Astrosite.org - Форуми

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Астралните близнаци  (Прочетена 8708 пъти)

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 956
  • небесни прашинки
Астралните близнаци
« -: Март 23, 2010, 02:04:08 pm »

Здрасти!

Както знаем, астрални близнаци са хората, родени по едно и също време и място. На "чистите" се очаква асцендентът им да е еднакъв, но като цяло понятието обхваща цялата дата, месец и година (в рамките на 24 часа). Всъщност, дори хората да са родени в различни години, даже и месеци, само денят от месеца дава някои общи черти от чисто нумерологична гледна точка, бидейки едно от трите най-важни числа във ведическата нумерология (психичното). Това разбира се не са астрални близнаци.

Бих искал да прочета за вашия опит с астралните близнаци, намирали ли сте свои, какви са приликите ви. Хора, родени в един и същи ден, а дори и час, умират ли също "заедно" или на близки дати? Как се разбират помежду си такива хора? Някакви конкретни примери?

:)
Активен

Nebesna

• Гост
Re:Астралните близнаци
« Отговор #1 -: Март 23, 2010, 08:53:59 pm »

С приятелката ми ровичкахме на шега в един сайт за запознанства и случайно попаднахме на мъж, който беше роден точно на моята дата и в същата година. Нито беше красив нито интелигентен. С озлобление говореше за преуспелите и образовани жени. Жалко, че нямам снимка да ви покажа. Имаше типично ромско излъчване. Направо бях изумена от различията между мен и него във всяко едно отношение.
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • небесни прашинки
« Отговор #2 -: Март 24, 2010, 11:40:40 pm »

"Разследването" ми за астрални близнаци много прилича на твоето. Дори по-скоро го приемам като една от градските (в случая - звездните) легенди в астрологията.
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • небесни прашинки
« Отговор #3 -: Март 26, 2010, 12:49:31 pm »

Почти никой няма какво да каже по темата...?
Активен

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #4 -: Март 26, 2010, 12:54:11 pm »

Преди време когато се ровичках из астрото, там открих отдел - където всеки може да си види астралния близнак. Само че, годините естествено не съвпадаха - рождените дати и това беше признакът, по който намираше своя астрален близнак. Та си харесах моите астрални близнаци - по които особено си падам и без да съм знаела, че са ми - Антъни Хопкинс и Вал Килмър....
  Но после ще пиша нещо друго по темата....това беше само въведение....
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30533
« Отговор #5 -: Март 26, 2010, 04:41:08 pm »

На моята дата е родена Марая Кери, но не я харесвам особено. Като бях на 17, дори ме оприличаваха външно с нея (преди да си направи силикони и качи няколко килца  ;D).
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

kaily

• Пристрастен
  • Публикации: 5145
    • http://www.kaily.dir.bg
« Отговор #6 -: Март 26, 2010, 04:42:52 pm »

Скоро даваха филм за Сиси, австроунгарската императрица, всъщност създала Австро-Унгария.
Аз много я харесах и потърсих инфо за нея, оказа се родена на моята дата.  :rolleyes:
Активен

Nebesna

• Гост
« Отговор #7 -: Март 26, 2010, 06:35:59 pm »

На моята дата е роден синоптика Минчо Празников.  :93:
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #8 -: Март 26, 2010, 06:48:46 pm »

Ооо, тъй ли? Аз съм му голям фен!  ;D ;D ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Nebesna

• Гост
« Отговор #9 -: Март 26, 2010, 07:07:51 pm »

Ъхъ! Голям сладур. ;D ;D ;D
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • небесни прашинки
« Отговор #10 -: Март 26, 2010, 07:56:35 pm »

+1 за Минчо Празников и астралните му близнаци!  ;D Много радва.

Мой астрален близнак е Чарлз Дикенс с доста съвпадения в картата.
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #11 -: Март 26, 2010, 08:00:39 pm »

Жалко, че вече не го дават по ТВ. Навремето само като го видех, изпадах в умиление и не спирах да се смея.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

sunrain

• Пристрастен
  • Публикации: 6710
« Отговор #12 -: Март 26, 2010, 08:36:06 pm »

Андрей Слабаков е роден на моята дата, но годината не е същата. Фидел Кастро и той. Леа Иванова. Божее, сега потърсих в нета и ...Хичкок и той...

Тук във форума се оказа, че Вижън е родена на моята дата.  :blink: Още едно момче засякох в друг форум преди време, но той взе, че се изгуби някъде, а може и да ходи по други места, но аз не влизам в много.  

Лично не познавам хора, родени на моята дата и година. Като бях малка имах съседка и се чудих колко странно, че и в един блок да се озовем. Не си прилича живота ни с нея особено, но отдавна не знам за нея кой знае колко, а и никога не сме били толкова близки. Съдя по някои външни фактори и случки с нея.  
« Последна редакция: Юли 06, 2011, 10:44:22 pm от sunrain »
Активен
Изгрява само онзи ден, за който сме се пробудили.

Nebesna

• Гост
« Отговор #13 -: Март 26, 2010, 08:51:45 pm »

Ето тази народна представителка е родена точно на мойта дата:

Ирена Иванова, адвокат, родена в гр. Русе: http://www.parliament.bg/?page=archive&lng=bg&nsid=3&action=show&did=708

Квадратът на Марс с Юпитер предполага правна професия, разбира се важни са и домовете.
Активен

Kali

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1411
« Отговор #14 -: Март 26, 2010, 09:17:23 pm »

В Уикипедия можете лесно да откриете най-известните си астрални близнаци.
Това са моите.

Активен
Ние можем да бъдем промяната, която искаме да видим в света.

kabala

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1291
    • страницата на Кабала
« Отговор #15 -: Март 27, 2010, 09:51:18 am »

Защо си мисля,че астралните близнаци,освен на една дата, трябва да са родени в една година и час,т.е. всичко да е едно към едно...
Сънрейн,ай,остави Слабака за мене,ся-))))
Активен
Ако човек не знае към какво пристанище да държи курс,за него нито един вятър няма да бъде попътен! , Сенека

sunrain

• Пристрастен
  • Публикации: 6710
« Отговор #16 -: Март 27, 2010, 05:30:48 pm »

;D Тоз Слабаков бе...

И така е наистина трябва и час и ден и година да съвпадат, но понеже не познавам толкова близко до мен само тези примери дадох.
Имах изключително странна случка, но леко към друга тема - двойници.

Влизам в един магазин, в който ходех често да гледам - индийския във Варна. На излизане питам нещо и продавачката ме пита: "Вие за роклята ли...?" И аз разбира се много учудена: "Каква рокля..?". Нали идвахте, казва тя, по-рано пробвахте я и искахте да я запазим!!?? Шах и мат. Викам сигурно има някаква грешка...а жената още по-същисана от мен. "Не е възможно, толкова много си приличате, жестове, говор..." И двете се гледахме като изумени извънземни.  ;D
 Все като ходя из града се оглеждам за моята двойничка и други са ми казвали, че имам, много е странно това усещане, но не съм я срещала.
Има и друг вариант - имам раздвоение или разстроение на личността и тя броди, където си поиска и ме вкарва в неудобни ситуации, ще й се не види.  :rolleyes: ;D ;D   
Активен
Изгрява само онзи ден, за който сме се пробудили.

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #17 -: Март 28, 2010, 02:10:21 pm »

Хора, май омотах темата... :lol: :lol: Защо си мисля, че астрален близнак е едно, а астро-близнак е точно това, за което говорим....А заглавието на темата предполага близнаците ни от астрала...хммм :unsure:
Активен

Nebesna

• Гост
« Отговор #18 -: Март 28, 2010, 02:20:10 pm »

Хора, май омотах темата... :lol: :lol: Защо си мисля, че астрален близнак е едно, а астро-близнак е точно това, за което говорим....А заглавието на темата предполага близнаците ни от астрала...хммм :unsure:

Верно, не се бях замисляла.
Активен

Рая

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1094
« Отговор #19 -: Март 28, 2010, 02:27:53 pm »

Мой астрален близнак е Руши Виденлиев. Не го познавам лично, но намирам много сходни неща.
Активен