Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хорар за любов  (Прочетена 376630 пъти)

slunce

• Новак
  • Публикации: 4
Re: Хорар за любов
« Отговор #6200 -: Април 25, 2014, 07:21:23 pm »

Цитат на: slunce в Днес в 10:52:48 am

zikovu,  :58: :58:  :kissd: МНОГО ти благодаря, че ми отговори... а дали ще има някакво развитие между нас, уф защо понякога нещата трябва да са сложни..

да, сложни са. това момче едно чувства, друго прави. не виждам в близите месеци да успеете да създадете безпроблеми и гладки взаимоотношения или нещо като връзка.
Което не значи, че няма нищо да се случва при вас

Zikovu, изключително точно си го казала - едно чувства друго върши момъка. Близнак, аз за това трудно му се доверявам, уви. Да видим в каква посока ще продължим двамата, толкова много искам всичко, което има да се случва, както казваш, да е истинско и стойностно  :blink: Още веднъж голямо благодаря  :58: :88: Аз ще дам обратна връзка, предполагам до 2/3месеца трябва да се случи каквото има да се случва... :blink:
Активен

Morena

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 199
« Отговор #6201 -: Април 25, 2014, 08:39:24 pm »

Izvinqvam se za latinicata, no nqmam veche komputar I pisha ot tablet, ne vidqh butonche za smqna na ezika vav foruma. :-\    moeto vaprosche e  `s H. Shte imame li sreshta do 3 meseca?`  Stara Zagora,  13:57, 24 april.         Ne moga da postna karta, ne znam kak se kopirat linkove ot tableta,  :-\. Blagodarq na vseki otgovoril.  :blink:
molq :-[ :-[ :-[ :-[
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 218
« Отговор #6202 -: Април 25, 2014, 09:34:13 pm »

Може ли да се прави хорар за човек, който не познаваш лично, често го виждаш и имаш симпатии към него  :-[

ами опитай- защо да не. И аз бях питала веднъж за майтап ще се запозная ли Джейсън Стейтъм и първото което видях в картата беше Луната на минутен квадрат от Сатурн в 7мия ;D

;D ;D Е при мен случая не е с известна личност, за съвсем нормален човек става въпрос  :blink: Обаче не знам как да си формулирам въпроса. За запознанство ли да питам или направо за връзка?  Айде,  направо за връзка,  въпреки че е рано, ама кво да увъртам  ;D По име съм го назовала.

Да дам малко ОВ по този хорар. Доколкото разбрах е обвързан от около 2 години. Така че  Зикову оказа се права–стискам ти ръка  :blink: Все още не сме се запознали лично, за сега я караме само на ''здравей'' – имаме напредък  ;) Обаче тоя моя мерак що така не стихва не знам  ;D  Другия месец пак ще пускам хорар май. Даже си мисля, че е възможно това да е лъскавия мъжкар който Акрус казаше, че ще срещна по един друг хорар, защото наистина си е лъскав – поне на външен вид де. Та искам да попитам чувствата му към нея и връзката им стабилни ли са?

П.П. Зикову, забравих да ти кажа добре дошла отново, много се радвам че се завърна  :58:
« Последна редакция: Април 25, 2014, 09:52:52 pm от _perla_ »
Активен

smile

• Новак
  • Публикации: 22
« Отговор #6203 -: Април 25, 2014, 11:13:24 pm »

Ще правя ли секс с Х?  :blink:

Е как да не бе Сони, Луна в Спика! :lol: Видиш ли го тва- викай Да и затваряй очите ;D ;)

Но има и други индикации в картата сочещи за правене на секс с Х. - той/ тя по принцип хич не си поплюва и по много ги върти- защо на теб да ти откаже, нищо пък че е и обвързан! ;)

Нали всичко това важи при условие, че Х. не е Брат Пит, Бойко...Пеевски ;D и т.н- нали отчитаме реалните възможни Х.-сове.
Не са правили.  ;D

хм..луна в спика..учуена съм- те контактуват ли редовно?
Да, контактуват доста редовно - приятели са. :)

ами според мен ще се стигне до секс все някога, поради ретроградността и сатурна - които са в градината на другия- много ще го мъдри, много ще го мисли, ще се дърпа. ама според мене ще се случи..айде при една безкурсна луна няма да стане  до 3 месеца.
ма до края на лятото може и да го огрее човека.

А той взел ли е да се разсейва с друга девойка, че се вижда нещо такова- пак уж приятелка.
Разсейва силно казано, но имаше някакви намерения за друго момиче, но в крайна сметка нищо не стана. :) Иии да уж приятелка е. :)
Имаш благодаря от него.  :P
Активен

Mia21

• Редовен участник
  • Публикации: 2502
« Отговор #6204 -: Април 25, 2014, 11:47:56 pm »

Здравейте, пиятели. Отдавна не съм пускала хорар, моля ви да го разгледате и да си кажете "тежката" дума. Въпросът е: "Ще се сдобрим ли с Х. (назован е по име)?" в смисъл да възстановим старите си отношения. Предварително благодаря!
« Последна редакция: Април 25, 2014, 11:52:03 pm от Mia21 »
Активен

limon4e

• Новак
  • Публикации: 44
« Отговор #6205 -: Април 26, 2014, 03:40:04 pm »

Здравейте!  Поставям карта с въпрос: мъжът, който ме интересува има ли чувства към мен и ще имаме ли любовна връзка? Благодаря предварително за отговора!

скоро вниманието ти ще се насочи към друг мъж от миналото ти

Зикову, благодаря ти за отговора на въпроса ми.

Активен
"Ако вземеш гладно куче и се погрижиш за него, то няма да те ухапе. Това е основната разликата между куче и човек."

Марк Твен

gery_s

• Новак
  • Публикации: 35
« Отговор #6206 -: Април 26, 2014, 06:36:20 pm »

Ще започна ли нова връзка със споделени чувства?

Според мен не е никак изключено. Огледай се за някой в приятелския кръг, в една група, компания.

Lillie, благодаря за отговора. Надявам се да си много, много права.

« Последна редакция: Април 27, 2014, 01:34:20 am от gery_s »
Активен

redhot

• Новак
  • Публикации: 24
« Отговор #6207 -: Април 26, 2014, 08:14:29 pm »

Здравейте момичета,моля помагайте....
имам връзка с едно момче,прясна и не мога да я нарека в пълния смисъл връзка...нови сме и предстоеше да се видим за пръв път...вървеше нормално,от да месеца си пишем и общуваме,няма друга-убедена съм... той е много тежък и труден характер,но ме харесва и аз него.До днес,когато се скарахме..аз му написах много тежки думи,обидих го много,той замълча,но сега нито пише,нито се обажда...не бях права и му се извиних със съобщение..но..нищо :'( :'(...

приключихме ли с Хриси? :-X
Активен

LibrawithTaurus

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 588
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #6208 -: Април 26, 2014, 09:41:03 pm »

Не получих отговор на въпроса, но ще дам обратна връзка - Да, видяхме се, и сега сме заедно. Той е прекрасен.  :-[

извинявай, не искам да ти убивам ентусиазма, но понеже си публикувала питането, може би ти е важно да чуеш мнение странично. Не мисля, че ще продължи дълго и то в теб ще е причината. Ще се завърнеш към нещо от преди. Някаква стара любов ще се обади
[/quote]

:o Това сега го виждам. Щом мислиш така, навярно виждаш в какъв период ще се случи, можеш ли да ми кажеш кога? Ако направя нещо такова, ще е най-глупавото нещо, което съм правила. Заедно сме, макар той да е в Дания, а аз в София, всеки ден ми показва колко много държи на мен. Само чакам да дойде и мине сесията, за да замина при него за лятото...
Активен
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

caraly

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 112
« Отговор #6209 -: Април 26, 2014, 11:45:34 pm »

Здравейте! Мъж, с който се срещах преди време, ме търси. Не е настоятелен, а и аз много не искам да се събираме, но все пак искам да задам въпрос. Защо ме търси той и ще подновим ли отношения?
Активен

starmelody_bg

• Новак
  • Публикации: 32
« Отговор #6210 -: Април 27, 2014, 03:23:26 am »

Здравейте! Нещо се вълнувам относно възможността за осъществяване на среща през месец март предвид ситуацията при мен и построих карта: "Ще се срещнем ли през месец март?". Как мислите, какви са шансовете и какви са неговите настроения за такава среща?

Здрасти !! Имаше ли среща март - би трябва да е имало, въпреки колебливост при теб, може би и малко със забавяне?

Здравей, мила Zikovu! Не знам как успяха да се объркат нещата, но макар че той дойде на мястото, където съм и аз, не пожела да ми се обади и съответно среща не се състоя. Комуникацията ни не вървеше в последно време, но след този случай нещата съвсем се влошиха и светлина на хоризонта не виждам.   
Активен

Lost Angel

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 241
« Отговор #6211 -: Април 30, 2014, 02:52:37 pm »

Здравейте,
след голямата любов дойде и разочарованието - от моя страна. Аз се отдръпнах и в момента съм силно раздвоена дали да подновявам отношенията.
Затова попитах звездите, и Вас: Ще подновя ли връзката си с Т.?

Благодаря на всички, които ще се включат!
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #6212 -: Април 30, 2014, 03:08:13 pm »

Може той да реши да прояви инициатива и отново да те потърси. Но Луната е в съвпад с Алгол, не е особено благоприятно - дава склонност към необмислени действия, сякаш човек си е изгубил ума, т.е. действия повлияни от страстта, от неконтролируеми емоции, ревност, себичност, желание да се контролира ситуацията (или обектът на нашите желания).
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Lost Angel

• Нов участник
  • *
« Отговор #6213 -: Април 30, 2014, 03:17:59 pm »

Може той да реши да прояви инициатива и отново да те потърси. Но Луната е в съвпад с Алгол, не е особено благоприятно - дава склонност към необмислени действия, сякаш човек си е изгубил ума, т.е. действия повлияни от страстта, от неконтролируеми емоции, ревност, себичност, желание да се контролира ситуацията (или обектът на нашите желания).
Лили, благодаря ти за бързия отговор! Това влияние на Алгол към мен ли е?
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #6214 -: Април 30, 2014, 03:42:19 pm »

Луната винаги е сигнификатор на въпроса и описва ситуацията – каква е и как ще се развие.
В случая тя е по-силно свързана с квезита, тъй като има отношение към неговия 5 дом – въпросът нали е за подновяване на интимна/романтична връзка? Но преди задаване на въпроса е направила опозиция със Сатурн – твоя у5. Фазата непосредствено след затъмнение също не вещае много яснота по въпроса. Отчита се и влиянието на неподвижните звезди, ако има такива в съвпад с ключов сигнификатор.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Lost Angel

• Нов участник
  • *
« Отговор #6215 -: Април 30, 2014, 03:50:39 pm »

Връзката е дори извънбрачна. Преди година вещаеше дори обвързване, а на въпрос за дете, отговора също беше положителен, макар и трудно. Но поради възникнали неочаквани затруднения в комуникациите, отношенията малка по малко се промениха и то по-скоро от моя страна. А аз се отдръпнах, защото виждам че няма смисъл и никаква надежда за нещо повече. Затова сега се страхувам дали да си причинявам това отново.
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #6216 -: Април 30, 2014, 04:03:51 pm »

От тоя хорар ми се струва, че ситуацията е по-неизгодна за теб. Не мога да кажа със сигурност, че него така го устройва, но вероятно не приема ситуацията по начина, по който я приемаш ти, не му създава такъв дискомфорт.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

rozalinda

• Новак
  • Публикации: 15
« Отговор #6217 -: Април 30, 2014, 08:06:11 pm »

Как ще се развият отношенията между К (жена) и И(мъж). К. ми е колежка и приятелка. Заедно с И са отблизо 3 години.
Въпросът го задавам аз.
Предварително Ви благодаря!
Активен

slizia

• Новак
  • Публикации: 18
« Отговор #6218 -: Април 30, 2014, 08:32:03 pm »

И аз пак се включвам с въпрос, особено тази дъждовна вечер.
Ще имам ли връзка с Х.?

Благодаря на всички за отговорите..
Младежът не е този, заради който си гълтах граматиката.. :-[
Благодаря..:)
Активен

Lost Angel

• Нов участник
  • *
« Отговор #6219 -: Април 30, 2014, 08:40:05 pm »

От тоя хорар ми се струва, че ситуацията е по-неизгодна за теб. Не мога да кажа със сигурност, че него така го устройва, но вероятно не приема ситуацията по начина, по който я приемаш ти, не му създава такъв дискомфорт.
По отговорите ти разбирам, че по-скоро няма да се променят отношенията, дори и да продължим комуникацията. И че него го устройва това положение, не иска нищо повече.
Благодаря ти още веднъж за отговорите! Приятни почивни дни! :)
Активен