Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: ДОКУМЕНТИТЕ ТЕРА на Робърт Морнинг Скай  (Прочетена 13848 пъти)

Вещичка

• Пристрастен
  • Публикации: 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора

"Документите Тера - скритата история на планетата Земя" на Робърт Морнинг Скай е уникална книга. не можете да си я свалите от нета, но тук на сайта на издателството може да си свалите предисловието: http://www.parallelreality-bg.com/books/93-2011-01-27-13-29-57.html

наистина не е за всеки знанието вътре. стигнах до 196 страница и преди малко избухнах в смях, защото се сетих за нашето Хело и нейните терзания относно митологията  :rolf: :rolf: :rolf: Сирианците /от Сириус/ са първите създатели на религии,  митологии и прочее и всичко това за да прикрият едни следи. промиване на мозъците на създадените зверове /тоест хората/ и вкарването им в послушното русло... направо паднах - то няма такива манипулации просто...

частта за райската градина и "бог" съвпада с историите на Ситчин, но само до там... Фаетон - нема такова чудо - отново продукт на манипулации... Земята е била 5тата планета, но в една от войните за власт и пари на Влечугите и Сирианците /те са били в съюз, а войната е бил вътрешна/ та са праснали Земята с един от най-големите си кораби и тя се е изместила на сегашната си орбита, а астероидният пояс е от отломките на тогавашната Тиамат /Земята/... после Земята е заселена отново...

леле направо са уникални историите вътре, а знанието от извънземния, който е катастрофирал тука на Земята е дадено през 1947 година. това не е контактьорска кника или получена с автоматично писане. това е плод на разказ на един от военните, който се е разбил тук и е бил спасен от индианците...

ако си я намерите я прочетете! няма да съжалявате!

а и много бих се радвала да я поопощим тука  ;)
Активен

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
Re:ДОКУМЕНТИТЕ ТЕРА на Робърт Морнинг Скай
« Отговор #1 -: Април 03, 2011, 06:50:49 pm »

опитвам се и да навържа нещата с други интересни книги, които съм чела и че ми изскачат някои доста интересни моменти:

1. книгата "Той говори" е разказ на част от груповата душа Луцифер за сътворението /отново са намесени Ен-Ки и Ен-лил - двамата братя владеели в един отрязък от време заедно Земята/. Луцифер твърди, че той е бил Ен-ки и е дал "знанието" на хората и заради това е наритан от брат си, защото кучето /Сирианец/ е искало да владее всичко БЕЗПРЕКОСЛОВНО! та оттам идва и името Луцифер - Носителят на Светлината... в "Документите Тера" е дадено същото обяснение от извънземния, само че с доста повече подробности...

2. в посланията на Плеядианците се казва, че те са допуснали груба грешка преди хилядолетия и сега не могат да продължат напред през измеренията докато не я поправят /всеки си има скрити помисли зад привидно благото изражение  ;) /. братът Ен-ки е бил от Плеядите - ей тоа номер със съвокупляването им и създаването на кралски потомци от Орион и Сириус не е много изяснен, защото от "Документите Тера" се разбира, че Ен-лил е Сирианец, а Ен-ки е от Плеядите... или па аз съм толко отнесена, че не мога да го схвана  :unsure:

та Плеядите явно трябва да поправят бягството, защото е бил изгонен от Земята на Ен-ки и затова сега се пробват да ни помагат чрез контактьори. иначе наистина Плеядианските послания ме кефят... 

3. от горните два факта излиза, че Луцифер е от Плеядите, а ако ви обясня произхода на името Исус сигурно папата лично ще ме анатемоса  :haha: :haha: :haha: 

та така, тази книга колкото дава много отговори, толкова поставя и много въпроси...  :-\
Активен

repris

• Новак
  • Публикации: 24
« Отговор #2 -: Април 03, 2011, 09:48:03 pm »

:blink:
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:37:25 am от repris »
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #3 -: Април 05, 2011, 04:45:03 pm »

ммм иделайно  ;D  е, те тука в този клип са си казали всичко, за онези които виждат ОТВЪД нещата  :P

http://vbox7.com/play:86b77f64

ама дори и не са позамазали малко туй онуй... машалла бре  :rolf:
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #4 -: Април 12, 2011, 04:07:01 pm »

eeeeeeeeeeeeeeee НЕ!

сега чета "Ти ставаш галактически човек" на Виргиния Есен и Шелдън Нидл. контактьорска на тези двамцата със сирианите... тъй до тук нищо ново под Слънцето, обаче...

в тази книжка отново има историята на Земята. напоследък много често взеха да ми попадат материали за истинската история на нашата планета... ще видим накрая къде ще му излезе края  ;D

та в тази книга сирианеца Уашта разказва историята на планетата. значи приликите между Документите Тера и разказа на Уашта са:

1. рептилоидни и диноидни /Дино, Дино, Данонино... - сещайте се  ;) / са виновни за хаоса в Галактиката ни.

2. сирианите са виновниците за заселването на хората на Земята - само, че в този вариант са донесли някакви бозайници от Системата Вега и са ги населили тук.

и само това!

обаче разликите са:

1. в този разказ сирианите са мамини златни китки, които само са помагали на човечеството.

2. плеадианците са потопили Атлантида! защото са се съюзили с хора-ренегати, различни господстващи групи от Алфа Кентавър и няколко команди от предна стража на Плеядите...

и ся кво питам аз! излиза, че които и да дойдат тук имат задни мисли за изкупуване на стара карма, а се представят за ангели небесни и само и само да ни помогнат  ;)

не отричам еволюцията на душите и преминаването им на по-високо ниво на вибрации и че в този процес изкупуването на кармата е задължително. явно само рептилоидните са останали на старите си пътеки... ама защо по дяволите всичко ми звучи като една война за Душите на хората и налагането на нов контрол "за наше добро"...

наистина съм объркана  :unsure: 

па да не говорим, че който не е минал през Земята той не си е оставил ДНК-то тука... явно голяма сексуална революция я тресе тая планета... и в тоя ред на мисли се сетих за Декамерон:

"Мазето от Лампорекио се престорва на глухоням, става градинар в една женска обител и всички монахини се надпреварват да спят с него." - а познайте кои са монахините  :rolf: :rolf: :rolf:
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 470
« Отговор #5 -: Април 12, 2011, 11:11:57 pm »

Оп, оп, оп ето тук ми се размърда нещо мозъка... Вчера попаднах на една статия за HAARP, гледах някви клипове във youtub, чудех се защо ми е толкова интересно и защо ме тормози така. Ами то има тема за облъчването ни с нискочестоти вълни, които разбиват биополетата ни и т.н. Но това всеки път са открития, чието развитие е с мисълта за световен мир и благополучие и не знам си какво. В резултат съсипват и нас и планетата! От друго страна се замислям, щом на нашата планета цари желание за власт, надмощие, величие и световно господство на отделни хора. Кое не е в реда на нещата други цивилизации да искат същото спрямо нас или спрямо други... :33:
Активен
„Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.“
„Да действаш, значи да бъдеш.“
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #6 -: Април 12, 2011, 11:15:05 pm »

eeeeeeeeeeeeeeee НЕ!

сега чета "Ти ставаш галактически човек" на Виргиния Есен и Шелдън Нидл. контактьорска на тези двамцата със сирианите... тъй до тук нищо ново под Слънцето, обаче...

в тази книжка отново има историята на Земята. напоследък много често взеха да ми попадат материали за истинската история на нашата планета... ще видим накрая къде ще му излезе края  ;D

та в тази книга сирианеца Уашта разказва историята на планетата. значи приликите между Документите Тера и разказа на Уашта са:

1. рептилоидни и диноидни /Дино, Дино, Данонино... - сещайте се  ;) / са виновни за хаоса в Галактиката ни.

2. сирианите са виновниците за заселването на хората на Земята - само, че в този вариант са донесли някакви бозайници от Системата Вега и са ги населили тук.

и само това!

обаче разликите са:

1. в този разказ сирианите са мамини златни китки, които само са помагали на човечеството.

2. плеадианците са потопили Атлантида! защото са се съюзили с хора-ренегати, различни господстващи групи от Алфа Кентавър и няколко команди от предна стража на Плеядите...

и ся кво питам аз! излиза, че които и да дойдат тук имат задни мисли за изкупуване на стара карма, а се представят за ангели небесни и само и само да ни помогнат  ;)

не отричам еволюцията на душите и преминаването им на по-високо ниво на вибрации и че в този процес изкупуването на кармата е задължително. явно само рептилоидните са останали на старите си пътеки... ама защо по дяволите всичко ми звучи като една война за Душите на хората и налагането на нов контрол "за наше добро"...

наистина съм объркана  :unsure: 

па да не говорим, че който не е минал през Земята той не си е оставил ДНК-то тука... явно голяма сексуална революция я тресе тая планета... и в тоя ред на мисли се сетих за Декамерон:

"Мазето от Лампорекио се престорва на глухоням, става градинар в една женска обител и всички монахини се надпреварват да спят с него." - а познайте кои са монахините  :rolf: :rolf: :rolf:

Еееее, Веще, нека погледнем ДНК-то от положителната страна, има много матриал за развитие  :57:
Активен
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #7 -: Април 12, 2011, 11:25:53 pm »

Еееее, Веще, нека погледнем ДНК-то от положителната страна, има много матриал за развитие  :57:

то, че има - има, ама нещо много взеха да ми се бъгват платките от тези твърдения. верно е, че никога не съм била привърженик на Дарвин и навремето ме пратиха при директора, когато в час по биология казах на другарката, че моите предци не са произлезли от маймуната, а за нейните не мога да знам... обаче тука в тези книги чета разни теории дето ми сриват капата под стола...

теориите ми звучат разумно - не мога да го отрека. дори много по-разумно от дивотиите на Дарвин. обаче сега в Края на Времената имам усещането, че куцо, кьораво и сакато от Галактиката ще се надпреварва да ни обяснява кой ни е създал, защото по този начин ще получи власт на планетата... а в същност тази планета си е наша. под какъвто и да е предлог да са се подвизавали инопланетяни тук, то ние хората сме били създадени тук /НЕ СМЕ ПРИДОШЛИ ОТ ДРУГО МЯСТО!!!/. да не говорим, че в Досиетата Тера се говори, че искат властта над хората заради нашите емоции и чувството на Любов, което изпитваме, а за тях е непознато /това е спорен въпрос от гледна точка на измеренията, но затова ще се тревожа друг път/...
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #8 -: Април 13, 2011, 02:05:58 am »

Хмм, поне от това което си публикувала от тези книги ми лъха на добре познатите религии (Християнство, Мюлсюманство и така нататък). Според мен това което ти намирисва правилно ти намирисва  :blink: И имам чувството че са доста популистки ориентирани книжките. А тези неща които ти се струват логични не са ли ти познати вече!? Не се дебалансирай щото и на мен като че ли ми се струва, че света полудява. Пускат се какви ли не хипотези, обрисувани цветно и в подробности за произхода на човечеството с цел реорганизация на човешките маси и сриване на настоящото статукво (икономическо). Всеки ни е хванал и ни тегли нанякъде, всеки иска световно господство, егати наглоста. Ама натам накъдето сме тръгнали няма спиране, инерцията е яка и дупе да ни е яко!
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #9 -: Април 13, 2011, 02:23:40 am »

Хмм, поне от това което си публикувала от тези книги ми лъха на добре познатите религии (Християнство, Мюлсюманство и така нататък). Според мен това което ти намирисва правилно ти намирисва  :blink: И имам чувството че са доста популистки ориентирани книжките. А тези неща които ти се струват логични не са ли ти познати вече!? Не се дебалансирай щото и на мен като че ли ми се струва, че света полудява. Пускат се какви ли не хипотези, обрисувани цветно и в подробности за произхода на човечеството с цел реорганизация на човешките маси и сриване на настоящото статукво (икономическо). Всеки ни е хванал и ни тегли нанякъде, всеки иска световно господство, егати наглоста. Ама натам накъдето сме тръгнали няма спиране, инерцията е яка и дупе да ни е яко!

тцъ - нямат нищо общо с религиите. в Документите Тера много ясно обясняват откъде идват религиите на тази планета  ;)

книжките няма как да са популистки ориентирани, защото "Ти ставаш галактически човек"  е издавана само веднъж през 2005 година, а "Документите Тера" е издадена миналата година в много малък тираж единствено в БГ, а в останалият свят е меко казано забранена, а в нашата разпространителска мрежа я няма - поръчка директно в сайта на издателството. определено втората не е за масова употреба и това е факт!

обаче аз имам навика да бъда доста мнителна /в което ме обвиниха вчера  ;D / и докато не намеря потвърждение за фактите при своите си източници, а те са Висшият ми Аз и някои други  ;)  не мога да приема прочетеното за чиста монета. допускам всичко обаче и затова и не се учудвам на нищо...

изкарах една медитация днес след обед със Сатурн и говорихме по тези въпроси. определено скоро ще науча Истината, но засега нещата остават така с потвърждение от Дедо ти  :P :

определено рептили, сириусиани и плеядианци са се възползвали кой как може от ситуацията на Земята. книгите не се бият, а се допълват, но трябва да се гледа отвъд нещата, а не фактите представени от една гледна точка. за разлика от рептилите, плеядианците и сириусианите са вдигнали вибрациите си и са постигнали някакво просветление - все пак в книгите става въпрос за преди много, много милиони години, а еволюцията си върви. та убавците не могат да продължат напред през измеренията докато имат натрупана карма тука на Земята спрямо хората. та сега е момента да дойдат и да приключат със задачите си за да продължат напред през измеренията, както и ние в същност...

това е засега което разбрах... надявам се, че "случайностите" и синхронностите ще са на моя страна и ще успея да разбера и още неща  ;D
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #10 -: Април 13, 2011, 02:33:19 am »

Ти си голям извор!! И аз възприемам информацията по този начин, не се доверявам напълно, но не изключвам нищо, като възможност. Все пак благодаря че ми разясни нещата за тия двете книжки, явно са интересни  :blink: А Дядо е мнооо готин и печен поздрави го другия път от мен  ;) (говоря съвсем сериозно за  :sat:) Хайде пък ще кажеш докъде си стигнала в търсенето си.
Активен

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5209
« Отговор #11 -: Април 13, 2011, 06:10:55 am »

...
И аз попаднах на нещо от х-нета, като се напише наобратно илюминанти.сом, прихвърля директно в National Security Agencies web  :o, хората са в потрес!

illuminati =>

http://www.itanimulli.com

:rakeattack: луда работа, но душите ни сами са си избрали кога, къде, защо и как  ;)

Това е шега и то стара - от 2009-та година. Сайтът е (или е бил) на някой си Джон Фенли от Юта, който си направил шега с NSA, като препраща към техния адрес - http://arthurgoldwag.wordpress.com/2010/01/17/itanimulli/. Човекът дори не вярва в илюминати и т.н. Справка показва, че в момента този сайт е пререгистриран в Китай от американска организация Privacy Protect - http://whois.domaintools.com/itaminulli.com.
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #12 -: Април 13, 2011, 04:34:47 pm »

Хайде пък ще кажеш докъде си стигнала в търсенето си.

ей как обичам да се нося на вълната на синхронността  :yahoo:

ей те точно този момент ми се губеше: Плеядите нямат нищо общо със създаването на човека...създатели са, вярно, само че когато са били част от Сириус. Чак след това стават ренегати в очите на Империята. И че Сириус са били първи тук и те са създатели на първата линия...и това когато вече са били васали на Орион и са действали под негова команда. Да не говорим, че Сириус няма и тоалетни чинии, в сравнение с техниката на Орион.
И какви малки и големи мечки, като пространството около Земята е все на Орион или на васалите им от Сириус и едва-едва може по случайност да видим някаква звезда, която да не е тяхна собственост.

това е цитат от хнета /за кой ли път  ;D / на Спорт-Здраве по темата за кръвните групи http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,9452.0.html

обаче ми даде необходимото, защото точно този момент на Плеяди/Сириус ми се губеше в картинката... ммм дааа каквото трябва да дойде, то си идва на време  ;D
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #13 -: Април 13, 2011, 08:17:18 pm »

Значи има и по-зле от нас. Не мога да разбера само защо обираме всиките гадости на останалите цивилизации вместо да развиваме позитивите, ние развиваме и трупаме яко негативи. Ама здраве да е, сигурно щот съм Нулева кръвна група и мисля като древните човеци  :57: Трябва да разгледам случая и накрая тия биотехнологии дето съм ги учила 4 години да послужат за нещо...
Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #14 -: Май 12, 2011, 08:35:25 pm »

:blink:

« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:41:45 am от Синухе »
Активен

Yaya

• Редовен участник
  • Публикации: 2265
« Отговор #15 -: Май 12, 2011, 11:05:43 pm »

Аз в момента я чета. Нещо... Не ми се връзва. Аз по принцип съм си Тома Неверни, ама що ми свети една лампичка, че това е едно хлъзгаво обаснение за утопията на НСР? Да подготвят и тези, които са информирани за него? Уж обяснено от дълбока древност(за нас, за тях едва ли е древност  ;D ) ама, да ме прощават, много аналогии правят с настоящето и обясненията са някак си прекалено земни. Засега имам усещането, че ми обясняват защо трябва да се наложи НСР и как "те" знаят кое е правилно.
Абе, доста четох из нета и така и не разбрах как е получена тази информация  :-\
Активен
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #16 -: Май 13, 2011, 12:00:29 am »

Аз в момента я чета. Нещо... Не ми се връзва. Аз по принцип съм си Тома Неверни, ама що ми свети една лампичка, че това е едно хлъзгаво обаснение за утопията на НСР? Да подготвят и тези, които са информирани за него? Уж обяснено от дълбока древност(за нас, за тях едва ли е древност  ;D ) ама, да ме прощават, много аналогии правят с настоящето и обясненията са някак си прекалено земни. Засега имам усещането, че ми обясняват защо трябва да се наложи НСР и как "те" знаят кое е правилно.
Абе, доста четох из нета и така и не разбрах как е получена тази информация  :-\

ЯЯ, ти кво четеш бре  :o

естествено, че ще се правят аналогии със сега - всяко начало си има и край, сега просто е дошъл краят на играта...  никой не те кара да приемеш НСР - хората просто обясняват, а изводите са за теб...
Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #17 -: Май 13, 2011, 12:37:01 am »

;D
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:42:07 am от Синухе »
Активен

Hm

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1397
« Отговор #18 -: Май 13, 2011, 05:40:27 am »

.

« Последна редакция: Септември 20, 2011, 03:09:55 pm от Hm »
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #19 -: Май 13, 2011, 03:29:16 pm »

... Земята е била 5тата планета, но в една от войните за власт и пари на Влечугите и Сирианците /те са били в съюз, а войната е бил вътрешна/ та са праснали Земята с един от най-големите си кораби и тя се е изместила на сегашната си орбита, а астероидният пояс е от отломките на тогавашната Тиамат /Земята/... после Земята е заселена отново...

Историята за Тиамат е символ на историята за първичния хаос. Има много такива истории в различните митологии на различните народи. Първоначално е съществувало едно чудовище, което или умряло или било убито и от тялото му били създадени небето и земята. Или пък яйце, от което били създадени небето и земята. Често това чудовище е дракон. Това е първичният хаос, от който възниква всичко съществуващо.

е, значи се оказва, че първичният хаос изобщо не е първичен  :rolf:
Активен