Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Разтълкуване на сън!  (Прочетена 215610 пъти)

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1415
    • http://hristu.net/
Re: Разтълкуване на сън!
« Отговор #1750 -: Февруари 12, 2012, 01:07:15 am »

Снощи пък сънувах едно момче,дето бях писала,че го сънувах.Тоя път се разхождахме,в съня ми беше хем хубаво,хем едно напрегнато.Вървяхме по някъкво баирче ивидяхме нещо като крепост,беше исторически обект,тръгнахме да влизаме и трябваше да платим някаква такса,аз започнах да си търся портофела и го нямаше някак си мн тъпо се почувствах. 
Живота ти е в застой или нещо, което очакваш да се случи се развива много бавно. Някои твои замисли  ще се окажат безрезултатни. Не си доставяш достатъчно удоволствия  на този етап и ако ти се удаде такава възможност се чувстваш виновна, че близките ти не участват с теб. Нямаш силата да си изпълниш желанията. Може да бъдеш поставена пред избор.

Ако често си спомняш за минали неща е добре да освободиш мислите си от тях...  Минала любов, мъж, който не си успяла да покориш... Забрави го и се наслаждавай на човека, с който те е свързала съдбата.

Възможно е и през деня наистина да си била напрегната и да имаш финансови притеснения.

има ли нещо вярно? :-\ :blink:
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

valiastankova

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 577
« Отговор #1751 -: Февруари 12, 2012, 09:16:15 am »

Снощи пък сънувах едно момче,дето бях писала,че го сънувах.Тоя път се разхождахме,в съня ми беше хем хубаво,хем едно напрегнато.Вървяхме по някъкво баирче ивидяхме нещо като крепост,беше исторически обект,тръгнахме да влизаме и трябваше да платим някаква такса,аз започнах да си търся портофела и го нямаше някак си мн тъпо се почувствах. 
Живота ти е в застой или нещо, което очакваш да се случи се развива много бавно. Някои твои замисли  ще се окажат безрезултатни. Не си доставяш достатъчно удоволствия  на този етап и ако ти се удаде такава възможност се чувстваш виновна, че близките ти не участват с теб. Нямаш силата да си изпълниш желанията. Може да бъдеш поставена пред избор.

Ако често си спомняш за минали неща е добре да освободиш мислите си от тях...  Минала любов, мъж, който не си успяла да покориш... Забрави го и се наслаждавай на човека, с който те е свързала съдбата.

Възможно е и през деня наистина да си била напрегната и да имаш финансови притеснения.

има ли нещо вярно? :-\ :blink:

Венера, в момента нямам финансови затруднения,предполагам,че ще има,но не съм сигурна. За забавленията,наистина напоследък ми липсват такива, и дори и да ми се случи нещо разтоварващо и хубаво,се намира кой да ме обвини и да развали хубавото ми настроение. Но мисля,че тр Сатурн върху Луната ми ми прави лоши шегички.  ;)Благодаря ти много за помоща  :blink:
Активен
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

posthuman

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 64
« Отговор #1752 -: Февруари 12, 2012, 06:54:23 pm »

Емоционална нестабилност, а и много питанки чисто житейски.
Има ли болни хора в семейството Ви?

Накрая всичко опира до емоционалната ми нестабилност.. знам си аз. ;D

Майка ми не е в идеално здраве, а баща ми не знам как е. Възможно ли е този сън да подсказва неоткрита болест?

Възможно е да си изпаднала в застрашаваща ситуация. Непреодолими пречки, а прескачането на оградата е преодоляване на пречки. Отново присъства неразбиране от страна на околните - мъжа в случая, не ти вярва. Но пък получаваш помощ от жената. Това, че отново се озоваваш в близост до друга мечка, говори че въпреки, че си избягала от пречките и някаква агресивност може би... ти отново попадаш на такива ситуации. Но в този случай тя е зад решетки, тоест ограничена. Възможно е мечката да символизира някакъв аспект от теб, проява на агресия. Когато е в решетки, значи ти я ограничаваш, не я проявяваш...

Благодаря ти Фрея.. за пореден път . :)
Активен

Uran

• Пристрастен
  • Публикации: 6037
« Отговор #1753 -: Февруари 13, 2012, 10:09:51 pm »

Мечката понякога означава болест, залежаване, летаргия.
Активен

romantica

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1637
« Отговор #1754 -: Февруари 16, 2012, 07:26:07 pm »

Сега се присетих, че снощи имах поредния луд сън ;D

Сънувах края на света, последния ден на 2012-та или поне усещането беше такова.
Беше топло, доста топло. Имаше различни животни, които се разхождаха насам-натам, трудно успявах да определя какви са и много зеленина - огромни храсти. Спомням си само един летящ дракон, който ме гонеше. Бягах и се скрих вкъщи. Най-странното беше, че от всички сифони у нас започнаха да излизат всякакви животни и то доста големи. През цялото време чувството бе за голяма самотност, все едно бомба е паднала и само аз съм останала... Ужас :(
Активен

Uran

• Пристрастен
« Отговор #1755 -: Февруари 16, 2012, 08:11:28 pm »

Ако приемем, че този дракон е годината, а топлината, зеленината и другите образи в съня ти- твоите чувства и щения, то ще искаш интимност ( не в сексуален смисъл), топлота, заедност, но много е вероятно да бъдеш самотна дори в евентуална връзка.
Активен

dessitta

• Новак
  • Публикации: 38
« Отговор #1756 -: Февруари 17, 2012, 11:00:22 pm »

здравейте,снощи  сънувах странен сън
стоях в тъмнина,и изведнъж чух някакъв мъжки глас.Озърнах се в тъмното и някак сякаш "извън тялото си"видях как мъж държи ръцете ми,не ги е хванал ,а е подложил дланите си под моите...видях само лицето му,направи ми впечатление ,че е побелял,но инак не е стар,черноок с гъсти мигли,и го свързах с гласа,който казваше"имаш финни,нежни ръце,само за пианистка"-"Амиии,аз не си ги харесвам"помислих си,но не му го казах ,но той сякаш прочете мисълта ми"като дойдеш ,ще видиш"каза,а аз си ги погледнах на свой ред-видях моите си ръце и пръсти,но някак по бледи..
някой ако има идея-ще се радвам да пише
Активен

sladurkata

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1511
  • Риба въдичар
« Отговор #1757 -: Февруари 18, 2012, 01:41:16 pm »

сънувах едни тълпи от хора, някакво събиране, ядене и т.н. (то щото днес е задушница сигурно) а аз се отделих, отворих си един бележник и започнах да си лепя и подреждам едни изрезки с написани мисли. подреждам си живота сигурно ;)

някой сеща ли се къде пишеше,че ако сънуваш нещо което искаш значи то ще се материализира и иначе в действителност?
Активен

Last_Kiss

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1906
« Отговор #1758 -: Февруари 19, 2012, 11:23:26 am »

.
« Последна редакция: Февруари 21, 2012, 01:46:38 pm от Last_Kiss »
Активен

SunMoon

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 792
« Отговор #1759 -: Февруари 19, 2012, 05:09:59 pm »

Сънувах, че пия водка и ям зеле в същото време, бях на една скала и се чудех колко ще се напия ;D ! После обаче видях един човек, човека Х да го наречем, беше с неговото гадже, отиваха в мола с някакво малко дете /а нямат такова в действителност/, аз ги следях заедно с едно момиче /бивша съученичка/, в съня тя беше в инвалидна количка. Та накрая ги проследих по ескалаторите, стигнах най-горния етаж, там имаше супер маркет, но те изчезнаха ! Почнах да се оглеждам и накрая господин Х излезе от един хоризонтален фризер :unsure: неговата приятелка и тя се измъкна, едва-едва от фризера и почна да събира дрехите си които бяха разпръснати наоколо, но изглежда беше ослепяла, защото не видя как и размахвах оранжевото яке пред очите. Впрочем всичките й дрехи бяха оранжеви или близки до оранжевото. Наметна си якето и май с това приключи съня...
Активен

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2186
« Отговор #1760 -: Февруари 26, 2012, 10:07:08 am »

какво значи да сънуваш ухапване от куче
имам спомен, че след сънища с кучета не ми е било добре и без да ме хапят
Активен

Uran

• Пристрастен
« Отговор #1761 -: Февруари 26, 2012, 10:52:06 am »

Бъди внимателна в отношенията с приятелите и интимния партньор.
Акцентът е в/у интимния партньор.
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1762 -: Февруари 26, 2012, 10:53:55 am »

Причината да сънуваш, че те хапе куче може да бъде съмненията ти в предаността и верността на някой човек.
Активен

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2186
« Отговор #1763 -: Февруари 26, 2012, 11:45:13 am »

мерси :blink:, и двете мнения ми бяха полезни
Активен

tania

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 743
« Отговор #1764 -: Февруари 27, 2012, 09:26:53 pm »

Сънувах странен сън, усещам, че означава нещо, но не мога да го разтълкувам  :unsure:
Преди време имах сибирско хъски и сънувам, че кучето си е пак вкъщи. Някой е забравил вратата отворена и то е избягало навън. По едно време се връща, но не иска да влезе, а ни подканва да го последваме. Вуйчото на мъжа ми тръгва с кучето и след известно време се върнаха и той мълча, мълча и каза - * Намерих трупа на баща ти в една горичка.* ( баща ми почина преди 17 год. ) Извикахме полиция, единия полицай ми каза - *Не можеш да разпознаеш трупа, той напълно се е разложил*, и така не ме пуснаха да видя нищо. Аз ги попитах, дали е било убийство, какво точно се е случило, но никой нищо не ми отговори.
Активен
"Спартанецът -
Пред кого трябва да се изповядам? Пред теб или пред Бога?
Жрецът -
Пред Бога.
Спартанецът -
Тогава, ЧОВЕКО, дръпни се настрана!"
                                  Плутарх

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1304
« Отговор #1765 -: Февруари 28, 2012, 08:07:23 am »

Няколко дни подред сънувам бял цвят-бели шапки,бели чорапи,сняг.В сънят присъстват баба и синът и.(в момента отношенията им с мама са много обтегнати и това явно се отразява и на мен).А снощи дори сънувах много змии в близост до тяхната къща.Една от тях се сви на огромно кълбо и полетя към мен :unsure:.Аз просто вдигнах ръцете си пред лицето и тя отскочи много силно-сякаш съм е ударила с голяма сила.
Какво може да означава това?Страхувам се,когато сънувам бял цвят,защото в повечето случаи разбирам за нечия смърт. :'(
Активен

valiastankova

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 577
« Отговор #1766 -: Февруари 28, 2012, 08:56:30 am »

Знам,че бялото не е на хубаво,както ти казваш.
Аз пък сънувах една бувша съученичка не сме приятелки в живота,и се качваме с някакъв ескалатор на много високо,адски високо място. Тя ме караше да се качим,а мен ме беше страх понеже имам страх от високо.Качихме се и виждах града ни от много високо и го снимах,но все някой ми се пречкаше.После някакъв мъж търсех в градската градинка,той беше в едно кафе седнал,ама какъв е,що е идея си нямам  :-\
Активен
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

Uran

• Пристрастен
« Отговор #1767 -: Февруари 28, 2012, 10:07:45 am »

Няколко дни подред сънувам бял цвят-бели шапки,бели чорапи,сняг.В сънят присъстват баба и синът и.(в момента отношенията им с мама са много обтегнати и това явно се отразява и на мен).А снощи дори сънувах много змии в близост до тяхната къща.Една от тях се сви на огромно кълбо и полетя към мен :unsure:.Аз просто вдигнах ръцете си пред лицето и тя отскочи много силно-сякаш съм е ударила с голяма сила.
Какво може да означава това?Страхувам се,когато сънувам бял цвят,защото в повечето случаи разбирам за нечия смърт. :'(
Баба Ви жива ли е?
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1768 -: Февруари 28, 2012, 10:11:26 am »

Баба Ви жива ли е?
Да.И покрай тези разправии се притеснявам за здравословното и състоние. :(
Активен

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #1769 -: Февруари 28, 2012, 01:12:33 pm »

По принцип рядко си спомням сънищата, но има сънища които са с често повтарящи се мотиви - пътища, автобуси, влакове...иии обувки...За себе си знам, обикновено като сънувам обувки - че пак на преден план излизат емоционалните ми нужда от любов...Така, кво сънувах снощи и дълго размишлявах след това - Трябваше да тръгвам бързо за някъде с приятелки и тръгнах без чанта, без пари и се озовах в някакъв магазин - малък МОЛ, все едно че съм оператор с някаква такава подвижна  приставка за снимане, така се завъртях около витрините на този магазин от най-горния етаж - почнах да гледам чанти...Иии си викам ще си взема някоя, после чантите преминаха в обувки.....ама всякакви, гледам и се констатирам, че всички са с естествени материи - кожени, и едни ми направиха впечатление, които съм ги имала през 1992 г. и ги соча - аааа ей тия ги имах, викам си бреееей, имат модели от едно време и като за моя крак...Но всичко толкова бързо се изниза през погледа ми, а трябваше да бързам, от 4-тия етаж с това нещо огледах витрините и се намерих във фоайето...Приятелките ми бързаха пред мен   - знаех че са те, макар че така и не видях кои са. И аз се забързах, но един мъж постави ниско долу ръката си, а друг му помогна с крак и ме спънаха. Единия искаше да ме задържи, аз ставайки, на чист турски език /тези са си помислили, че съм чужденка/ с техния диалект се обърнах и ги стреснах с "как смеете и какво си позволявате !" и изфучах през вратата - видях себе си по-висока отколкото съм, бяла и ефирна и с черна коса, във черно облекло с широка черна пола, която се развяваше зад мен...Излезнох от там, гонейки приятелките си...но се оказах в едни тунели /като метро станция/ и накрая като успях да излезна от там се озовах в Измир, на главния път, където се влиза в Измир от България...и почнах да чакам автобуса, за да се прибера, а нямах нито пари, нито документи, но не ме беше страх, казах си те, тук не проверяват....Събудих се...честно казано често сънувам този път и тази махала в Измир, тук имам много спомени, а някои съм ги погребала...Та снощи се сетих...Залюбихме се с младо момче 1989 г. и решихме че ще се женим..Но го предупредих, че техните няма да искат, щото тогава ние за тях бяхме "българи", разбрахме се аз да говоря с нашите и той с техните...Баща ми тогава ме нарече "тиква зелена, неузряла", майка се опита да ме утеши, че ще срещна други любови, а аз сега си спомням, че тогава се зарекох, че надали ще се влюбя така и надали ще искам да се женя  :lol: и че никога няма да е същото...Впоследствие бях 1 година в депресия....Мдааам, често сънувам този главен път - има една Джамия и нея я сънувам...Живяхме в близост, в този квартал...за малко през 1989г....Та исках да кажа, че сънят е изплуване на подтисканите, заровените емоции, чувства...Просто подсъзнанието ги отработва и ги изхвърля....Сигурно, така си го обяснявам.
Активен

Uran

• Пристрастен
« Отговор #1770 -: Февруари 28, 2012, 01:21:51 pm »

а хората населявали твоята 92 година?
Високият ръст е добро знамение, но черната рокля имам някои питанки. Тълкуването на цветовете зависи от личните възприятия.
Активен

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #1771 -: Февруари 28, 2012, 01:52:31 pm »

а хората населявали твоята 92 година?
Високият ръст е добро знамение, но черната рокля имам някои питанки. Тълкуването на цветовете зависи от личните възприятия.

:blink: Ураннн, как ме хвана. Тази първа моя младежка любов, беше лъвче. Разделихме се, той си тръгна плачейки...а ние като се прибирахме в Бг, нямаше надежда, че пътищата ще се отворят и ще се пътува без проблеми. Та 1992г. пътувайки до Бурса /с Рибата сме скитали до сабахлен и рано-рано съм хващала примерно в 3 часа  сутринта автобуса за Измир/ , отскачах и до Измир и правих опит да го открия, но когато успях да намеря телефон и звъннах вече 1993г., разбрах че се е сгодил и е заминал на нещо като меден месец и там оставих нещата. В 1992г. в този квартал на Измир отскачах у лелите си, които се заселиха след нас, а в момента Парчето-отвъд любовта също обитава този квартал - колко странно....
  След този сън, сънувах и друг сън, не го казах....ма ти ме хвана  ;D -  Рибата беше главния герой в съня.....сега правя връзката каква е - днес е рождения му ден -  ;D ма съм заблеяна патка...
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #1772 -: Февруари 28, 2012, 02:40:56 pm »

Сънят ми от днес...
Бях в нещо като градина.. щяхме да заминаваме на пътешествие. Май пак участвах в "милионер търси съпруга"... /като в друг мой сън/ Милионера...Ицо стоте манекенки... или който е там, ни беше предоставил на наше разположение, консумативи/продукти за изпът... Другите момичета май не се възползваха... но аз реших, че като ни предлагат нещо, по-добре да взимаме, защото ще ни трябва за изпът.
В този двор, едно върху друго бяха подредени... шоколади, кутии бисквити, големи червени пиперки, като от буркани и много други неща.. аз събирах в една раница... помня, че взех и тиква, и всичко което реших, че ще ни трябва.
Също в един гардероб намерих сгънати стари блузи.. май са принадлежали на някого. Погледнах етикета на една, бяха от Франция/Париж, макар и стари, бяха модерни. Харесах си една.

После потеглихме с един автобус.. помня че говорих с един приятел по пътя.
По едно време се озовах в един автомобил... със чичкото... кой беше в действителност не знам. Беше на около 40-50г .. и шофираше автомобила. До него имаше друг мъж, а аз бях на задната седалка. Говорих си с тях. По едно време тоя "милионер" или къв'то беше... пусна кормилото съвсем безразсъдно! и си дърдореше с мен..
Мисля, че се целувахме... и той мина на задната седалка при мен. Никой не управляваше колата, погледнах към пътя... движехме се с бясна скорост и въпреки това, колата си вървеше по пътя, без да губи контрол.

Погледнах го.. в лице.. не изглеждаше толкова възрастен.. на гърдите си имаше лепнат некролог, на който пишеше "венерин асцендент" месец, или нещо такова..
Каза, че веднага щом се разделил с приятелката си и отишъл да си направи некролога.. сякаш некролог на връзката им.
Другия мъж на предната седалка пое кормилото...
После се озовахме в един тъмен тунел. Слязохме от колата и тръгнахме да бягаме на някъде. Влязохме в една вратичка вляво.. в тунела. Вътре беше малка стая. Скрихме се от някой и затворихме вратата. На стената имаше три ключа /за осветление/ цъкнах 1вия, не изгасна лампата, 2рия, 3тия... и го светнах без да искам точно когато някой се опита да влезе в стаята, скрих се зад вратата, "милионера" и той беше до мен. Влезе някакъв мъж/момче. Търсеше нещо...май нас, но беше сляп... опипваше земята и размахваше ръце.. а аз се местих и залягах, за да не ме спипа. Събудих се...

Имате ли някакви идеи как да го тълкувам?
Активен

Shreya

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 414
« Отговор #1773 -: Февруари 29, 2012, 03:11:14 pm »

Сънувах, че съм на изпити, които реално съм ги взимала преди години и се бях представила успешно. Но сега пак ги карах. След като излезнаха резултатите и си видях оценките, с учудване установих, че съм се справила още по-добре :blink: Даже по бълг.ез. бях първа по успех ;D През цялото време ме беше обвзело състояние на меланхолия и не се радвах особено. Майка ми, за сметка на това, беше въодушевена и обясняваше как, въпреки трудните и емоционални години, не всичко е загубено - имам останали знанията (бях на изпитите без да имам никаква подготовка, т.е. нищо не съм си припомняла).

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1774 -: Февруари 29, 2012, 05:48:45 pm »

Мдам, сигурно си права. А житейският опит който и придобила с времето се отразява положително и ти помага с решаването на "задачите"  :blink:
Може би минаваш през някаква ситуация която и преди ти се е случвала..
Активен

Deter

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 387
« Отговор #1775 -: Март 01, 2012, 11:07:49 am »

Сънувах миналата вечер, но помня много малка част от съня и се надявах да се сетя още нещо но не...
Помня само, че бях с моето куче, а то беше цялото в кал/някой го беше изцапал/, озовахме се в малка рекичка, водата беше чиста и спокойна, изкъпах го и бях много доволна, че е чистичък, после отидохме при човек, който бях сигурна, че не съм виждала от много време, но не помня кой беше...
Само това си спомням  :-[
Някакви идеи, как да го тълкувам ?
Активен
Ако няма какво да кажеш, просто замълчи ...

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1776 -: Март 01, 2012, 11:21:34 am »

Помня само, че бях с моето куче, а то беше цялото в кал/някой го беше изцапал/, озовахме се в малка рекичка, водата беше чиста и спокойна, изкъпах го и бях много доволна, че е чистичък, после отидохме при човек, който бях сигурна, че не съм виждала от много време, но не помня кой беше...
Ще изчистиш емоционални проблеми. Ако не си в много добри отношения с някой, ще си ги подобрите и подновите.
Кучето се свързва и с емоционална подчиненост. Може би ще искаш да подчиниш някой емоционално. Мечтаеш за чисти, искрени отношения, вярност. и приятелска подкрепа, като си готова да отговориш със същото.
Активен

Deter

• Нов участник
  • *
« Отговор #1777 -: Март 01, 2012, 11:24:37 am »

Venerra, благодаря ти !
Да си призная, притеснявах се кутрето ми да няма здравословни проблеми  :-\
Благодаря  :58:
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1778 -: Март 01, 2012, 11:29:30 am »

Значи сънят ти е отразявал притесненията. Водата се свързва с пречистване. Може сънят да ти показва, че ще оздравее или че нищо му няма и не трябва да се притесняваш:)
Активен

Deter

• Нов участник
  • *
« Отговор #1779 -: Март 01, 2012, 11:40:47 am »

:08:
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1780 -: Март 05, 2012, 09:26:21 am »

Имах един много хубав сън, от тия където настроението му те държи цял ден..  :rolleyes:

Сънят започна в едно помещение на последния етаж от един висок блок. Бяхме много хора, там случайно се запознах с едно страхотно и много симпатично момче, което ми харесваше.
Имаше нападение на зомбита и всички хора тръгнаха да се спасяват, всеки по своему. През цялото време бяхме в движение, където и да отидех, това момче ме следваше и през цялото време беше с мен, макар че се познавахме от преди малко... Заедно с него бягахме от зомбитата. Дори се видях, напред във времето, как имаме деца с него. Той беше със сиво сако, което после се смени на зелено. Грижеше се за мен и ме спаси на няколко пъти от зомбитата, в рискови ситуации.. Търсихме клиника с антидот.

По едно време се озовахме с други хора в градинка или парк, седнали на една продълговата маса и храсти около нас. Аз бях от вътрешната страна, а той срещу мен, зад него бяха стълбите с пътя към улицата. (изхода) Изведнъж от невиделица зад него изскочи някакъв и опря нож в гърлото му. Всички побягнаха, нямах избор и го оставих и избягах. После както си бях по тротоара, той изведнъж се появи, сякаш нищо не се е случило. Не знам как се беше справил с тази ситуация, беше невероятно. Той много ме кефеше, а явно и той ми се кефеше...

Нагоре по тротоара се задаваха двама, първоначално реших, че са зомбита. Но изчакахме и като се приближиха, видяхме, че са "щастлива двойка" имаха "nametag" със имената си. Казваха се Ангелинка и Илиян. Когато ни подминаха, той се обърна към мен и ме попита "Добре, сега какво искаш?!" и спряхме и тогава се появиха двете ни деца, (бяха малки) които исках да водя в болницата.
Сънят ми свърши до там, като някои части ми се губеха. Той ми беше казал, че е болен, мисля, че от хепатит или подобна болест. Която се разпространявала чрез мръсни игли, когато се правят татуировки.

Какво мислите?  :blink:

Активен

AH

• Редовен участник
  • Публикации: 2201
« Отговор #1781 -: Март 06, 2012, 09:42:14 am »

Какво мислите?  :blink:

когато Слънцето е в Риби, сънищата много често подсказват за сфери, в които държим "заключен" потенциал.

Търси начини да го реализираш в будния живот:)
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1782 -: Март 06, 2012, 10:35:27 am »

Не, не е от това  :blink:
Този сън е много стар, от преди повече от година и половина, но въпреки това все още е един от най-хубавите ми, макар че не звучи кой знае колко интересен.  :blink:

Аз все още го търся това момче от съня, и някой ден ще го намеря.. защото той е моя герой  :rolleyes:
Този сън не е обикновен. Рядко се срещат сънища, където да те държат в хубаво настроение през деня, те са по-специални и имат послание. Този е единствения, който ме държа 3 дена... и ме кара да се усмихвам без причина :rolleyes:
« Последна редакция: Март 06, 2012, 10:41:26 am от Freya »
Активен

AH

• Редовен участник
  • Публикации: 2201
« Отговор #1783 -: Март 06, 2012, 10:48:35 am »

Не, не е от това  :blink:

е, тогава значи, че случайно тия дни си се сетила за него :blink:
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1784 -: Март 06, 2012, 11:05:58 am »

Ммм.. мисля че сънищата сами по себе си са доста дълбока материя и без да е нужно да се намерсва астрологията там.
За това предпочитам да търся психологическо значение, от колкото астологическо

Попаднах на съня, като разлиствах стара тетрадка..
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1785 -: Март 10, 2012, 10:11:22 am »

Сънувах тревожен сън...

Бяхме на терасата в баба ми. Тъй като наскоро почина чичо ми и бяхме се събрали от семейството и правехме нещо като ритуал за оплакване. Една възрастна жена с бяла дълга коса ни показваше как. Намаза стената с нещо мазно, като олио и трябваше да викаме по стената, да хвърляме неща по нея, първо да изразим гняв от случилото се. Пробвах се и аз, но както го правех и сякаш някаква сила вътре в мен ме спираше и физически не ми позволяваше да изричам думите напълно и да правя движенията.

Събудих се (фълшиво събуждане) и започнах да си записвам съня в тетрадката, обаче все някой влизаше в стаята, казах им да ме оставят сама.
После другите изчезнаха, и на мен изведнъж ми стана много тъжно за моя дядо (братът на чичо ми, който е жив и дано още дълги години да е :) Извадих от някъде една торта- бяла и написах със сметана върху нея "ЧРД Дядо!" и се разплаках. В този момент мисля, че влезе жената на чичо ми, скрих тортата от нея, зад един плот. Но тя ме усети и дойде зад плота до мен. Превърна се в някакъв мъж, хвана ръката ми с едната си ръка, и другата ми с другата. Сякаш усетих трета ръка как ме "удря" или ми "стисна" корема, много странна болка беше, сякаш на самия слънчев сплит. Погледнах го в ръцете и реших, че ми е хванал двете ръце с едната своя и така... Казах му за тортата.. Но този човек/същество продължи.

От някъде се появи трета ръка и както ме беше хванал ми причиняваше тази неприятна болка в корема. Появи се дори четвърта ръка, която не беше задължително свързана с тялото му и/или се разтягаше на далеч. Майка ми се появи, опитах се да й кажа, но той ме хващаше за корема без тя да види. Успях да избягам от него и изтичах към майка ми и й казах "-ти знаеш ли че тоя има 3-4 ръце?!" и тя каза "Знам" Явно беше забелязала по-рано. А аз й казах, че той е демон или нещо такова.

Имате ли някакви идеи?
Активен

Hm

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1397
« Отговор #1786 -: Март 10, 2012, 06:06:48 pm »

Сънувах тревожен сън...

Бяхме на терасата в баба ми. Тъй като наскоро почина чичо ми и бяхме се събрали от семейството и правехме нещо като ритуал за оплакване. Една възрастна жена с бяла дълга коса ни показваше как. Намаза стената с нещо мазно, като олио и трябваше да викаме по стената, да хвърляме неща по нея, първо да изразим гняв от случилото се. Пробвах се и аз, но както го правех и сякаш някаква сила вътре в мен ме спираше и физически не ми позволяваше да изричам думите напълно и да правя движенията.

Събудих се (фълшиво събуждане) и започнах да си записвам съня в тетрадката, обаче все някой влизаше в стаята, казах им да ме оставят сама.
После другите изчезнаха, и на мен изведнъж ми стана много тъжно за моя дядо (братът на чичо ми, който е жив и дано още дълги години да е :) Извадих от някъде една торта- бяла и написах със сметана върху нея "ЧРД Дядо!" и се разплаках. В този момент мисля, че влезе жената на чичо ми, скрих тортата от нея, зад един плот. Но тя ме усети и дойде зад плота до мен. Превърна се в някакъв мъж, хвана ръката ми с едната си ръка, и другата ми с другата. Сякаш усетих трета ръка как ме "удря" или ми "стисна" корема, много странна болка беше, сякаш на самия слънчев сплит. Погледнах го в ръцете и реших, че ми е хванал двете ръце с едната своя и така... Казах му за тортата.. Но този човек/същество продължи.

От някъде се появи трета ръка и както ме беше хванал ми причиняваше тази неприятна болка в корема. Появи се дори четвърта ръка, която не беше задължително свързана с тялото му и/или се разтягаше на далеч. Майка ми се появи, опитах се да й кажа, но той ме хващаше за корема без тя да види. Успях да избягам от него и изтичах към майка ми и й казах "-ти знаеш ли че тоя има 3-4 ръце?!" и тя каза "Знам" Явно беше забелязала по-рано. А аз й казах, че той е демон или нещо такова.

Имате ли някакви идеи?

Ти да не си била влюбена в дядо ти, брата на чичо ти като си била малка?
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1787 -: Март 10, 2012, 06:15:39 pm »

xaxaxa, о боже, не!  ;D

Не съм, но чичо ми наистина почина и аз в действителност съм се замисляла на дядо ми дали не му е много тежко.. тъй като му е брат все пак. Този ми дядо ми е по-близък, тъй като малка съм отраснала при тях, докато не бях толкова близка с чичо ми. И принципно много се притеснявам за баба ми и дядо ми понякога.
От къде пък ти хрумна това?!
Активен

Phoenix-PC

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #1788 -: Март 12, 2012, 12:29:12 pm »

Сънувах големи златни(дали бяха златни но съм сигурен) статуи повечето от които се движеха като ли сякаш гледах филм. Доста реалистично беше имах чувството, че съм бил там или съм гледал подобен не съм сигурен. Благодаря за вниманието. Коментирайте отново благодаря за вниманието.
Активен

Uran

• Пристрастен
« Отговор #1789 -: Март 12, 2012, 05:10:54 pm »

Сънувах големи златни(дали бяха златни но съм сигурен) статуи повечето от които се движеха като ли сякаш гледах филм. Доста реалистично беше имах чувството, че съм бил там или съм гледал подобен не съм сигурен. Благодаря за вниманието. Коментирайте отново благодаря за вниманието.
Реализация на плановете Ви. :blink:
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1790 -: Март 13, 2012, 10:01:30 am »

Сънувах къщата на баба ми.На двора бяхме аз,чичо и семейството му.Пред тях имаше касетка с обелени мандарини(не съм сигурна,но мисля,че те ядяха от тях).Обстановката наоколо беше като по време на война-мрачна,мизерна и стресираща.Изведнъж се озовах вътре в къщата;беше тъмно-поради липсата на ток.Видях светлина като от фарове на кола.Когато излезнах видях камион,от който слизаха много войници. :unsure:Изплаших се и побегнах вътре.Странно е,но знаех,че мисията им е да убиват. :oБяха на разстояние,но въпреки това чувах ясно маршируването им.Заключих вратата(по принцип бабината врата се заключва трудно) много бързо и извадих ключа.Взех го с трепераща ръка и се загледах в него.
Напоследък сънувам активно и сънищата ми винаги са свързани или с баба,или действието се развива около къщата и.Каква според вас е причината? :-\
Активен

Uran

• Пристрастен
« Отговор #1791 -: Март 13, 2012, 03:33:04 pm »

Затворила си се в себе си поради неразрешимост на някакви проблеми. Имаш силна необходимост от допълнителна информация по осветляване на въпросите, които те мъчат и мъдрост при прилагането й. Необходими ще бъдат и специфични знания/умения.
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1792 -: Март 13, 2012, 03:44:11 pm »

Затворила си се в себе си поради неразрешимост на някакви проблеми. Имаш силна необходимост от допълнителна информация по осветляване на въпросите, които те мъчат и мъдрост при прилагането й. Необходими ще бъдат и специфични знания/умения.
Uran,благодаря.Въпросът е,че това "осветляване" не знам от къде и кога ще дойде.Обмислям всякакви варианти и вече ми се изчерпаха идеите.Още веднъж-благодаря. :58:
Активен

Hm

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1793 -: Март 13, 2012, 06:21:46 pm »

.

« Последна редакция: Април 21, 2012, 10:14:48 pm от Hm »
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1794 -: Март 13, 2012, 06:44:00 pm »

Но лично за теб мандарината може да има друго значение. Може ти сама да кажеш с какво свързваш мандарините. Напомнят ли ти за спомен от детството? Или за нещо друго? Когато се замислиш за мандарина, какви асоциации ти идват наум?
Не мога да кажа,че свързвам мандарините с нещо конкретно.Единственото,че много обичам да ги консумирам. :blink:Но в съня сякаш като ядяха от тях,останалите все едно...се радваха на състоянието ми и по този повод празнуваха като доволно си хапваха.
Това ли е състоянието ти в момента?
Да.Опитвам се да отворя нова страница в живота си,но честно казано и аз не знам какво искам.Объркана и несигурна съм.
Като се загледа в ключа мислеше ли си нещо? Какви мисли и чувства имаше тогава?
Помислих си,че победих;че отговора е бил толкова лесен.
Между другото, къде ти е Хирон в хороскопа и какви аспекти има? И къде ти е в момента транзитният Хирон?
В хороскопа Хирон е в близнаци,в края на 10дом.Аспектите са секстил Венера,съвпад Марс,секстил Юпитер,опозиция Сатурн,опозиция Уран и секстил АЦ.По транзит е в 7дом,но не съм обърнала внимание на транзитните аспекти. :-[

Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1795 -: Март 13, 2012, 07:10:04 pm »

Не ми се четат целите сънища. Наби ми се на очи само това, че сте сънували къщите си от детството. Това може да означава копнеж по създаване на свое семейство.
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1796 -: Март 13, 2012, 07:17:33 pm »

Не ми се четат целите сънища. Наби ми се на очи само това, че сте сънували къщите си от детството. Това може да означава копнеж по създаване на свое семейство.
Не съм виждала бабчето месеци наред,заради конфликти и тайни,които изплуваха и промениха много работи.Аз съм израснала при нея и моментите ни заедно много ми липсват.Притеснявам се много за нея,защото през последните 2-3 години тази жена премина през ада и се учудвам как издържа..Но просто обстоятелствата ме принуждават. :'(.
Активен

Hm

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1797 -: Март 13, 2012, 07:29:55 pm »

.
« Последна редакция: Април 21, 2012, 10:14:15 pm от Hm »
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1798 -: Март 13, 2012, 07:41:02 pm »

По транзит е в 7дом,но не съм обърнала внимание на транзитните аспекти. :-[

В момента Хирон прави ли ти аспект към Слънцето?
Не,но прави тригон с Луната и Плутон.
Активен

Hm

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #1799 -: Март 13, 2012, 08:53:31 pm »

.

« Последна редакция: Април 21, 2012, 10:13:43 pm от Hm »
Активен