Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Разтълкуване на сън!  (Прочетена 137308 пъти)

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2187
Re: Разтълкуване на сън!
« Отговор #1760 -: Февруари 26, 2012, 10:07:08 am »

какво значи да сънуваш ухапване от куче
имам спомен, че след сънища с кучета не ми е било добре и без да ме хапят
Активен

Uran

• Пристрастен
  • Публикации: 6041
« Отговор #1761 -: Февруари 26, 2012, 10:52:06 am »

Бъди внимателна в отношенията с приятелите и интимния партньор.
Акцентът е в/у интимния партньор.
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #1762 -: Февруари 26, 2012, 10:53:55 am »

Причината да сънуваш, че те хапе куче може да бъде съмненията ти в предаността и верността на някой човек.
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2187
« Отговор #1763 -: Февруари 26, 2012, 11:45:13 am »

мерси :blink:, и двете мнения ми бяха полезни
Активен

tania

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 743
« Отговор #1764 -: Февруари 27, 2012, 09:26:53 pm »

Сънувах странен сън, усещам, че означава нещо, но не мога да го разтълкувам  :unsure:
Преди време имах сибирско хъски и сънувам, че кучето си е пак вкъщи. Някой е забравил вратата отворена и то е избягало навън. По едно време се връща, но не иска да влезе, а ни подканва да го последваме. Вуйчото на мъжа ми тръгва с кучето и след известно време се върнаха и той мълча, мълча и каза - * Намерих трупа на баща ти в една горичка.* ( баща ми почина преди 17 год. ) Извикахме полиция, единия полицай ми каза - *Не можеш да разпознаеш трупа, той напълно се е разложил*, и така не ме пуснаха да видя нищо. Аз ги попитах, дали е било убийство, какво точно се е случило, но никой нищо не ми отговори.
Активен
"Спартанецът -
Пред кого трябва да се изповядам? Пред теб или пред Бога?
Жрецът -
Пред Бога.
Спартанецът -
Тогава, ЧОВЕКО, дръпни се настрана!"
                                  Плутарх

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1304
« Отговор #1765 -: Февруари 28, 2012, 08:07:23 am »

Няколко дни подред сънувам бял цвят-бели шапки,бели чорапи,сняг.В сънят присъстват баба и синът и.(в момента отношенията им с мама са много обтегнати и това явно се отразява и на мен).А снощи дори сънувах много змии в близост до тяхната къща.Една от тях се сви на огромно кълбо и полетя към мен :unsure:.Аз просто вдигнах ръцете си пред лицето и тя отскочи много силно-сякаш съм е ударила с голяма сила.
Какво може да означава това?Страхувам се,когато сънувам бял цвят,защото в повечето случаи разбирам за нечия смърт. :'(
Активен

valiastankova

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 577
« Отговор #1766 -: Февруари 28, 2012, 08:56:30 am »

Знам,че бялото не е на хубаво,както ти казваш.
Аз пък сънувах една бувша съученичка не сме приятелки в живота,и се качваме с някакъв ескалатор на много високо,адски високо място. Тя ме караше да се качим,а мен ме беше страх понеже имам страх от високо.Качихме се и виждах града ни от много високо и го снимах,но все някой ми се пречкаше.После някакъв мъж търсех в градската градинка,той беше в едно кафе седнал,ама какъв е,що е идея си нямам  :-\
Активен
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

Uran

• Пристрастен
« Отговор #1767 -: Февруари 28, 2012, 10:07:45 am »

Няколко дни подред сънувам бял цвят-бели шапки,бели чорапи,сняг.В сънят присъстват баба и синът и.(в момента отношенията им с мама са много обтегнати и това явно се отразява и на мен).А снощи дори сънувах много змии в близост до тяхната къща.Една от тях се сви на огромно кълбо и полетя към мен :unsure:.Аз просто вдигнах ръцете си пред лицето и тя отскочи много силно-сякаш съм е ударила с голяма сила.
Какво може да означава това?Страхувам се,когато сънувам бял цвят,защото в повечето случаи разбирам за нечия смърт. :'(
Баба Ви жива ли е?
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1304
« Отговор #1768 -: Февруари 28, 2012, 10:11:26 am »

Баба Ви жива ли е?
Да.И покрай тези разправии се притеснявам за здравословното и състоние. :(
Активен

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #1769 -: Февруари 28, 2012, 01:12:33 pm »

По принцип рядко си спомням сънищата, но има сънища които са с често повтарящи се мотиви - пътища, автобуси, влакове...иии обувки...За себе си знам, обикновено като сънувам обувки - че пак на преден план излизат емоционалните ми нужда от любов...Така, кво сънувах снощи и дълго размишлявах след това - Трябваше да тръгвам бързо за някъде с приятелки и тръгнах без чанта, без пари и се озовах в някакъв магазин - малък МОЛ, все едно че съм оператор с някаква такава подвижна  приставка за снимане, така се завъртях около витрините на този магазин от най-горния етаж - почнах да гледам чанти...Иии си викам ще си взема някоя, после чантите преминаха в обувки.....ама всякакви, гледам и се констатирам, че всички са с естествени материи - кожени, и едни ми направиха впечатление, които съм ги имала през 1992 г. и ги соча - аааа ей тия ги имах, викам си бреееей, имат модели от едно време и като за моя крак...Но всичко толкова бързо се изниза през погледа ми, а трябваше да бързам, от 4-тия етаж с това нещо огледах витрините и се намерих във фоайето...Приятелките ми бързаха пред мен   - знаех че са те, макар че така и не видях кои са. И аз се забързах, но един мъж постави ниско долу ръката си, а друг му помогна с крак и ме спънаха. Единия искаше да ме задържи, аз ставайки, на чист турски език /тези са си помислили, че съм чужденка/ с техния диалект се обърнах и ги стреснах с "как смеете и какво си позволявате !" и изфучах през вратата - видях себе си по-висока отколкото съм, бяла и ефирна и с черна коса, във черно облекло с широка черна пола, която се развяваше зад мен...Излезнох от там, гонейки приятелките си...но се оказах в едни тунели /като метро станция/ и накрая като успях да излезна от там се озовах в Измир, на главния път, където се влиза в Измир от България...и почнах да чакам автобуса, за да се прибера, а нямах нито пари, нито документи, но не ме беше страх, казах си те, тук не проверяват....Събудих се...честно казано често сънувам този път и тази махала в Измир, тук имам много спомени, а някои съм ги погребала...Та снощи се сетих...Залюбихме се с младо момче 1989 г. и решихме че ще се женим..Но го предупредих, че техните няма да искат, щото тогава ние за тях бяхме "българи", разбрахме се аз да говоря с нашите и той с техните...Баща ми тогава ме нарече "тиква зелена, неузряла", майка се опита да ме утеши, че ще срещна други любови, а аз сега си спомням, че тогава се зарекох, че надали ще се влюбя така и надали ще искам да се женя  :lol: и че никога няма да е същото...Впоследствие бях 1 година в депресия....Мдааам, често сънувам този главен път - има една Джамия и нея я сънувам...Живяхме в близост, в този квартал...за малко през 1989г....Та исках да кажа, че сънят е изплуване на подтисканите, заровените емоции, чувства...Просто подсъзнанието ги отработва и ги изхвърля....Сигурно, така си го обяснявам.
Активен

Uran

• Пристрастен
« Отговор #1770 -: Февруари 28, 2012, 01:21:51 pm »

а хората населявали твоята 92 година?
Високият ръст е добро знамение, но черната рокля имам някои питанки. Тълкуването на цветовете зависи от личните възприятия.
Активен

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #1771 -: Февруари 28, 2012, 01:52:31 pm »

а хората населявали твоята 92 година?
Високият ръст е добро знамение, но черната рокля имам някои питанки. Тълкуването на цветовете зависи от личните възприятия.

:blink: Ураннн, как ме хвана. Тази първа моя младежка любов, беше лъвче. Разделихме се, той си тръгна плачейки...а ние като се прибирахме в Бг, нямаше надежда, че пътищата ще се отворят и ще се пътува без проблеми. Та 1992г. пътувайки до Бурса /с Рибата сме скитали до сабахлен и рано-рано съм хващала примерно в 3 часа  сутринта автобуса за Измир/ , отскачах и до Измир и правих опит да го открия, но когато успях да намеря телефон и звъннах вече 1993г., разбрах че се е сгодил и е заминал на нещо като меден месец и там оставих нещата. В 1992г. в този квартал на Измир отскачах у лелите си, които се заселиха след нас, а в момента Парчето-отвъд любовта също обитава този квартал - колко странно....
  След този сън, сънувах и друг сън, не го казах....ма ти ме хвана  ;D -  Рибата беше главния герой в съня.....сега правя връзката каква е - днес е рождения му ден -  ;D ма съм заблеяна патка...
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #1772 -: Февруари 28, 2012, 02:40:56 pm »

Сънят ми от днес...
Бях в нещо като градина.. щяхме да заминаваме на пътешествие. Май пак участвах в "милионер търси съпруга"... /като в друг мой сън/ Милионера...Ицо стоте манекенки... или който е там, ни беше предоставил на наше разположение, консумативи/продукти за изпът... Другите момичета май не се възползваха... но аз реших, че като ни предлагат нещо, по-добре да взимаме, защото ще ни трябва за изпът.
В този двор, едно върху друго бяха подредени... шоколади, кутии бисквити, големи червени пиперки, като от буркани и много други неща.. аз събирах в една раница... помня, че взех и тиква, и всичко което реших, че ще ни трябва.
Също в един гардероб намерих сгънати стари блузи.. май са принадлежали на някого. Погледнах етикета на една, бяха от Франция/Париж, макар и стари, бяха модерни. Харесах си една.

После потеглихме с един автобус.. помня че говорих с един приятел по пътя.
По едно време се озовах в един автомобил... със чичкото... кой беше в действителност не знам. Беше на около 40-50г .. и шофираше автомобила. До него имаше друг мъж, а аз бях на задната седалка. Говорих си с тях. По едно време тоя "милионер" или къв'то беше... пусна кормилото съвсем безразсъдно! и си дърдореше с мен..
Мисля, че се целувахме... и той мина на задната седалка при мен. Никой не управляваше колата, погледнах към пътя... движехме се с бясна скорост и въпреки това, колата си вървеше по пътя, без да губи контрол.

Погледнах го.. в лице.. не изглеждаше толкова възрастен.. на гърдите си имаше лепнат некролог, на който пишеше "венерин асцендент" месец, или нещо такова..
Каза, че веднага щом се разделил с приятелката си и отишъл да си направи некролога.. сякаш некролог на връзката им.
Другия мъж на предната седалка пое кормилото...
После се озовахме в един тъмен тунел. Слязохме от колата и тръгнахме да бягаме на някъде. Влязохме в една вратичка вляво.. в тунела. Вътре беше малка стая. Скрихме се от някой и затворихме вратата. На стената имаше три ключа /за осветление/ цъкнах 1вия, не изгасна лампата, 2рия, 3тия... и го светнах без да искам точно когато някой се опита да влезе в стаята, скрих се зад вратата, "милионера" и той беше до мен. Влезе някакъв мъж/момче. Търсеше нещо...май нас, но беше сляп... опипваше земята и размахваше ръце.. а аз се местих и залягах, за да не ме спипа. Събудих се...

Имате ли някакви идеи как да го тълкувам?
Активен

Shreya

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 414
« Отговор #1773 -: Февруари 29, 2012, 03:11:14 pm »

Сънувах, че съм на изпити, които реално съм ги взимала преди години и се бях представила успешно. Но сега пак ги карах. След като излезнаха резултатите и си видях оценките, с учудване установих, че съм се справила още по-добре :blink: Даже по бълг.ез. бях първа по успех ;D През цялото време ме беше обвзело състояние на меланхолия и не се радвах особено. Майка ми, за сметка на това, беше въодушевена и обясняваше как, въпреки трудните и емоционални години, не всичко е загубено - имам останали знанията (бях на изпитите без да имам никаква подготовка, т.е. нищо не съм си припомняла).

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #1774 -: Февруари 29, 2012, 05:48:45 pm »

Мдам, сигурно си права. А житейският опит който и придобила с времето се отразява положително и ти помага с решаването на "задачите"  :blink:
Може би минаваш през някаква ситуация която и преди ти се е случвала..
Активен

Deter

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 387
« Отговор #1775 -: Март 01, 2012, 11:07:49 am »

Сънувах миналата вечер, но помня много малка част от съня и се надявах да се сетя още нещо но не...
Помня само, че бях с моето куче, а то беше цялото в кал/някой го беше изцапал/, озовахме се в малка рекичка, водата беше чиста и спокойна, изкъпах го и бях много доволна, че е чистичък, после отидохме при човек, който бях сигурна, че не съм виждала от много време, но не помня кой беше...
Само това си спомням  :-[
Някакви идеи, как да го тълкувам ?
Активен
Ако няма какво да кажеш, просто замълчи ...

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1776 -: Март 01, 2012, 11:21:34 am »

Помня само, че бях с моето куче, а то беше цялото в кал/някой го беше изцапал/, озовахме се в малка рекичка, водата беше чиста и спокойна, изкъпах го и бях много доволна, че е чистичък, после отидохме при човек, който бях сигурна, че не съм виждала от много време, но не помня кой беше...
Ще изчистиш емоционални проблеми. Ако не си в много добри отношения с някой, ще си ги подобрите и подновите.
Кучето се свързва и с емоционална подчиненост. Може би ще искаш да подчиниш някой емоционално. Мечтаеш за чисти, искрени отношения, вярност. и приятелска подкрепа, като си готова да отговориш със същото.
Активен

Deter

• Нов участник
  • *
« Отговор #1777 -: Март 01, 2012, 11:24:37 am »

Venerra, благодаря ти !
Да си призная, притеснявах се кутрето ми да няма здравословни проблеми  :-\
Благодаря  :58:
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1778 -: Март 01, 2012, 11:29:30 am »

Значи сънят ти е отразявал притесненията. Водата се свързва с пречистване. Може сънят да ти показва, че ще оздравее или че нищо му няма и не трябва да се притесняваш:)
Активен

Deter

• Нов участник
  • *
« Отговор #1779 -: Март 01, 2012, 11:40:47 am »

:08:
Активен