Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хорар за любов  (Прочетена 389675 пъти)

slavex5213

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 171
Re: Хорар за любов
« Отговор #6240 -: Май 24, 2014, 07:06:03 pm »

Здравейте, мога ли да помоля за тълкуване на този хорар - Ще имат ли развитие отношенията ни с В?, т.е. дали ще прераснат в любовна връзка. Благодаря на всички отделили време и внимание.

И аз моля, ако някой има желание да погледне хорарните въпроси... :(
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 218
« Отговор #6241 -: Май 24, 2014, 09:26:18 pm »

Докато, Зикову не се появи, едва ли някой ще ви отговори за съжаление  :( И аз я чакам с нетърпение
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 218
« Отговор #6242 -: Май 24, 2014, 09:31:44 pm »

Аз ще се пробвам да кажа нещо.

Елизабет, според мен човека си пада потеб Слънце-твой у1 в негов 5д и Луна в негов 12д – мисли те, може също да означава, че сте имали тайна връзка.Обаче дали ще се възстанови комуникацията не мога да кажа, по-скоро клоня към не, защото управителите на 3-те ви домове не правят никакъв аспект, а и имаш ранен Асцендент, което може да показва, че е рано да питаш. Дано не те подвеждам с коментара си понеже не разбирам от хорари, но това ми се наби на очи.
« Последна редакция: Май 24, 2014, 09:43:28 pm от _perla_ »
Активен

Elizabeth

• Новак
  • Публикации: 24
« Отговор #6243 -: Май 25, 2014, 08:28:46 am »

Аз ще се пробвам да кажа нещо.

Елизабет, според мен човека си пада потеб Слънце-твой у1 в негов 5д и Луна в негов 12д – мисли те, може също да означава, че сте имали тайна връзка.Обаче дали ще се възстанови комуникацията не мога да кажа, по-скоро клоня към не, защото управителите на 3-те ви домове не правят никакъв аспект, а и имаш ранен Асцендент, което може да показва, че е рано да питаш. Дано не те подвеждам с коментара си понеже не разбирам от хорари, но това ми се наби на очи.
Перла много ти благодаря за коментара.
Мога да кажа, че отговора ти  описва ситуацията ама съвсем точно.  Само тайни срещи. Поради определени причини не сме демонстрирали дори познанството си. Отбелязвам веднага, че не е женен, а за друга жена...това само той си го знае.
Благодаря ти още веднъж, дерзай и пак ще питам след месец. Видях, че асцендентът е ранен ама като не ги разбирам много нещата.....Дано е рано за питане, това да бъде вярната част от отговора ти, че ми се иска да стане нещо.
 :blink:
Активен

caraly

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 112
« Отговор #6244 -: Май 27, 2014, 08:33:55 pm »

Имам въпрос към вас. Дали Х има още чувства към мен и ще подновим ли контакти? Преди време бях публикувала една нерадикална карта; мина време и искам да разбере как ще се развият нещата?
Активен

elodiq

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 902
« Отговор #6245 -: Ноември 13, 2014, 12:16:21 am »

Здавейте мо ве ли да ми кавете , човека до мен ще промени ли дърванието си към по-добро или ще се разделим защото така не може да се продължава.Не ми дава да кача фаил так . че качвам данните на картата. 13,11,2014 часът е 1.05 през ноща България , Пловдив Шъпросът е ще променили държанието с Х към по-добро или ще се разделим накрая.
Активен

Бетула

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 55
« Отговор #6246 -: Ноември 13, 2014, 07:17:12 pm »

:(
Активен
Всичко е възможно. Невъзможното просто отнема по-дълго време.

slizia

• Новак
  • Публикации: 18
« Отговор #6247 -: Март 24, 2015, 07:52:59 pm »

Здравейте,

Знам, че отдавна никой не не писал в темата. Моля ви ако някой има възможност да погледне картата ми, че нещо съвсем се обърках:

Въпросът ми е: Ще имам ли връзка в У?
Благодаря много..
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
« Отговор #6248 -: Март 25, 2015, 07:34:21 am »

Ами доколкото виждам по картата- в момента ти си тази, която проявява по-голям интерес към него. В момента той е фокусиран повече върху себе си, отколкото върху който и да било друг. В миналото е възможно симпатиите да са били взаимни, но според картата нещата са приключили още преди да се случат. Не виждам връзка.
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

slizia

• Новак
  • Публикации: 18
« Отговор #6249 -: Март 25, 2015, 07:02:35 pm »

Благодаря много, Just a Dream :)
Повече от ясно е, че не ми се искаше отговорът да е такъв, но по-добре така, отколкото да си мътя главата сама  :-[
Активен

elodiq

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 902
« Отговор #6250 -: Април 13, 2015, 04:16:12 pm »

Здравейте и аз имам въпрос ще видя ли пак човека .
Активен

iivvaa

• Новак
  • Публикации: 3
« Отговор #6251 -: Април 18, 2015, 12:37:15 am »

Здравейте, не искам да съм нагла, само ако е възможно, виждам, че тук има такива въпроси.. кога ще срещна любовта.. Дали бихте помогнали и на мен, тъй като съм почти отчаяна. На 27 години съм и не виждам как ще намеря някой, просто не се получава. Има желаещи, но нещо просто се случва и всичко приключва адски бързо. Ходила съм и на врачки, там ми казват, че имам магия. Само да кажа - две различни врачки, от различни градове ми казаха едно и също, че имам магия, колкото и мъже да има около мен, никой да не се задържи.
Ще чакам отговор! Благодаря!
Активен

iivvaa

• Новак
  • Публикации: 3
« Отговор #6252 -: Април 20, 2015, 04:02:08 pm »

Предполагам трябва точен час.. не може да бъде закръглено?

Хубав ден!
Активен

thzveta

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #6253 -: Април 15, 2017, 11:49:40 am »

Моля ви, кажете ми дали отново ще се събера с момчето -той е зодия скорпион..Разделихме се януари...но много искам отново да го видя ....
Активен

muzi

• Новак
« Отговор #6254 -: Юни 08, 2017, 12:44:03 pm »

здравейте ,
аз съм от новите , и случайно попаднах на темата.
Не знам каква карта се поставя и от къде.
Може ли и аз да ви попитам за себе си , ще срещна ли любовта скоро, миналото ми беше ужасно и много много трудно.....моля ви

15.11.1976
Варна
родена между 3.13-3.15 сутринта

Извинявайте , и ви благодаря предварително
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #6255 -: Юни 10, 2017, 11:46:08 am »

здравейте ,
аз съм от новите , и случайно попаднах на темата.
Не знам каква карта се поставя и от къде.
Може ли и аз да ви попитам за себе си , ще срещна ли любовта скоро, миналото ми беше ужасно и много много трудно.....моля ви

15.11.1976
Варна
родена между 3.13-3.15 сутринта

Извинявайте , и ви благодаря предварително

Това е натална карта и мястото и е в друга тема.

По- късно ще я построя и поставя в подходящата тема .

Ще срещнеш любовта , ...по-късно ще разгледам.
Активен

Scarabey

• Новак
« Отговор #6256 -: Юли 16, 2017, 08:29:27 pm »

Здравейте,

От известно време имам връзка(8 месеца), но напоследък нещата не вървят и имам чувството, че заинтересованата съм само аз. Гледам да бъда търпелива с него, понеже приключи дълга връзка преди мен. Много се тормозя и се чудя дали всичко това си заслужава.Дали можете да ми кажете дали имам хубаво бъдеще с него?Много ви благодаря предварително! Добавям и хорарна карта по Кох.
« Последна редакция: Юли 16, 2017, 09:37:37 pm от Scarabey »
Активен