Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хорарни въпроси за работа  (Прочетена 115832 пъти)

Скарлет

• Редовен участник
  • Публикации: 2919
  • "Късият ум е с дълъг език". Аристофан
Re:Хорарни въпроси за работа
« Отговор #20 -: Септември 29, 2010, 03:50:16 am »

Скарлет, и в двете карти е поставена Фортуна. Качила съм и карта по Кох. Преди да се репчиш, ще е хубаво първо да погледнеш. Благодаря.
А ти няма ли някой ден да престанеш да ме заяждаш? Извинете! Когато погледнах първия хорар, Локус Фортуна нямаше в нея. И не мога да разбера защо моето мнение се взима вечно от теб за "репчене"? Ще си работя както си искам и ще се включвам където си искам. Аман от началници!  
Активен

sunrain

• Пристрастен
  • Публикации: 6710
« Отговор #21 -: Септември 29, 2010, 03:51:41 am »

Скарлет, и в двете карти е поставена Фортуна. Качила съм и карта по Кох. Преди да се репчиш, ще е хубаво първо да погледнеш. Благодаря.
А ти няма ли някой ден да престанеш да ме заяждаш? Извинете! Когато погледнах първия хорар, Локус Фортуна нямаше в нея. И не мога да разбера защо моето мнение се взима вечно от теб за "репчене"? Ще си работя както си искам и ще се включвам където си искам. Аман от началници! 

Скарлет, най-добре ще е да отидеш на лекар, това сериозно ти го казвам като съвет. И в двете карти по въпроса на Марая има Фортуна от самото начало, както и по Кох съм сложила. А ти пак не си доволна. Какъв точно е твоя проблем, ако не е тайна? И ако имаш желание да се драчиш, ще те помоля да си намериш друга тема за спам и обиди.
Активен
Изгрява само онзи ден, за който сме се пробудили.

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28273
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #22 -: Септември 29, 2010, 04:10:03 am »

Това хоби ли е? Какво е?

Не , не е хоби!
Дойде изведнъж , просто като гръм...покоси ме и започнах да бъркам и след всяко бъркане започнах да усещам енергии , които се свързват с определени планети....Това е голата истина..., но резултатите са впечатляващи...Феноменално е ! В къщи се движат дишайки ароматите сътворени от мен....
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Скарлет

• Редовен участник
« Отговор #23 -: Септември 29, 2010, 04:13:03 am »

Ще излезе ли нещо от тази Нептунова любов с ароматите и маслата , които бъркам?
Ще има ли реализация това начинание? И ако има кога?
20:04 мин. БС.
28.09.2010г.

Марая, тази реализация ще я бъде, но не си прави устата да вършиш тази дейност в партньорство. Партньорът ще е в много по-изгодна позиция от теб. Много затруднения и пречки ще има. На първо време като че ли може да започнеш дейност по домовете на клиентите или в специално обособено място у вас, като се включи някое от децата ти или човек, с когото имаш интимни отношения....да ти помага. Локус Фортуна и тя е в 5 дом. На този етап, обаче, не си в добра позиция за успех - Венера е в заточение. От 2 седмици до 2 месеца можеш полека лека да се развихриш и като се стабилизираш, да се развихриш, а след около година и половина да береш плодовете. Желая ти успех. Уреждай и някакви документи за този бизнес, че да не ревеш после. Меркурий управлява 2 и 3 домове и е на трон по знак, но в падение по дом. Предстои му опозе с Юпитер - У9 и Уран - У 11. Това може да е проблеми с узаконяването на този бизнес, както и с приятел. Слънцето е в падение и му предстои съвпад със Сатурн в 6 - ще има някакви ограничения от институции /вероятно от РИОКОЗ/.

Иначе Сатурн е добре поставен по знак като У на 10 дом. Луната върви към тригон със Сатурн и е в точен тригон със Слънцето. Луната управлява 4 дом - края на нещата и изхода от въпроса, затова мисля, че бизнесът има бъдеще и ще успееш, но ще минеш през много трудности. Ако не се откажеш, работата ще я бъде. Успех!  :blink:
« Последна редакция: Септември 29, 2010, 04:17:49 am от Скарлет »
Активен

Скарлет

• Редовен участник
« Отговор #24 -: Септември 29, 2010, 04:15:41 am »

Скарлет, най-добре ще е да отидеш на лекар, това сериозно ти го казвам като съвет. И в двете карти по въпроса на Марая има Фортуна от самото начало, както и по Кох съм сложила. А ти пак не си доволна. Какъв точно е твоя проблем, ако не е тайна? И ако имаш желание да се драчиш, ще те помоля да си намериш друга тема за спам и обиди.

Обидите ги сипеш ти. То се вижда ясно. Нямам намерение да ти влизам в тона. А за лекар мога и да ти съдействам на теб.  ;) Благодаря ти, че ми отделяш толкова от вниманието си.  :blink:
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #25 -: Септември 29, 2010, 04:20:14 am »

Ще излезе ли нещо от тази Нептунова любов с ароматите и маслата , които бъркам?
Ще има ли реализация това начинание? И ако има кога?
20:04 мин. БС.
28.09.2010г.

Марая, тази реализация ще я бъде, но не си прави устата да вършиш тази дейност в партньорство. Партньорът ще е в много по-изгодна позиция от теб. Много затруднения и пречки ще има. На първо време като че ли може да започнеш дейност по домовете на клиентите или в специално обособено място у вас, като се включи някое от децата ти или човек, с когото имаш интимни отношения....да ти помага. Локус Фортуна и тя е в 5 дом. На този етап, обаче, не си в добра позиция за успех - Венера е в заточение. От 2 седмици до 2 месеца можеш полека лека да се развихриш и като се стабилизираш, да се развихриш, а след около година и половина да береш плодовете. Желая ти успех. Уреждай и някакви документи за този бизнес, че да не ревеш после. Меркурий управлява 2 и 3 домове и е на трон по знак, но в падение по дом. Предстои му опозе с Юпитер - У9 и Уран - У 11. Това може да е проблеми с узаконяването на този бизнес, както и с приятел. Слънцето е в падение и му предстои съвпад със Сатурн в 6 - ще има някакви ограничения от институции /вероятно от РИОКОЗ/.

Иначе Сатурн е добре поставен по знак като У на 10 дом. Луната върви към тригон със Сатурн и е в точен тригон със Слънцето. Луната управлява 4 дом - края на нещата и изхода от въпроса, затова мисля, че бизнесът има бъдеще и ще успееш, но ще минеш през много трудности. Ако не се откажеш, работата ще я бъде. Успех!  :blink:
и мен това ме впечатли... :( :unsure:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

sunrain

• Пристрастен
« Отговор #26 -: Септември 29, 2010, 04:25:52 am »

Благодаря ти, че ми отделяш толкова от вниманието си.  :blink:

Постоянно плачеш за внимание, как да не ти обърна. Милата. Качила съм две карти, отделила съм от времето си, а ти влизаш и се правиш на интересна, що за поведение.
И вместо да се извиниш продължаваш да обиждаш. Не помня аз да съм се драчила, че не е качена карта по Плацидус примерно.
И все се сопкаш на питащите да си правят картите по Кох, които наричаш "ш...ни" /с извинение/. Защо? Къде го пише това - двете баби?
Активен

sunrain

• Пристрастен
« Отговор #27 -: Септември 29, 2010, 04:28:29 am »

Аз пък броя,че Венера има аспект-съвпад с упр на 7ми,Марс,бил той и разходящ.Това и мен като друите ме навежда,че за Марая мотивацията за това начинание,ще се засили при евентуален съдружник с когото заедно да реализират това за което се пита.

А и Венера скоро отново ще има аспект с Марс.

По въпроса с налагането върху наталната карта, този момент е много интересен, първия хорар за работата, се получава Слънцето на питащата е в съвпад с Луната в началото на Телец. 
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #28 -: Септември 29, 2010, 04:31:19 am »

Аз пък броя,че Венера има аспект-съвпад с упр на 7ми,Марс,бил той и разходящ.Това и мен като друите ме навежда,че за Марая мотивацията за това начинание,ще се засили при евентуален съдружник с когото заедно да реализират това за което се пита.

А и Венера скоро отново ще има аспект с Марс.

По въпроса с налагането върху наталната карта, този момент е много интересен, първия хорар за работата, се получава Слънцето на питащата е в съвпад с Луната в началото на Телец. 

Слънцето ми е в стрелец , а луната в телец!
Съни , за мен ли става дума? :unsure:
Активен

sunrain

• Пристрастен
« Отговор #29 -: Септември 29, 2010, 04:35:12 am »

Марая, не за теб, а за първия въпрос в темата, както написах по-горе, първия хорар за работата, не по твоето питане.
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #30 -: Септември 29, 2010, 04:35:51 am »

Искам да ви кажа , че в мига в който луната застане на точен съвпад с нат. Юпитер ще изпратя писма до няколко интересни световни производителя...и ще бъде пред свидетел....
Отговора какъвто и да е той ще го чуете!
Със 100% сигурност казвам и знам , че ще успея , защото го правя с любов във всичките и измерения....
Питам само посоката- запад или изток?
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #31 -: Септември 29, 2010, 04:40:05 am »

Марая, не за теб, а за първия въпрос в темата, както написах по-горе, първия хорар за работата, не по твоето питане.

и ;DЗвинявай- както казва бай мангал..., не видях!
Активен

sunrain

• Пристрастен
« Отговор #32 -: Септември 29, 2010, 04:40:56 am »

Просто отбелязах колко е любопитно за наблюдение, понеже Синухе го спомена.
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #33 -: Септември 29, 2010, 04:55:18 am »

Просто отбелязах колко е любопитно за наблюдение, понеже Синухе го спомена.

Съни , преди много години създавайки един продукт казвах на корифей астролог , че каквито и транзити да има на небето , ако не аспектират наталната ми картата нищо няма да се случи...., той ми се хилеше!
Когато се връщах оот преговори с ОФИС1 СУПЕРСТОР и му казвах какво се е случило , той всеки път намираше обяснение, но....но аз го научих- първо , че нищо не е буквално в астрологията и , че всеки хорар следва да се наложи към натала- това го правеха и двете ми учителки! ;) :blink:
Активен

sunrain

• Пристрастен
« Отговор #34 -: Септември 29, 2010, 05:01:39 am »

Чела съм го и аз преди време, стори ми се, че има какво да се види и го експериментирам, когато имам възможност.
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #35 -: Септември 29, 2010, 05:06:22 am »

Чела съм го и аз преди време, стори ми се, че има какво да се види и го експериментирам, когато имам възможност.

Синухе от 2 седмици ме врънка да направя нещо по въпроса - възхитен е! Негови приятели си тръгват от къщи и му казват , че миризмата ги зарежда....ТОВА НЕ Е ХВАЛБА-ЗАТОВА ГО ПОДЧЕРТАВАМ ДЕБЕЛО!
Знам , че един ден ще спра да се занимавам с конюктюрни печалби и ще работя по управителю на 5-ти във втори...-въпроса беше кога?
Активен

karizma

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 585
« Отговор #36 -: Септември 29, 2010, 07:15:50 am »

Ще ме накажат ли дисциплинарно? 28.09.2010 23.51 Пловдив
« Последна редакция: Септември 29, 2010, 07:20:21 am от karizma »
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #37 -: Септември 29, 2010, 07:43:10 am »

Не би трябвало.
Тригонът със Сатурн вече е разходящ.
Предстоят квадрати с Меркурий и Юпитер/Уран по оста 4/10 дом в картата.
Има ли замесен и друг човек?
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

karizma

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 585
« Отговор #38 -: Септември 29, 2010, 07:56:24 am »

Ами да ,един колега  :blink: Дано си права Лили,че много се притеснявам  :'(
Активен

Diyana

• Редовен участник
  • Публикации: 2705
« Отговор #39 -: Септември 29, 2010, 07:24:52 pm »

Каризма,
Луната е перергрин, намаляваща, в 12 дом, няма нито един положителен сходящ аспект (ако изключим тригон с Нептун) и е в градуса на възлите. На самия Асц. е Кету. Сатурн също е в градуса на възлите. Освен това Луната прави сходящ квадрат с У6/У10 - Юпитер, който е ретрограден.

Отрицателните аспекти би трябвало да означават отговор Не, независимо от въпроса. Но според мен картата по-скоро подсказва негативно развитие на въпроса за теб. Тоест, да, вероятно за теб ще има негативни последици.
Активен
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda