неща. следвайте логиката  :P  а кой къде ще се качва е въпрос на лично решение - свободната воля е ЗАКОН!

Цитат

това е следното:

един източник на всичко - това е Абсолюта.
един живот - живота на Духа.
аспектите на сътворението - това е всичко около нас в тази и останалите реалности и Вселени. всяко едно камъче, тревичка, планета, Вселена и прочее е аспект на Абсолюта и чрез него, Той изразява себе си.
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #26 -: Май 17, 2011, 03:45:52 am »

Еми така де, за мен е важно спасението на духа, а тялото си не бих го рискувала на някакъв кораб, щом е тук значи трябва да си остане тук!
Активен

repris

• Новак
  • Публикации: 24
« Отговор #27 -: Май 17, 2011, 05:04:46 am »

(...)
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:20:59 am от repris »
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #28 -: Юни 06, 2011, 03:25:53 pm »

Търсих тема къде да постна следващия коментар, който прочетох в нета и избрах тази. Моля, информираните да коментират :-) повтарям, това е цитат от фейса, ако някой се разпознае (което не е невъзможно, шарен свят), моля да има предвид пълната липса на умисъл от моя страна  :blink: просто съм любопитна. Мерсаж  ;)

"днес четох един материал на Алекс Кулиър, та той споменава че преди да бъде довлечена луната тука (надявам се вече всички знаете за това) е била луна на друга планета а Венера е била луна на Уран, а Меркурий е бил луна на Сатурн. :), въобще преди много хиляди години хороскопите са изглеждали доста различно :). Знам че тази информация е доста отвъд... но новата галактическа история все повече набира скорост на фона на разбиването цялата илюзия в която е било поставено човечеството"
Активен

А Шопенхауер

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #29 -: Юни 06, 2011, 04:36:08 pm »

Луната е изкуствено създадено тяло и не е довлечена от никъде. изотопният кислороден анализ на почвата и съвпада 1:1 с този на Земята, което само означава, че са еднакви по състав.

има такава тема в мистиката бре: http://astrosite.org/forum/index.php/topic,3632.0.html

няма как да довлекат нещо, но могат да създадат нещо  ;)  нямало е такова разместване в Слънчевата система. само Земята е била катурната от 5та планета на 3та и затова е и астероидният пояс - при сблъсъка доста от милата ни планета е била разрушена и е трябвало наново да се изгражда... Луната поддържа наклона от ~ 23* на земната ос. без нея нема наклон и нема хора на тая планета  ;D
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #30 -: Юни 06, 2011, 07:14:53 pm »

абе, това с наклона не го разбирам, малко съм чела по темата. Също и за преместването, чувала съм, но не знам подробности. Знам и за темата, която сочиш. Въпросът ми беше за останалите размествания. Голямо местене ще да е било, ако е вярно, ама ме съмнява...  ;D
Активен

А Шопенхауер

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #31 -: Юни 06, 2011, 08:25:36 pm »

Кое те съмнява? Ударът от "голям астероид"?! Онзи ден гледах едно предаване по ония програми с научно-популярните филми. Там точно това обясняваха, че навсякъде по планетата на точно определено място в слоевете има един слой изграден от много малки метални капчици. Учените изследваха какво се е случило при големия сблъсък на земята с "астероида" и установили, че дори такива капчици от метал имало по дъното на океаните!! А и Тихия океан как мислиш е зейнал?! Не може просто така сушата да се е сгъчкала в едната половина на планетата а в другата да е огромен океан. И щом това бедствие е помело живота на цялата планета, и е направило такива глобални размествания, тъпо е да не допуснем, че е много вероятно да е изместило и орбитата й. Само че това няма как да го установим и докажем по научен път!

А при мен книгата напредва доволно. Логично отговори дори на въпроса ми, защо някои хора са толкова тъпи и първични! И защо има толкова "бачкатори" на този свят  :lol: Кефи меее!
Активен

Fairy

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 559
  • трала-ла
« Отговор #32 -: Юни 06, 2011, 08:27:47 pm »

че то по-силните земетресения разместват орбита, а да не говорим за силен сблъсък ... 
Активен
ЛЮБОВТА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА СИЛА, КОЯТО ПРИТЕЖАВАШ! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ЛЮБОВ ИЗПИТВАШ,ТОЛКОВА ПО-СИЛЕН СТАВАШ! КОЛКОТО ПО-БЕЗКОРИСТНА ЛЮБОВ ИЗПИТВАШ,ТОЛКОВА ПО-НЕПОБЕДИМА Е СИЛАТА ТИ!

Alric

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 352
« Отговор #33 -: Юни 06, 2011, 11:58:46 pm »

Силните земетресения разместват оста на въртене на Земята, съмнявам се, че има земетресение, което може да промени
орбитата  ;) .
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #34 -: Юни 10, 2011, 07:15:58 pm »

Мда, Бети, като се замисля... боса съм в темата.. ама, логично е на мястото на тихия океан да била откъртената Луна, примерно. А Водата да е била под повърхността и при известване на орбитата, да се е стопила, ако е минала от 5то на 3то място... абе, знае ли човек  ;D
Активен

А Шопенхауер

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #35 -: Юни 10, 2011, 09:53:25 pm »

Мда, Бети, като се замисля... боса съм в темата.. ама, логично е на мястото на тихия океан да била откъртената Луна, примерно. А Водата да е била под повърхността и при известване на орбитата, да се е стопила, ако е минала от 5то на 3то място... абе, знае ли човек  ;D

Има логика, да. Обаче нали преди n-на брой хиляди години е имало ледников период след големия сблъсък, след това ледовете са се стопили и морското равнище се е повишило. В книгата пише, че луната ни е космически кораб. За мен това е доста логично, защото другите планети с луни са огромни и те сами по себе си имат огромна гравитация и тази на луните им не им премества оста на въртене. Нашата луна обаче е по-различна, тя има силно гравитационно влияние върху малката ни планета (в сравнение с луната). Едно че определя наклона на оста на планетата ни, влияе върху приливите и отливите, предизвиква доста точни слънчеви затъмнения в смисъл, че имаме пълно слънчево затъмнение!!! Определено има някакъв конкретен умисъл в Луната, обаче 99.9% от населението на планетата сме зеленчуци лишени от информация и изследователска мисъл. Тъжно е, но се надявам сравнително скоро да придобием силата сами да контролираме съдбата си :)
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #36 -: Юни 12, 2011, 07:54:33 am »

Дали един изкуствен спътник/ космически кораб / би имал гравитационно поле? И, ако е избита от Земята, как ще е космически кораб?
Това ми звучи като идеята, че понятието за "време" е изкуствено създадено. Нямало време, казва Дейвид Айк, маите също. Пък иначе времето се забързва със забързване на резонанса на Шуман, разбирате ли, и скоро щяло да се изравни... ми нали го няма?!? какво ще се забързва?
Активен

А Шопенхауер

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #37 -: Юни 12, 2011, 10:51:41 pm »

Дали един изкуствен спътник/ космически кораб / би имал гравитационно поле? И, ако е избита от Земята, как ще е космически кораб?
Това ми звучи като идеята, че понятието за "време" е изкуствено създадено. Нямало време, казва Дейвид Айк, маите също. Пък иначе времето се забързва със забързване на резонанса на Шуман, разбирате ли, и скоро щяло да се изравни... ми нали го няма?!? какво ще се забързва?

За Луната няма да споря, щото трябва някой космонавт да отиде и да започне да й прави изследвания в дълбочина, не само на повърхността и да ми каже какво е открил, за да съм сигурна.

Сега се замислям за това тъпо време, Yaya, ти можеш ли да ми даден определение за времето, като понятие. Аз лично не мога, може би трябва да го гугълна или да потърся в Уйкипидия. Мисля си, че време няма, ама може и да има - знам ли. Но знам едно - всичко в това измерени мърда, движи се, трепти. Тук и сега се случва събитие, което част от твоето тук. То те разтърсва, ти почти си се съвзел и БАААМММ пак събитие. Казваш си - тук нещо нещата доста са се пораздвижили. Обаче започват да де случват събития по няколко наведнъж и тогава си мислиш, леле, какъв хаос! Всяко движение е израз на енергията на тялото (електрон, атом, молекула, парче материал, куче, гущерче, човек, извънземно). Ако си учила физика, там всяко едно движение се предизвиква от сила, силата се нуждае от енергия, за да съществува, а енергията се измерва в Джаули. Има и други мерни единици, но тази е доста разпространена, почти всичко можеш да превърнеш в джаули. Нашата планета трепти по свой уникален начин, всеки един човек, всяко  едно същество също трепти по свой уникален начин и това не са константни величини, те се променят заедно с трептенето на цялата Вселена. Мисълта ми е, че ако изключим думата време от речниците си, нищо няма да се промени, защото времето не е това което си мислим, или то просто не съществува! Не питай Айк, не питай никого, попитай себе си!
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 956
  • небесни прашинки
« Отговор #38 -: Юни 14, 2011, 08:45:48 pm »

Докато хората са жадни за подобни писания и ги приемат по презумпция за истинни, ще има и такива автори като Робърт, който наскоро обсъждахме с мой познат.
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #39 -: Юни 21, 2011, 04:13:50 pm »

Чета в момента "Кой построи Луната" - препоръчвам я на всички, заради интересната гледна точка  :blink:
Активен

А Шопенхауер

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #40 -: Юни 21, 2011, 05:42:29 pm »

Не съм я чела, сподели накратко каква е идеята  :blink:
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #41 -: Юни 21, 2011, 05:55:24 pm »

Аз приключих с Докуметите. Основната идея вътре ми допада, останалото е под въпрос. Обаче си правя експеримент как реагират хората около мен като им подхвърлям идеята за извънземните  :blink: Честно казано много ме радват, защото малко като им кажа и се започва едно питане, питане, питане... Не го приемат, но не го и отхвърлят. Естествено не им го налагам, просто предоставям интересна информация, те отварят широко очи и питат, и слушат...  :blink: Понякога се получават добри дискусии.
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #42 -: Юни 21, 2011, 07:05:10 pm »

Аз приключих с Докуметите. Основната идея вътре ми допада, останалото е под въпрос. Обаче си правя експеримент как реагират хората около мен като им подхвърлям идеята за извънземните  :blink: Честно казано много ме радват, защото малко като им кажа и се започва едно питане, питане, питане... Не го приемат, но не го и отхвърлят. Естествено не им го налагам, просто предоставям интересна информация, те отварят широко очи и питат, и слушат...  :blink: Понякога се получават добри дискусии.

а понякога те гледат като извънземно  :rolf:

в крайна сметка всички ние сме посявки от различни звездни системи и това е факт  ;)  основните са - Орион, Сириус и Плеяди. има и от други, но те не са толкова много... наскоро разбрах, че съм от другите  :yahoo:
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #43 -: Юни 21, 2011, 09:55:29 pm »

Не съм я чела, сподели накратко каква е идеята  :blink:

възникването на Луната - хипотези, научни мнения, факти за пропорции в разстоянието и радиусите, градуси и метрични системи...
например, сега чета каква е вероятността да е възникнала случайно ДНК и каква е вероятността на всяка частица във Вселената да й се случи нещо във всяка една секунда - втората вероятност е над 4млн пъти по-голяма и то само заради броя на нуклеотидите в 4те вериги на 1 ДНК - щото 1 ген ДНК бил с 1000 нуклеотида в 4 вида вериги

за разстоянието между Слънце - Земя - Луна, колко точни цифри се наслагват. Например, по спомен карам - градусовата система не е 360, а 366 и тогава изчисленията за обиколката на Земята и Луната по екватора е 99.98% точна при изчисления отпреди 5 000 г., както и факта, че радиусите на (Луна х Земя) : 100 = Слънце.....
Ей това помня, имам още да чета.

И всички цифри кратни единствено на 10ичната бройна система. Дори заявяват, че създателя на Луната е знаел, еч ще имаме 10 пръста  ;D
Активен

А Шопенхауер

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #44 -: Юни 30, 2011, 02:31:45 am »

хахаха, казах ли ти че Луната е много странна  ;)
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • небесни прашинки
« Отговор #45 -: Юни 30, 2011, 04:06:23 am »

Един от странните ми сънища беше, че наблюдавам от космоса Земята и Луната, а пространството бе изпълнено с глас, който ми обяснява за историята им. Не помня много от думите, които бяха доста шизофренични, но като цяло информацията имаше общо с това, че много отдавна е имало две луни.  :-\
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #46 -: Юни 30, 2011, 04:41:03 am »

странно наистина, нямам информация за такива неща, пък може някой да сподели.
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • небесни прашинки
« Отговор #47 -: Юни 30, 2011, 05:04:05 am »

Доколко в един такъв сън има нещо ценно, не съм убеден, но доста по-интересно ми е какво има на тъмната страна на Луната. Съвсем резонни са съмненията за наличие на... ъъъм... нещо по-живичко и заслужават внимание. Въртенето около оста й и около Земята така, че тази страна да е винаги скрита, е много удобно място.
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #48 -: Юни 30, 2011, 05:17:38 am »

Гледай сега моите хипотези, ако преди време Земята е била огромна планета е много възможно да е имала две или повече луни. Другото което си мисля е да е имало силно извънземно присъствие и големите кораби да са били като луни  ;D ;D ;D
Активен

kalina77

• Новак
  • Публикации: 2
« Отговор #49 -: Август 09, 2011, 09:08:43 pm »

Цялата книга (не само предговора и части от книгата,които сте чели)  я има в Спиралата.

ДОКУМЕНТИТЕ ТЕРА на Робърт Морнинг Скай :blink:

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%C4%EE%EA%F3%EC%E5%ED%F2%E8%F2%E5+%D2%E5%F0%E0
Активен