Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хорар за любов  (Прочетена 389671 пъти)

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re: Хорар за любов
« Отговор #6220 -: Април 30, 2014, 09:18:22 pm »

Нямам особен опит в хорарите, но ако разгледаме картата от гледна точка на квезита, преобладават указания, че засега ситуацията не му създава дискомфорт, не би трябвало да се чувства зле, наранен и обиден - той е представен от екзалтирал Юпитер, в неговия дом се намира екзалтирала Венера, неговият у5 е екзалтирала Луна. А разходящата опозиция със Сатурн (твоя у5) показва приключване на интимните ви отношения към момента на задаване на въпроса. Но за него вратата остава отворена - последният аспект на Луната ще е секстил с Венера в дома на квезита. Между вашите сигнификатори има секстил, но неговият е екзалтирал, а твоят е перигрин, изгорен от Слънцето и прясно "затъмнен" - въпросът е зададен непосредствено след слънчевото затъмнение, в което участва и Меркурий (у1). Има опция за подновяване, но друг е въпросът доколко удовлетворена ще се чувстваш ти при тези обстоятелства.

Впоследствие ситуацията евентуално може и да се промени, но може би не чак толкова бързо, колкото би искала, първо и на двамата ще трябва малко да ви "уври" главата, т.е. да се постараете да се дистанцирате и да разгледате по-обективно и безпристрастно ситуацията.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

caraly

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 112
« Отговор #6221 -: Май 06, 2014, 04:38:07 am »

Здравейте! Преди време бях пуснала карта, но оттогава се промениха нещата. Имах възможност да подновя стари отношения, но не го направих, понеже щеше да е разочароващо за мен. Сега искам да питам- в скоро време чака ли ме стабилна връзка?
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #6222 -: Май 06, 2014, 03:03:25 pm »

Сега искам да питам- в скоро време чака ли ме стабилна връзка?

Не ми се струва много надежден тоя хорар, за да да се отговори на въпроса:

- АС в последния градус
- нодална ос близо до АС/ДС
- Сатурн в 7 дом
- Луна в 4 дом в сходящ квадрат със Сатурн в 7ми
- слаб сигнификатор на кверента, при това разположен в дом, който няма нищо общо с естеството на въпроса
- предстои опозиция между у1 и у7 - Марс и Венера, които са и естествени сигнификатори на темата

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

caraly

• Нов участник
  • *
« Отговор #6223 -: Май 06, 2014, 03:15:21 pm »

Благодаря за бързия отговор. Ами, тогава ще пусна нова карта със същия въпрос: чака ли ме сериозна връзка?
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #6224 -: Май 06, 2014, 03:40:09 pm »

Няма голяма разлика между "стабилна връзка" и "сериозна връзка".

Хорарът по първия ти въпрос мълчи, което е знак за това, че не е препоръчително да се пуска още един хорар с подобен въпрос. А и дори да не мълчи, а просто да не те удовлетворява отговорът, пак не е препоръчително.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

caraly

• Нов участник
  • *
« Отговор #6225 -: Май 06, 2014, 03:48:26 pm »

Благодаря, Lillie.
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #6226 -: Май 06, 2014, 03:54:14 pm »

Във втората карта няма "забрана" за тълкуване, но също не е обнадеждаваща. Изчакай с въпроса, явно сега не е време за по-конкретен отговор.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

_perla_

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 218
« Отговор #6227 -: Май 08, 2014, 08:55:07 pm »

Зикову, пак се изгуби и няма, кой да внесе светлина в нашите сърца. Чакам те с нетърпение  :58:
Активен

caraly

• Нов участник
  • *
« Отговор #6228 -: Май 08, 2014, 10:58:46 pm »

Здравейте! Преди дни пуснах карта, сега искам да задам следния въпрос: ще се задълбочат ли отношенията ни с Х?
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
« Отговор #6229 -: Май 10, 2014, 08:38:13 pm »

Искам да си пусна нов хорар, обаче до изтичането на предния остават още два дни. От значение ли са или мога да си го направя?
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
« Отговор #6230 -: Май 11, 2014, 09:01:59 am »

Нправих си нов хорар свъпрос: ''Ще имам ли връзка с "Х'' ''? Интересува ме харесва ли ме изобщо и какво изпитва към мен? Така като гледам хорара с моите скромни знания, няма никакъв шанс за връзка и аз пак съм по заинтересованата страна тцтцтц...
« Последна редакция: Май 11, 2014, 09:16:17 am от _perla_ »
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
« Отговор #6231 -: Май 11, 2014, 09:52:45 am »

и при тебе като при Карали предстоят много емоционални моменти - има пак някаква стара тръпка, която ще те вълнува, като цяло ще е много напрегнато. Много чувства, емоции, разкъсване кое, какво, с кой. Защото при теб и нещо ново може да се появи- старите болежки ще се обаждат обаче....но пък този бивш не го виждам да е много желаещ да се обвърже, някак си няма да може и ...после може пък да размисли и ти ще мислиш...и драми общо взето- няма да ти е скучно- ша има любов. Стабилна връзка в близките месеци - не, заформяне на такава и лека полека напред- нещо такова по- може.

Давам ОВ по този хорар. Общо взето няма любов на хоризонта , като изключим човека за който питах по предния хорар по който си падам, той пък с приятелка, но не бих казала, че съм влюбена. И не виждам да е споделено. С бившия може да се каже, че прекъснахме комуникация и не виждам желание у него да се връща при мен. Иначе се запознах с един човек с лъскава професия, който искаше да излиза с мен, но отказах, защото не беше мой тип. И така все още съм си необвързана  :blink: Ще изчакам още малко и ще си пусна нов хорар.
« Последна редакция: Май 11, 2014, 10:01:54 am от _perla_ »
Активен

AzaZaeL

• Новак
  • Публикации: 3
« Отговор #6232 -: Май 11, 2014, 11:08:58 am »

Нправих си нов хорар свъпрос: ''Ще имам ли връзка с "Х'' ''? Интересува ме харесва ли ме изобщо и какво изпитва към мен? Така като гледам хорара с моите скромни знания, няма никакъв шанс за връзка и аз пак съм по заинтересованата страна тцтцтц...
Изглежда, че до сериозна връзка няма да се стигне и ми се струва, че никой от двама ви не изпитва нещо специално към другия.  :blink:
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
« Отговор #6233 -: Май 11, 2014, 11:27:51 am »

Изглежда, че до сериозна връзка няма да се стигне и ми се струва, че никой от двама ви не изпитва нещо специално към другия.  :blink:

Благодаря, AzaZaeL  :blink: За себе си мога да кажа, че ми харесва много на външен вид, но тъй като не го познавам добре, не бих казала, че изпитвам нещо по-специално от привличане. Ще питам пак след 3 месеца, ако не ми е минал мерака  :blink:
Активен

luli

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 151
« Отговор #6234 -: Май 13, 2014, 08:20:01 pm »

Helooooo
Аз и Алекс, нещо по-сериозно?

Активен

slavex5213

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 171
« Отговор #6235 -: Май 14, 2014, 07:31:16 pm »

Здравейте, мога ли да помоля за тълкуване на този хорар - Ще имат ли развитие отношенията ни с В?, т.е. дали ще прераснат в любовна връзка. Благодаря на всички отделили време и внимание, защото за мен въпросът е от голямо значение.
Активен

aiofe

• Новак
  • Публикации: 42
« Отговор #6236 -: Май 16, 2014, 06:03:38 am »

Здравейте, напоследък виждам едно отчуждение от страна на мъжа ми. Въпросът е мисли ли за други жени или жена, аз ли съм все още любимата му?
Активен

Elizabeth

• Новак
  • Публикации: 24
« Отговор #6237 -: Май 19, 2014, 10:15:19 am »

Здравейте на всички,
моля ви да помогнете с отговор на моя въпрос, че много ме мъчи това очакване, поне да си знам.
Ще възстановя ли комуникациите си с Т, интересува ли се от мен, ще се обади ли?
Благодаря ви предварително.
Активен

Resnitsa

• Новак
« Отговор #6238 -: Май 19, 2014, 10:00:01 pm »

Здравейте!

Моят въпрос е: Харесва ли ме К.? /назован по име/

Благодаря ви!

да

zikovu, благодаря ти!  ;D Жива и здрава да си!  Ако той го признае и има по-нататъшно развитие, непременно ще дам обратна връзка.

той, че те харесва- харесва те- но за конкретно развитие в близките месеци съм скептична. има проблемност от към общуване, срещи и комуникация- ако това се преодолее- може би да, но за сега не. Възможно е да има емоции, но някакво по- сериозно развитие в близките месеци...не мисля.

zikovu, и за допълнителната информация съм ти много благодарна, ще я имам предвид. За проблемното общуване си напълно права.

Давам обратна връзка - zikovu отново е абсолютно безпогрешна! Точно както го описа се случи - по-сериозно развитие засега няма, но има емоции и наистина е проблемно общуването откъм срещи и комуникация. Подозирам, че в професионален план му се случват някакви неща, за които не ми е споделил и това всъщност е причината за затруднената ни комуникация.

zikovu, липсваш ни!  :blink:
Активен

Elizabeth

• Новак
« Отговор #6239 -: Май 24, 2014, 08:41:31 am »

Здравейте на всички,
моля ви да помогнете с отговор на моя въпрос, че много ме мъчи това очакване, поне да си знам.
Ще възстановя ли комуникациите си с Т, интересува ли се от мен, ще се обади ли?
Благодаря ви предварително.
Няма ли поне едно рамо някой да даде? :'(
Активен