Astrosite.org - Форуми

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: СЛВ в композита  (Прочетена 2133 пъти)

UnaDonna

• Гост
Re:СЛВ в композита
« Отговор #20 -: Януари 07, 2010, 07:52:36 pm »

СЛВ в 12 дом как би трябвало да се тълкува при композит?

Активен

Divna

• Гост
« Отговор #21 -: Януари 08, 2010, 02:39:08 am »

А когато СЛВ е в 7 дом и е в съвпад с десцендента но в комбина, как може да се тълкува?
Активен

toroni

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 563
« Отговор #22 -: Януари 08, 2010, 01:03:52 pm »

Много моля Марая или някой също толкова вещ да ме обнадежди с поне едно хубаво нещо за композитен  СЛВ в Риби в  12  ти дом в опозиция със стелиум  :mer: :moo: :ven: :sun: :plu: в 6 ти дом  в Дева. Съответно комбина е същата ситуация, но с разменени домове- СЛВ в 6 ти в опзиция със стелиума в 12 ти дом.
Благодаря безкрайно предварително на отзовалите се.
Активен
Слънце ,Венера, Сатурн и Асц. в Близнаци,Луна в Дева, Меркурий и Марс в Рак

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #23 -: Януари 08, 2010, 01:14:40 pm »

Не съм веща, но подчертаването на домовете 6-12 и то в Дева и Риби - повтарям е отработване на карма. Която ще бъде отработена по VІ дом, за да се продължи по пътя на 12 дом. Значи мутабелността посочва, че няма да има усещане за сигурност /но само на прима виста/, ако МС и ИС са в неподвижни знаци, значи несигурността ще е в самото начало. Или може да значи чисто и просто движение и развитие във връзката. Според мен /не съм много на ти с комбина и композита/ положенията в двете карти посочват, че кармата ще бъде отработена сполучливо, но акцентирането на Риби и 12 дом, явно чрез жертва, саможертва.
Активен

toroni

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #24 -: Януари 08, 2010, 01:24:00 pm »

Благодаря ти много Дейзи за отговора. В  комбина МЦ е в Рак ИЦ в Козирог , а в композита обратното. Какво те кара да смяташ, че кармата ще бъде отработена успешно?
Активен

Uran

• Пристрастен
  • Публикации: 6049
« Отговор #25 -: Януари 08, 2010, 01:41:25 pm »

И в композита и в комбина имаме стелиум в 10 дом в съвпад с МЦ.
В композита този стелиум барабар със Слънце е в риби, което не е дотам добре, а в комбина- в дева.
Как да го тълкувам това.
Относно композита съм наясно, като с някои от нещата не съм много съгласна ;D :blink:, но за комбина освен постнатото в съседна тема..нищо друго.
Активен

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #26 -: Януари 08, 2010, 02:06:58 pm »

Благодаря ти много Дейзи за отговора. В  комбина МЦ е в Рак ИЦ в Козирог , а в композита обратното. Какво те кара да смяташ, че кармата ще бъде отработена успешно?

Размяната на положението на стелиума, получава се един вид уравновесяване - визуално си представям нещата като наклонена везна и като събереш двете карти - тежестта се получава равна и от двата края. Водните домове, както и ІV, VІІІ и ХІІ са кармични, а VІ или Дева - в кармичната астрология, аз така го приемам отработването.
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28273
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #27 -: Януари 08, 2010, 02:33:30 pm »

Много моля Марая или някой също толкова вещ да ме обнадежди с поне едно хубаво нещо за композитен  СЛВ в Риби в  12  ти дом в опозиция със стелиум  :mer: :moo: :ven: :sun: :plu: в 6 ти дом  в Дева. Съответно комбина е същата ситуация, но с разменени домове- СЛВ в 6 ти в опзиция със стелиума в 12 ти дом.
Благодаря безкрайно предварително на отзовалите се.
предполагам ,че начина по който "работи" двойката е скрит и премерен пред общетвото. 6-ти дом е ежедневието и слугинажа ;D , 6-ти дом е и работата. стелиума говори за съвместни действия по отношение на работата , ежедневието ,здравето. 12-ти дом е дома на далечната чужбина ,на скритите неща ,на завършената карма. като цяло ,вие /ти и той/сте длъжни да разбирате потребностите си ,най-скритите си желания и намерения ,без да ги показвате на околния свят.потребност от разбиране на душата и чувствата на другия . :wink2:

Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

toroni

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #28 -: Януари 08, 2010, 02:40:51 pm »

Много ти благодаря , Марая. Наистина е така - " скрит и премерен пред обществото". Съвсем точна си, както винаги.
Активен

toroni

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #29 -: Януари 08, 2010, 02:42:09 pm »

Размяната на положението на стелиума, получава се един вид уравновесяване - визуално си представям нещата като наклонена везна и като събереш двете карти - тежестта се получава равна и от двата края. Водните домове, както и ІV, VІІІ и ХІІ са кармични, а VІ или Дева - в кармичната астрология, аз така го приемам отработването.

Уф, Дейзи ..! Дано да си права за уравновесяването . Благодаря още веднъж.
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28273
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #30 -: Януари 08, 2010, 02:44:39 pm »

Много ти благодаря , Марая. Наистина е така - " скрит и премерен пред обществото". Съвсем точна си, както винаги.

:sagittariuss: винааги обичам точните неща и назовавам  с тях това ,което разчитам:mer: :kva: :sat: :sat: :blink:
нямам право на грешки .
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците