Astrosite.org - Форуми

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: космически кораби на извънземни?  (Прочетена 2164 пъти)

DDDDD

• Новак
  • Публикации: 11
космически кораби на извънземни?
« -: Февруари 14, 2010, 01:56:37 am »

Някой да е сънувал и да иска да сподели?
Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
Re:космически кораби на извънземни?
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2010, 03:50:32 pm »

да,не много разбира се (по често съм ги сънувал без кораби и тогава даже са ми по-страшни)-последният път беше преди няколко месеца и имаха "мисията" да изпепеляват къде какво видят  ;D
Активен

Divna

• Гост
« Отговор #2 -: Март 07, 2010, 04:07:02 am »

Две поредни нощи сънувам извънземни.
В първият ми сън ги видях, а във втория само ги усещах, като че по телепатичен път ми говореха.
В първия сън бяхме около 10-15 човека в едно помещение. Всичките знаехме, че трябва да стоим там и да чакаме извънземните. Знаехме, че те пристигат за да ни убият.
Чуваха се стъпки и когато вратата се отвори видях висока, едра и силна фигура. Без да казва нищо извънземното се приближи до един човек, хвана му ръката и я уви така все едно увива хавлиена кърпа. След което метна човека през рамо и излезе. Веднага след него влезе друго извънземно. По същия начин то се упъти мълчейки към един от нас и повтори същото движение на ръката. Интересното беше, че всички се страхувахме, но бяхме като хипнотизирани. И когато убиваха никой не извика, нито дума, нито стон, все едно няма болка. Всичко ставаше за секунди. Аз се събудих и не можах да сънувам смъртта си. Но видях очите на извънземното, което трябваше да ме убие. Абсолютно хипнотизиране, гледах и бях като парализирана.

Във вторият сън сънувах, че идват и убиват дъщеря ми, но не намирах труп, тялото й липсваше, затова помислих че е отвлечена. Бяха унищожили една част от сградата, в която се намираше тя. Намерих й само палтото. Тогава започнах да викам. Задавах им въпроси, а те ми отговаряха. Казаха ми, че няма да видя повече дъщеря си, но не ми казаха дали тя е жива или мъртва. Събудих се, защото си беше един страшен кошмар.

Не знам какво означават и двата съня. Факт е че бяха като истински.
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Публикации: 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
« Отговор #3 -: Март 25, 2010, 03:35:38 pm »

напоследък доста често сънувам извънземни. интересното е че си нямат кораби и си летят дето им падне, което означава, че те са на по-високо ниво от нас, понеже не се нуждаят от транспортно средство. те са там горе в астрала и само наблюдават. но снощи сънувах, че вече нахълтват като хуни бееее... дори единия го нахоках, че беше голям нахалник  ;D   аз ги виждам или в човешки облик или като енергии, като вятър...

от други мои сънища заключавам, че явно нещо голямо предстои, защото публиката там горе се увеличава постоянно, а аз постоянно имам разни предупредителни сънища  :-\
Активен

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

Luliac

• Новак
  • Публикации: 18
« Отговор #4 -: Март 26, 2010, 02:25:59 pm »

Всички тия сънища са в следствие че бивате облъчвани с психотронно уръжие. :blink:
Включая и аз.
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Публикации: 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
« Отговор #5 -: Март 26, 2010, 05:30:31 pm »

Всички тия сънища са в следствие че бивате облъчвани с психотронно уръжие. :blink:
Включая и аз.

хахахаааааааа нима смяташ, че няма извънземни а  :tongue2:

да планетата е облъчвана, но това като всичко останало е въпрос на позволяване  ;)
Активен

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

marushka

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 575
« Отговор #6 -: Март 27, 2010, 11:33:44 pm »

Две поредни нощи сънувам извънземни.
В първият ми сън ги видях, а във втория само ги усещах, като че по телепатичен път ми говореха.
В първия сън бяхме около 10-15 човека в едно помещение. Всичките знаехме, че трябва да стоим там и да чакаме извънземните. Знаехме, че те пристигат за да ни убият.
Чуваха се стъпки и когато вратата се отвори видях висока, едра и силна фигура. Без да казва нищо извънземното се приближи до един човек, хвана му ръката и я уви така все едно увива хавлиена кърпа. След което метна човека през рамо и излезе. Веднага след него влезе друго извънземно. По същия начин то се упъти мълчейки към един от нас и повтори същото движение на ръката. Интересното беше, че всички се страхувахме, но бяхме като хипнотизирани. И когато убиваха никой не извика, нито дума, нито стон, все едно няма болка. Всичко ставаше за секунди. Аз се събудих и не можах да сънувам смъртта си. Но видях очите на извънземното, което трябваше да ме убие. Абсолютно хипнотизиране, гледах и бях като парализирана.

Във вторият сън сънувах, че идват и убиват дъщеря ми, но не намирах труп, тялото й липсваше, затова помислих че е отвлечена. Бяха унищожили една част от сградата, в която се намираше тя. Намерих й само палтото. Тогава започнах да викам. Задавах им въпроси, а те ми отговаряха. Казаха ми, че няма да видя повече дъщеря си, но не ми казаха дали тя е жива или мъртва. Събудих се, защото си беше един страшен кошмар.

Не знам какво означават и двата съня. Факт е че бяха като истински.
Кошмари направо ужас. Но не трябва да мислиш лошо,трябва да мислиш положително,защото в подсъзнанието когато мислим положително идват хубави неща.

Инти

• Редовен участник
  • Публикации: 2068
« Отговор #7 -: Юни 04, 2010, 12:57:31 pm »

Включая и аз.

Няма логика в това което казваш, правителствата максимално се стремят да скрият информация за извънземните, не да ни я внедряват в главите.

По интуитивните личност могат да получават информация за неща, които не са явни, тази информация се записва на ниско ниво в астрала, а чрез сънищата си ни я извличаме.

Вече не помня колко пъти съм сънувала извънземни, един път сънувах че преминава един техен кораб с площ от хектар, толкова голям беше.

В друг сън пък направо ме притеглиха към кораба си с антигравитационната си технология, която прилича на лъч.

Тези сънища не бяха плод на въображение или гледане на филми, усещането беше много истинско.
Активен