Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: ЛИЛИТ В РОЖДЕНИЯ ХОРОСКОП И В СИНАСТРИЯ  (Прочетена 61958 пъти)

jenny999

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 133
Re: ЛИЛИТ В РОЖДЕНИЯ ХОРОСКОП И В СИНАСТРИЯ
« Отговор #400 -: Август 13, 2013, 05:17:02 pm »

И според мен наистина най-добрата политика е да мълчиш, Енигма. Аз от гледна точка на астрологията не съм говорила, защото нямах идея тогава, но от гледна точка на психологията опитвах. Резултата обаче беше само до нищо не водещи разправии. За притежателя на Лилит всичко това е дълбоко заровено в подсъзнанието, той няма никакъв достъп до него, а е и неосъзнато болезнено чувствителен по темата. Предполагам, че и най-конструктивно настроения човек в подобна ситуация би реагирал негативно. А и всички си имаме Лилит, така че....
Активен

Enigma

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1077
  • http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://hotnews.
« Отговор #401 -: Август 13, 2013, 10:42:52 pm »

мълча си,но понякога е много тежко, ест.на никой не му е леко...лошото е,че и аз си имам лилит съвпад със собствената ми луна и то с 1 градус орбиса, но при мен на фазите-,кратни на 9 наистина ми се променят нещата-падат товари, ако съм заслужила с работа, дано и в синастрията да е така... :blink:

pumi

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #402 -: Април 25, 2017, 02:06:29 pm »

здравейте! доста изчетох за тази лилит и намерих донякъде отговор на въпроса си тук, когато лилит съвпада с асцендента на партньора в синастрията, но искам все пак да попитам какво мислите ако във въпросната синастрия има доста положителни аспекти, този съвпад ще изгори ли всичко друго? мъжа,който наскоро срещнах му съвпада лилита с асцендента ми(страстта е огромна, поне от моя страна, за него още не знам) не съм усетила все още да се чувствам зле, когато е до мен (но ние нямаме и никакви отношения), но пък и моята лилит е в точен съвпад с неговия меркурий, до какво може да доведе това? Искам да знам дали въобще да се занимавам, защото в предишна връзка тази лилит ме съсипа( на младежа му съвпадаше с венерата ми), не искам повече да изживявам такова нещо ;D
Активен