Astrosite.org - Форуми

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: ДНК и възможността за промяната и...  (Прочетена 10198 пъти)

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
Re:ДНК и възможността за промяната и...
« Отговор #20 -: Август 05, 2009, 02:00:19 pm »

:blink:
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 05:29:54 am от Синухе »
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #21 -: Август 05, 2009, 02:30:45 pm »

Хората мигат нормално около 15 пъти на минута,докато рептилоидите-45.

Честото мигане може да се дължи и на тикова невроза.

Цитат
За формата на зеницата пък няма какво да говорим  8)

Хилари и Бил Клинтън според мен нямат проблем със зеницата: Хилари; Бил

Освен ако не търпят метаморфози като върколаците ..  :-\
Активен

Синухе

• Редовен участник
« Отговор #22 -: Август 05, 2009, 02:33:28 pm »

« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 05:30:12 am от Синухе »
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #23 -: Август 05, 2009, 02:40:02 pm »

Бе не знам каква е тази тикова невроза ,която променя зеницата.

Тиковата невроза я свързвам с честото мигане. А това за формата на зеницата няма как да го повярвам докато не го видя с очите си. Мога да ти докарам същата форма на зеницата и на фото и на видео., по желание на клиента   ;)    :P  
Сори, просто съм много скептична и не мога на хайдушко доверие да приема всяка информация, която получавам от интернет.  Разбира се това изобщо не означава, че тези неща не съществуват. Само си споделям мнението.
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #24 -: Август 05, 2009, 03:27:35 pm »

Аа, тези рептили били извънземни хибриди м/у хора и влечуги -могат да променят външния си вид, крият се зад човешка 'обвивка'; очите са най - уязвими на промяна, особено при висока емоционалност >>   http://www.vbox7.com/play:2cadf642

Хм., още малко и аз ше се вкарам в тоя филм ..   ;D ;D ;D
Активен

Nebesna

• Гост
« Отговор #25 -: Август 05, 2009, 06:23:24 pm »

Учестеното мигане е признак за тревожност и невротичност.
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #26 -: Август 05, 2009, 06:33:16 pm »

бе честно казано гледах ги тия клипове и косъма ми настръхна. естествено веднага заразглеждах снимките в рс да видя има ли някой там със змийски очи  :-X  брррр ебаси гадостта...

относно ДНК-то. цитат от една книга "Вестителите на зората" от Барбара Марчиняк

"...Вече има такива, на които са възстановени 12-те нишки ДНК, 12-те спирали. Тези 12 спирали ДНК взаимодействат една с друга в тялото и извън него. Връзката на 12-те нишки означава, че дванадесет енергийни или информационни центъра могат да започнат да функционират и да си изпращат двупосочна информация един на друг.
По принцип седем от тези центъра се намират в тялото, а останалите пет са извън него. Известни са като чакри и са настроени с въртенето на 12-те небесни тела от Слънчевата система, които познавате на този етап - дванадесетте небесни тела, които вибрират, както вие ги възприемате, в три измерения. Въртенето на тези дванадесет небесни тела носи информация: те се въртят в унисон с чакрите, които стигат до края на вселената, и в унисон със спиралите на ДНК-то във вашето тяло.
Когато човешкото ДНК започне да си възстановява формата на 12-нишкова спираловидна система и тази информация се активира, ще се получи невероятна сила..."

таааа сега с нашите 2 нишки кво ли искаме. обаче при активиране на ДНК-то което се намира някъде из етерното ни тяло или пък разпиляно и заспало в собствените ни клетки се получават все хубавини. първо се активират хромозомите на МЛАДОСТТА И ЖИЗНЕНОСТТА и след тях се активират нишките на: общуването, съвършенството, разумната енергия /енергията в движение/, творчеството и безсмъртието... брейййй кви убавци ще станем  ;D ;D ;D
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #27 -: Август 06, 2009, 10:31:45 am »

По отношение на змийските очи на Буш старши, които са заснети в интервю по SNN,  била обявена награда от 10 000 $ за този, който докаже, че записа е мотнаж или игра на светлината. Спечелили няма.  

Има и някакви белези по ръцете, но още не мога да се ориентирам какви са точно:  ???  

http://www.youtube.com/watch?v=51sb2taDXGA
« Последна редакция: Август 08, 2009, 02:28:54 pm от ga3l »
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #28 -: Август 18, 2009, 06:42:08 pm »

днес докато се мотах по напечените от слънцето улици ми просветна - просто си "видях" спиралата на ДНК-то и още три нишки сребристи на цвят си се въртяха в кръг около съществуващото ми ДНК, което си плуваше в светлина.... май е време да се заема сериозно с това активиране... бреййй чак са замислих  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ади бре, някой от вас не я прочете тая книга, пък и да я претвори в дела най-сетне  :P ::) ;D
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #29 -: Септември 07, 2009, 10:09:58 am »

минавам през тази тема за да споделя отново за ДНК-то  ;)

книгата е супер и да ви кажа честно върши работа. някъде, някога бях чела, че само с възнамеряването   на нещо, то започва да се сбъдва. това съм го отчела като истина, но досега се е сбъдвало много бавно - разтеглено във времето. след прочита ми на тази книга за ДНК аз възнамерих естествено да променя своето си ДНК, само че го отлагах във времето - било то защото не ми оставаше време, било то защото нещо не можех да вдяна точно принципа на промяната. ей на сега като се обърна ретро Мерка току виж ми просветнало  ;D

да обаче не... самото ми възнамеряване да си активирам ДНК спиралите е свършило работа и без намесата на ума ми  ;D  в началото виждах ДНК нишките как си гравитират около съществуващото ми ДНК, а две седмици след това започна същинската част - образуването на новите двойни спирали. вече имам моята си спирала с която съм родена, една нова и трета, която в момента е в период на образуване  :o  единственото, което правя е да ги наблюдавам с вътрешното си зрение - демек гледам сеир  ;D ;D ;D 
при активирането на втората /първата нова/ промяната е в респираторната система - дробовете ми са чисти като планински кристали, нищо че пафкам като счупена печка  ;D ;D ;D  иииии голям кеф  :P  доколкото разбрах втората нова - отговаряла за костната система. ма засега само ме боли врато - нищо друго  ;)  та ще видим кво ще стане нататък де ...

единственото неудобство е, че при такива промени в организма най-естественото нещо е да спиш повечко поради нуждата от влизане в час. обаче с тоя Нептун на Ас аз и без туй спя почти постоянно ... та вече съм се превърнала в "червена шапчица"  ;D ;D ;D

адииииии има някой друг дето се е престрашил да се обнови на физическо ниво а  ;D
Активен

Синухе

• Редовен участник
« Отговор #30 -: Септември 15, 2009, 08:27:30 pm »

« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 05:30:51 am от Синухе »
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #31 -: Септември 18, 2009, 08:45:05 am »

леле мале  :o  тази сутрин се събуждам и най-естественото нещо като си отворя очите е да си направя една кофа кафе... обаче от известно време уж ми се пие кафе, а като изпия две-три глътки и го зарязвам... и днес пия "ърл грей"  :-\ :o :(

всъщност взе да става много интересно... всичко започна в началото на януари месец тази година. тогава започнах да пия тибетския чай за пречистване на организма. пих го около 4 месеца - за толкова време горе-долу се изпива цялата доза. няколко седмици след това се отказах от месото почти напълно /в началото ядях риба, но вече и това не правя/... два месеца след това спрях и алкохола - дори и не се сещах за него - сега един път месечно евентуално пия половин чаша бяло вино или 50гр мента разредена с поне 200мл тоник... а днес вече не ми се пие кафе  :o :o :o  да не говоря, че от 2 кутии цигари на ден вече съм минала на по-малко от 1 кутия... и всичко това става абсолютно несъзнателно и без да го мисля...
не зная дали активирането на ДНК го предизвиква, но за такова месоядно, пиещо алкохол и кафе на поразия, пушещо по 2 кутии цигари на ден, това е нещо невероятно, защото за риба с Нептун на МС тези ми любими зависимости са били доста голяма част от мен, а сега си отиват като лански сняг...
Активен

Veselin

• Гост
« Отговор #32 -: Декември 07, 2009, 09:35:38 am »

Аз мисля, че ДНК-то ни ще реагира естествено на промените, които протичат в момента и до 2012, и които са свързани с магнитното поле и честотата на Земята. Така че аз лично не смятам да се насилвам, надявам се да ми се активират самоволно спиралите.   :P
От думите да разбирам, че това, което ще се случи през 2012, ще промени коренно живота на Земята, така ли? Как ще се отрази това върху хората и животните и ще има ли живот за тях и след  2012-а (имам предвид на Земята, в 3-то измерение)?
Активен

Helo

• Гост
« Отговор #33 -: Декември 10, 2009, 09:54:51 pm »

купих тази книга    

Открих още една книга за промяна на ДНК, ама не съм я чела.

http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/mid-272/p-p/id-23081/novi-kletki-novi-tela-nov-zhivot-virdzhinia-esen.html
« Последна редакция: Декември 10, 2009, 10:13:44 pm от Hi »
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 956
  • небесни прашинки
« Отговор #34 -: Декември 11, 2009, 01:00:50 pm »

Четейки темата, сещам се и за онази висока доза увереност в мистичните среди, да се спекулира и съчинява псевдофилософски и псевдонаучно около материя, от която човек си няма задълбочена представа за какво иде реч. Попадал съм на най-различни неща, от които ме е напушвал здрав смях. :)
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Публикации: 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
« Отговор #35 -: Януари 04, 2010, 04:01:42 pm »

http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/mid-272/p-p/id-23081/novi-kletki-novi-tela-nov-zhivot-virdzhinia-esen.html

тази книга я четох. тя е контактьорска и принципно няма общо с рестарта на ДНК-то като обяснения... по-скоро е нещо като напътствия за това какво ще се случи когато промениш ДНК-то си... дори не е и това...
абе не е лоша, но не става за учебник  ;)
Активен

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #36 -: Януари 04, 2010, 04:03:22 pm »

Четейки темата, сещам се и за онази висока доза увереност в мистичните среди, да се спекулира и съчинява псевдофилософски и псевдонаучно около материя, от която човек си няма задълбочена представа за какво иде реч. Попадал съм на най-различни неща, от които ме е напушвал здрав смях. :)

Вълчо, то си е така - има много теми от които се смея със сълзи, но аз съм свикнала да си вадя само важното /ако ще и два реда да е/ от даден текст и не се връзвам на останалото  ;)  ;D ;D ;D
Активен

Инти

• Редовен участник
  • Публикации: 2068
« Отговор #37 -: Януари 04, 2010, 04:55:23 pm »

тази книга я четох. тя е контактьорска и принципно няма общо с рестарта на ДНК-то като обяснения... по-скоро е нещо като напътствия за това какво ще се случи когато промениш ДНК-то си... дори не е и това...
абе не е лоша, но не става за учебник  ;)

Вие какво визирате под учебник?

Точна рецепта ли искате ?

Много от нещата започват първо да се синтезират на ментално ниво, след това на енергийно, всичко това изисква подготовка, както физическа, така и цялостна отвътре.

Аз също съм чела книгата, в нея има посочени някои действия,които са необходими да се направят, изброени са в редица, ако това не е насока......Преди всичко е необходимо да се състави програма на ума, нова, която той да усвои , след това се пристъпва към действията за да започне цикъла на промяната. Книгата не е изчерпателна, но не бих казала , че е и безполезна, вие направихте ли посочените инструкции в нея, че твърдите, че не вие достатъчна?

Друго полезно четиво за всички може да бъде "По спиралата на светлината", на Нина Ничева.
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 05:00:18 pm от Инти »
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #38 -: Януари 04, 2010, 05:02:04 pm »

Вие какво визирате под учебник?

ми първата книга става щото е точно като учебник, а втората може и да стане, но трябва да си имаш доста спомени от миналите си животи за да можеш да захапеш  ;D

точна рецепта ли искате?

ми да естествено  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

Инти

• Редовен участник
  • Публикации: 2068
« Отговор #39 -: Януари 04, 2010, 05:15:38 pm »

ми първата книга става щото е точно като учебник, а втората може и да стане, но трябва да си имаш доста спомени от миналите си животи за да можеш да захапеш  ;D

Принципно има логика в това, защото някои от нас, когато четат си припомнят знания които лежат  вътре , а други НЕ, но дори нещата в книгата да не са направени за максимално удобство и не по рецептурник, аз препоръчвам книгата да се прочете, ще откриете неща които не се срещат в други източници.
Активен