Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: ТАРО  (Прочетена 308988 пъти)

Matti

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 53
Re: ТАРО
« Отговор #4100 -: Декември 25, 2014, 05:02:15 pm »

Ще ми дадете ли линк към онлайн таро колода?
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
« Отговор #4101 -: Февруари 02, 2015, 03:43:57 pm »

Привет на всички! Тук можете да задавате всякакви въпроси към мен. Съветвам ви да използвате истински карти Таро-онлайн колодите не са надеждни. Ако нямате Таро-аз ще ви гледам с моето  :blink:
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

Londa

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 561
« Отговор #4102 -: Февруари 05, 2015, 08:34:50 am »

Вече съм  отчаяна!
Взела съм всички мерки, но не успявам да сваля 5-6 кила, които ми остават две години след бременността.
Затова теглих три карти на въпроса ще отслабна ли?

1.Луната
2.Асо Жезли
3.Обесеният

Имам усещането , че не са ми добри картите, съдейки по последната карта.. :(
Ще съм ви благодарна ако помогнете.
Благодаря предварително!

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #4103 -: Февруари 06, 2015, 02:20:52 pm »

Картите ти отразяват по скоро душевното ти състояние в момента. Луната показва, че си изпаднала в лека депресия, а Обесеният, че се пренапрягаш твърде много в усилията си да отслабнеш. Ти буквално се самонаказваш и ограничаваш твърде много. Асо Жезли посочва, че вероятно ще започнеш нов хранителен режим или ще се заемеш с някакъв нов спорт.
Прочети за ефекта Плато...  :blink:
Активен

Londa

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 561
« Отговор #4104 -: Февруари 06, 2015, 04:44:00 pm »

Благодаря ти за помощта, Just a Dream! :blink:

Точно това усещам в момента, безпътица тотална!!
Така съм обсебена от това да възвърна предишната форма, че това ме вбесява. Дали това, че в момента имам  прогресивна Луна във Везни в 6 дом, в съвпад с натален Плутон не ме прави обсебена от това идея нямам.. :(

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #4105 -: Февруари 06, 2015, 09:20:27 pm »

Да... обсебванията са по Плутон. Ще отслабнеш, споко. 5-6 килца не са много...  :blink:
Активен

Morena

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 199
« Отговор #4106 -: Март 20, 2015, 08:57:25 pm »

Как ще се развият отношенията ни с К.? Познаваме се отдавна от фейсбук и се чудя дали може да се поличи нещо между нас или само заблуждавам себе си..
благодаря предварително.
1. деветка чаши
2. тройка чаши
3.крал мечове
4. влюбените
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #4107 -: Март 25, 2015, 07:28:29 am »

Според тези карти отношенията ви ще се развият добре, даже мисля, че ви предстои среща. Има възможност да започнете връзка.  Доколкото виждам, това е мъж, който трудно показва чувствата си, по-суров човек е, с остра аналитична мисъл и оттам идват твоите съмнения.
Активен

Morena

• Нов участник
  • *
« Отговор #4108 -: Март 29, 2015, 09:27:38 pm »

Според тези карти отношенията ви ще се развият добре, даже мисля, че ви предстои среща. Има възможност да започнете връзка.  Доколкото виждам, това е мъж, който трудно показва чувствата си, по-суров човек е, с остра аналитична мисъл и оттам идват твоите съмнения.
Благодаря, Just_a_Dream,
съмненията ми идват от това, че комуникацията  ни спря внезапно без обяснение от негова страна, имахме и уговорка за среща, която не се случи. Мисля, че вината е в мен. знам, че има и друга жена, с която има неангажираща връзка.
« Последна редакция: Април 01, 2015, 12:13:39 pm от Morena »
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #4109 -: Март 30, 2015, 08:06:34 am »

Ами, може да има и друга причина за прекратената комуникация. Често, ние хората рисуваме в съзнанието си най-лошите картини. Опитай да поговориш с него директно. Късмет!
Активен

Matti

• Нов участник
  • *
« Отговор #4110 -: Март 30, 2015, 09:47:47 pm »

Привет на всички! Тук можете да задавате всякакви въпроси към мен. Съветвам ви да използвате истински карти Таро-онлайн колодите не са надеждни. Ако нямате Таро-аз ще ви гледам с моето  :blink:

Привет, аз нямам таро колода, ако може да погледнеш с твоите   :blink:
Много ще съм благодарна.

Въпросът ми е - Ще изпита ли някога чувства Й към мен, такива каквито аз изпитвам към него (вече  две години)?

Ще ме потърси ли отново?  :(
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #4111 -: Април 01, 2015, 09:17:40 am »

Привет, аз нямам таро колода, ако може да погледнеш с твоите   :blink:
Много ще съм благодарна.

Въпросът ми е - Ще изпита ли някога чувства Й към мен, такива каквито аз изпитвам към него (вече  две години)?

Ще ме потърси ли отново?  :(
По принцип за едно гадаене се хвърля по веднъж. Не може едно гадаене да отговори на 2 въпроса, затова ще ти хвърля 2 пъти и за двата въпроса. Хубаво е и когато се задава въпрос, да се конкретизира някакъв период.
Затова аз ще модифицирам леко въпросите ти и ще насоча картите за период до 6 месеца.
1-ви въпрос- Сила, Асо Копия и Паж на Мечовете
Според тези карти, излиза, че доста се интересуваш от този мъж. Постоянно събираш информация за него, която се опитваш да използваш, за да го привлечеш към себе си. Често говориш за него на приятелите си и се опитваш да "измъкваш" информация пък от неговите. Страшно си упорита. Набелязала си си го като цел и нищо не може да те отклони от пътя. Постоянно опитваш нови и нови начини да се доближиш до него. Връзка за сега не виждам, за чувства също не съм сигурна, но определено ще му направиш силно впечатление.
2-ри въпрос- Смърт, Кулата, 4-ка Чаши
Картите са доста категорични... Смъртта и Кулата показват окончателен завършек на нещо. Да не е имало някакъв драматичен конфликт? Човекът изпитва някакво силно отегчение, отдал се е на течението и не му е до нищо...

« Последна редакция: Април 01, 2015, 12:52:56 pm от Just_a_Dream »
Активен

Morena

• Нов участник
  • *
« Отговор #4112 -: Април 01, 2015, 12:16:03 pm »

Ами, може да има и друга причина за прекратената комуникация. Често, ние хората рисуваме в съзнанието си най-лошите картини. Опитай да поговориш с него директно. Късмет!
Да, права си. Събирам смелост да му пиша, но гледам в поста си написала, че онлайн тарото не е надеждно. А аз теглих от онлайн таро.  :lol: Благодаря за отговорите, ще пиша , ако има някакво развитие по- нататък.
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #4113 -: Април 01, 2015, 12:54:55 pm »

Пиши му просто... Може да има и лични проблеми. Може да му кажеш просто, че се чувстваш объркана от внезапното му отдръпване и ако желае- да сподели с теб каква е причината. Нещо такова...
Активен

Matti

• Нов участник
  • *
« Отговор #4114 -: Април 01, 2015, 07:44:53 pm »

Just a dream, благодаря  :58:
Не знаех,че не може за два въпроса. Благодаря, за отзивчивостта.
Нямаше драматичен конфликт, имаше една не особено сполучлива вечер (драматична само в едно отношение) и за него няма смисъл да продължаваме. Той реши, че това да е края.

Връзка в общоприетия смисъл сме нямали никога, аз не познавам приятелите му, за да го разпитвам, но моите знаят за него :)
Опивали сме да поставяме край няколко пъти, на това наше познанство.

Аз мисля, че това е кармична връзка - с него. Но най-вече за мен. Той е някакъв урок, нещо, за което или плащам или трябва да се науча. И аз явно отказвам, защото не мога нито да спра да мисля за него, нито да се откажа. А всичко е против нас. И той дори - изпитва привличане, да направих му силно впечатление кат се запознахме и до там. Чувства не.
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #4115 -: Април 02, 2015, 08:07:19 am »

Just a dream, благодаря  :58:
Не знаех,че не може за два въпроса. Благодаря, за отзивчивостта.
Нямаше драматичен конфликт, имаше една не особено сполучлива вечер (драматична само в едно отношение) и за него няма смисъл да продължаваме. Той реши, че това да е края.

Връзка в общоприетия смисъл сме нямали никога, аз не познавам приятелите му, за да го разпитвам, но моите знаят за него :)
Опивали сме да поставяме край няколко пъти, на това наше познанство.

Аз мисля, че това е кармична връзка - с него. Но най-вече за мен. Той е някакъв урок, нещо, за което или плащам или трябва да се науча. И аз явно отказвам, защото не мога нито да спра да мисля за него, нито да се откажа. А всичко е против нас. И той дори - изпитва привличане, да направих му силно впечатление кат се запознахме и до там. Чувства не.
Да, да... Смъртта и Кулата показаха недвусмислено края. Въпреки че си му направила впечатление, поради някаква причина е преценил за по-добре да не продължавате взаимоотношенията си.
Активен

Morena

• Нов участник
  • *
« Отговор #4116 -: Април 03, 2015, 09:36:32 pm »

Пиши му просто... Може да има и лични проблеми. Може да му кажеш просто, че се чувстваш объркана от внезапното му отдръпване и ако желае- да сподели с теб каква е причината. Нещо такова...
Мисля, че предстоящите великденски празници са добър повод да му пиша. Писах му декември , нищо особено не беше и не ми отговорил. Не ми е прочел съобщението .  Ще му пиша и ще дам обратна връзка, ако има някаква промяна.

Би ли попитала картите дали тази година ще се преместя да живея в София. Вече трето лято го планирам и все нещо става и го отлагам. Или за чужбина ? в София или чужбина , все си мисля, че за чужбина е рано.
Благодаря ти.
пс казвам се Виктория, ако има някакво значение.
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #4117 -: Април 06, 2015, 07:59:46 am »

Мисля, че предстоящите великденски празници са добър повод да му пиша. Писах му декември , нищо особено не беше и не ми отговорил. Не ми е прочел съобщението .  Ще му пиша и ще дам обратна връзка, ако има някаква промяна.

Би ли попитала картите дали тази година ще се преместя да живея в София. Вече трето лято го планирам и все нещо става и го отлагам. Или за чужбина ? в София или чужбина , все си мисля, че за чужбина е рано.
Благодаря ти.
пс казвам се Виктория, ако има някакво значение.
Привет, Вики! Попитах Тарото дали до края на годината ще се преместиш да живееш на друго място.
Излезна Умереност, 3-ка копия, Рицар на Мечовете
Умереността я свързам със зодия Везни-трудност при взимането на решения, нужда да се разгледат внимателно всички "за" и "против", което силно забавя действието. Не си се преместила досега най вече, защото си твърде колеблива и ти е трудно да проявиш категоричност. Сега обаче, започваш да виждаш по-добрите перспективи и сякаш ще започнеш да се приближаваш по-близо до целта. Отново действаш предпазливо и разумно, но вече планираш първите етапи от промяната. По принцип 3-ка копия символизира най-вече търговията и преговорите. Може би преместването е свързано с работа?
На последна позиция е Рицар на Мечовете-това е мъжът, който ще ти помогне при взимането на крайно решение. Дали ще ти предложи работа или ще започнеш връзка с мъж от друг град-не ми е ясно. Но това ще е човекът, който ще те мотивира допълнително. В крайна сметка, обаче решението си зависи изцяло от теб.
Активен

Morena

• Нов участник
  • *
« Отговор #4118 -: Април 08, 2015, 10:44:12 pm »

Благодаря ти за отговора, Just_a_Dream.Да, преместването ми е свързано с работа. Планирам внимателно нещата от доста време, просто внимавам да не затъна още повече и без това преминавам  през черен период.   В началото на годината получих голяма сума пари, което миналата година ми се струваше невъзможно, а това е  една голяма крачка към целта ми, но  момента заради здравословен проблем на майка ми съм оставила нещата на заден план до юни.
Активен