Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: ДНК и възможността за промяната и...  (Прочетена 13545 пъти)

veshti4ka

• Гост
ДНК и възможността за промяната и...
« -: Август 04, 2009, 03:58:11 pm »

купих тази книга     прочетох я, изядох я с кориците. от няколко дни не спирам да разсъждавам по темата. твърдо съм решила да активирам останалите нишки ДНК, които сега се мотаят в безтегловност някъде из етерното ми тяло  ;D 

някой от вас чел ли е книгата? ще ми се да поразчоплим тази тема. смятам, че е пряко свързана с безсмъртието все пак  :P
Активен

veshti4ka

• Гост
Re:ДНК и възможността за промяната и...
« Отговор #1 -: Август 04, 2009, 04:01:06 pm »

първо малко за ДНК-то като инфо  ;D   
ДНК е позната на учените от вече над сто години. Тази позната абривиатура е накратко казано – дезоксирибонуклеинова киселина. Първоначално е идентифицирана през 1868 г. от швейцарския биолог Фридрих Мишер в сперматозоиди от сьомга. Той нарича откритата от него субстанция нуклеин, но въпреки това ДНК е призната официално едва през 1943 г. в резултат на експеримент, реализиран от Осуалд Ейвъри. Структурата на двойната ДНК спирала е била открита през 1953 г. от Джеймс Уотсън и Франсис Крик в Кеймбриджкия Университет.

ДНК е наричана още „молекулата на наследствеността”. Парчетата ДНК, както си ги представят повечето хора, не са единични молекули. По-скоро те са двойки молекули, които се преплитат като лиани, образувайки двойна спирала. И именно в тази си структура, ДНК е активна молекула – молекулата на наследствеността!

Всяка лианообразна молекула е ДНК верига: химически свързана верига от нуклеотиди, всеки от които се състои от захар, фосфат и един от четирите вида ароматно-въглеводородни „бази”. Тъй като нишките в ДНК са изградени от тези нуклеотидни елементи, те са полимери.

Тъй като има четири вида бази, има и четири вида нуклеотиди, които често се обозначават като своите бази. Тези бази са аденин (А), тимин (Т), цитозин (Ц) и гуанин (Г). Полинуклеотидните вериги в двойната верига на ДНК могат да се свързват чрез хидрофобния ефект. Това кои вериги остават свързани, се определя от комплементарното свързване. Всяка база образува водородни връзки само с една от останалите бази — А с Т, Ц с Г — така че видът на базите на едната верига определя силата на връзката — колкото повече комплементарни бази съществуват, толкова по-силна и устойчива е връзката.

Механизмите в клетката могат да разделят двойната спирала на ДНК и така, че всяка единична верига може да служи за шаблон (план) за създаване на нова верига, почти еднаква с предишната. Грешките при синтеза се наричат мутации.

От ДНК молекулите “излизат” нейните “продукти” – готови белтъчни молекули, които изпълняват конкретна дейност в клетката. Затова, ДНК е и молекула на наследствеността – защото от нейните гени (последователност на 3 нуклеотида – например аденин-тимин-цитозин), произлиза и проявата – фенотипът на човека, неговото вътрешно устройство, генетично е предопределена донякъде.
Активен

Helo

• Гост
« Отговор #2 -: Август 04, 2009, 05:13:45 pm »

някой от вас чел ли е книгата? ще ми се да поразчоплим тази тема. смятам, че е пряко свързана с безсмъртието все пак  :P

С активирани или неактивирани спирали, всичко е в ума!

Не съм чела книгата. Защо не разкажеш накратко за какво става въпрос!
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #3 -: Август 04, 2009, 05:45:50 pm »

С активирани или неактивирани спирали, всичко е в ума!

по принцип си права, но дефакто не си  :P  всичко започва и свършва в ума, но са необходими малко усилия на физическият фронт за постигане на съвършенство  ;)

малко по-късно ще пусна някои цитати от книгата, че сега диванетата са ме фанали да им правя една специална салата  :-[
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #4 -: Август 04, 2009, 06:23:44 pm »

един от любимите ми цитати от книгата:

" фактът, че първичната структура на ДНК на практика се променя, е добре известен в средите на молекулярните биолози, но е съвсем непознат за повечето хора... от това следва, че ние не сме прикрепени завинаги към генетичната матрица, получена от родителите ни... беше доказано също така, че въображението и намерението са най-съществените компоненти на съзнанието, способни да предизвикат определен биологичен ефект. последните данни убедително показват, че съзнанието е над материята и че двете трябва да работят съгласувано. те не са отделни едно спрямо друго - време е да приключим с този популярен мит! ние наистина можем да се променим! нашата човешка биология ни гарантира това. умовете и сърцата ни са в състояние да го направят, ако работят заедно!"
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #5 -: Август 04, 2009, 06:37:21 pm »

Аз мисля, че ДНК-то ни ще реагира естествено на промените, които протичат в момента и до 2012, и които са свързани с магнитното поле и честотата на Земята. Така че аз лично не смятам да се насилвам, надявам се да ми се активират самоволно спиралите.   :P

А инак ДНК-то ще си остане една от най-големите мистерии за науката. Учените вече са картирали човешният геном, но си нямат и най-бегла представа каква е информацията, която е кодирана в него. Дори приемат, че близо 90% от него е 'боклук', който не участва в никакви съществени дейности, касаещи клетката. Хм., междувпрочем аз съм на мнение, че ДНК не е със земен произход - просто няма начин да е.

А това, че съзнанието е над всичко е ясно като бял ден. Затова последно време работя само с него. Смятам, че контролира всичко: чакри -макри и прочие ..

И едно филмче за ДНК ъпгрейда: http://www.youtube.com/watch?v=YReOPbM6cLo

Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #6 -: Август 04, 2009, 06:45:35 pm »

Гали, то ясно, че като падне магнетизма на планетата на кота 0 /при смяната на магнитните полета/ космическата радиация естествено ще повлияе човешкото ДНК и ще го промени. нали след всичките страхотии тогава, хората които оцелеят ще бъдат свръх надарени и можещи всичко и съвсем естествено нишките на хромозомите няма да са 23, а повечко и точно на тях ще се дължат промените в човешкото тяло и което е най-хубавото ще можем да си ползваме 100% от сивото вещество  ;D ;D ;D 

ама на тебе пък чака ли ти се до тогава. на мен това хич не ми се нрави принципно  :-[  ако мога сега да направя нещо - бих го направила. въпреки, че това активиране ще ме свърши тотално - имам невероятно умение за визуализация и въображение, но това с ДНК-то ми идва мноо в повече и мозъкът ми още не може го смели подобаващо  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  май ще ми е нужно доста време да се освестя за да мога да си активирам ДНК-то. но ще го направя. лафа "тъп и упорит" е писан точно за мене  ;D ;D ;D
Активен

Helo

• Гост
« Отговор #7 -: Август 04, 2009, 06:50:06 pm »

Човешкото ДНК се ъпгрейдва непрестанно. Има теория, че по време на празниците става масовото ъпгрейдване на програмата на хората. Тогава те са психически по-податливи, по-спокойни и отпуснати, нахранени и доволни. Тогава всички хора се ъпгрейдват, а тези, които са по-важни се ъпгрейдват и допълнително.
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #8 -: Август 04, 2009, 06:53:08 pm »

Хело, ако разчиташ само на това ...  :( :( :( 

просто това не е достатъчно лично за мен  :P
Активен

Helo

• Гост
« Отговор #9 -: Август 04, 2009, 06:54:19 pm »

Хело, ако разчиташ само на това ...  :( :( :(  

просто това не е достатъчно лично за мен  :P

Аааа, не!

Я по-добре разкажи дали имаш опит със силата на мисълта за печелене на пари.  ;)  ;D ;D ;D ;D

Тук ДНК спиралите могат ли да помогнат?  ::)  :P  ;D ;D  ;) Щот ако не могат, ква полза от тях?  ;)
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #10 -: Август 04, 2009, 06:58:57 pm »

божкееееееееее Хело, ма верно си голямо теле  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

естествено, че можеш да ги приложиш и там  ;)  мисълта е всесилна и е закон във Вселената  :P
Активен

Helo

• Гост
« Отговор #11 -: Август 04, 2009, 07:00:25 pm »

божкееееееееее Хело, ма верно си голямо теле  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

естествено, че можеш да ги приложиш и там  ;)  мисълта е всесилна и е закон във Вселената  :P

Бе, аз знам, че може, ама ми се искаше ти да разкажеш някакви случки. После може да кажеш и какво мислят ДНК-спиралите по въпроса.  ;D
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #12 -: Август 04, 2009, 07:05:55 pm »

виж ся - вземи си книжката и я прочети. струва само 6,50лв /не е скъпа хич/  :P  темата е да дискутираме възможностите на ДНК-то и тази книга, а ти навсякъде го обръщаш на пари бе момиче - ши та напердаша вече  ;D ;D ;D ;D ;D

не всичко в живота е пари! парите са средство за живот, а не начин на живот  :P

Активен

Helo

• Гост
« Отговор #13 -: Август 04, 2009, 07:13:42 pm »

:P  темата е да дискутираме възможностите на ДНК-то и тази книга

Ами аз това и питам - дали е по възможностите на ДНК-то да направи така, че да се сдобиваш с повече пари. Аз тази книга съм я виждала, ама не ми се е сторила много интересна. Като прочетох цитатът, който си сложила виждам, че това е същото, което пише в книгите за силата на мисълта. Не виждам разлика! Може и да си взема книгата и когато реша да я прочета пак ще се включа по темата.  ;)  ;D
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #14 -: Август 04, 2009, 07:17:12 pm »

разликата е в това, че тук силата на мисълта е впрегната за нещо конкретно и това е интересното  :P  иначе възможностите на мисълта са безкрайни  ;)
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #15 -: Август 04, 2009, 08:23:57 pm »

Човешкото ДНК се ъпгрейдва непрестанно. Има теория, че по време на празниците става масовото ъпгрейдване на програмата на хората. Тогава те са психически по-податливи, по-спокойни и отпуснати, нахранени и доволни. Тогава всички хора се ъпгрейдват, а тези, които са по-важни се ъпгрейдват и допълнително.

За какви празници става въпрос, че нещо не можах да схвана?!  ???
Аз по принцип като мразя празниците значи много съм го закъсала ..  ;D

Я по-добре разкажи дали имаш опит със силата на мисълта за печелене на пари.  ;)  ;D ;D ;D ;D

Аа., любимият ми магьосник го умее това  ..   :P  http://www.youtube.com/watch?v=9Kl9tdu7qRA

Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #16 -: Август 05, 2009, 02:55:12 am »

.
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 05:32:01 am от Синухе »
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #17 -: Август 05, 2009, 09:45:35 am »

.. ама на тебе пък чака ли ти се до тогава. на мен това хич не ми се нрави принципно  :-[  ако мога сега да направя нещо - бих го направила. въпреки, че това активиране ще ме свърши тотално - имам невероятно умение за визуализация и въображение, но това с ДНК-то ми идва мноо в повече и мозъкът ми още не може го смели подобаващо  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  май ще ми е нужно доста време да се освестя за да мога да си активирам ДНК-то. но ще го направя. лафа "тъп и упорит" е писан точно за мене  ;D ;D ;D

Ами аз за себе си смятам, че не съм готова за това: не умея да си контролирам мислите и чувствата, а съзнавам, че при едно такова активиране ще съм много опасна за околните и ще предизвикам голям хаос.  :-[  Смятам да тренирам до 2012 омиротворяване на ума., пък после каквото сабя покаже ..  ;D

О,Дейвид ми е стар любимец,но това не го бях гледал http://www.youtube.com/watch?v=7lPrj-dq6hM&feature=related
Тука се изживява като зъболекар  ;D разбира се ползва един и същи метод/принцип-разделечава атомните връзки вместо да ги прекъсва,така и маха главите на пилетата и после пак ги поставя и нищо им няма,така и хилърите лекуват чрез безкръвните си операции...

Това за атомните връзки не го знаех, интересно! Хм., вероятно и тук ползва същия принцип: http://www.youtube.com/watch?v=jpAObSaYpbI

Цитат
Вижте какво намерих  :o

Китайско момиченце с ДНК на Анунаки
А само наличието на полидактилия /повечето пръсти/ ли е показателно за ДНК на Анунаки или има и други критерии?!  ???  Понеже в генетиката пише, че често съпровежда синдрома на Даун, Патау и други хромозомни заболявания., които са с много висока смъртност в ранна детска възраст.
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #19 -: Август 05, 2009, 10:21:52 am »

Олее., честно да ви кажа на мен ми става лошо от тези аномалии, не знам как ги гледате ..   :o  :(
Активен

Синухе

• Редовен участник
« Отговор #20 -: Август 05, 2009, 02:00:19 pm »

:blink:
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 05:29:54 am от Синухе »
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #21 -: Август 05, 2009, 02:30:45 pm »

Хората мигат нормално около 15 пъти на минута,докато рептилоидите-45.

Честото мигане може да се дължи и на тикова невроза.

Цитат
За формата на зеницата пък няма какво да говорим  8)

Хилари и Бил Клинтън според мен нямат проблем със зеницата: Хилари; Бил

Освен ако не търпят метаморфози като върколаците ..  :-\
Активен

Синухе

• Редовен участник
« Отговор #22 -: Август 05, 2009, 02:33:28 pm »

« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 05:30:12 am от Синухе »
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #23 -: Август 05, 2009, 02:40:02 pm »

Бе не знам каква е тази тикова невроза ,която променя зеницата.

Тиковата невроза я свързвам с честото мигане. А това за формата на зеницата няма как да го повярвам докато не го видя с очите си. Мога да ти докарам същата форма на зеницата и на фото и на видео., по желание на клиента   ;)    :P  
Сори, просто съм много скептична и не мога на хайдушко доверие да приема всяка информация, която получавам от интернет.  Разбира се това изобщо не означава, че тези неща не съществуват. Само си споделям мнението.
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #24 -: Август 05, 2009, 03:27:35 pm »

Аа, тези рептили били извънземни хибриди м/у хора и влечуги -могат да променят външния си вид, крият се зад човешка 'обвивка'; очите са най - уязвими на промяна, особено при висока емоционалност >>   http://www.vbox7.com/play:2cadf642

Хм., още малко и аз ше се вкарам в тоя филм ..   ;D ;D ;D
Активен

Nebesna

• Гост
« Отговор #25 -: Август 05, 2009, 06:23:24 pm »

Учестеното мигане е признак за тревожност и невротичност.
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #26 -: Август 05, 2009, 06:33:16 pm »

бе честно казано гледах ги тия клипове и косъма ми настръхна. естествено веднага заразглеждах снимките в рс да видя има ли някой там със змийски очи  :-X  брррр ебаси гадостта...

относно ДНК-то. цитат от една книга "Вестителите на зората" от Барбара Марчиняк

"...Вече има такива, на които са възстановени 12-те нишки ДНК, 12-те спирали. Тези 12 спирали ДНК взаимодействат една с друга в тялото и извън него. Връзката на 12-те нишки означава, че дванадесет енергийни или информационни центъра могат да започнат да функционират и да си изпращат двупосочна информация един на друг.
По принцип седем от тези центъра се намират в тялото, а останалите пет са извън него. Известни са като чакри и са настроени с въртенето на 12-те небесни тела от Слънчевата система, които познавате на този етап - дванадесетте небесни тела, които вибрират, както вие ги възприемате, в три измерения. Въртенето на тези дванадесет небесни тела носи информация: те се въртят в унисон с чакрите, които стигат до края на вселената, и в унисон със спиралите на ДНК-то във вашето тяло.
Когато човешкото ДНК започне да си възстановява формата на 12-нишкова спираловидна система и тази информация се активира, ще се получи невероятна сила..."

таааа сега с нашите 2 нишки кво ли искаме. обаче при активиране на ДНК-то което се намира някъде из етерното ни тяло или пък разпиляно и заспало в собствените ни клетки се получават все хубавини. първо се активират хромозомите на МЛАДОСТТА И ЖИЗНЕНОСТТА и след тях се активират нишките на: общуването, съвършенството, разумната енергия /енергията в движение/, творчеството и безсмъртието... брейййй кви убавци ще станем  ;D ;D ;D
Активен

ga3l

• Гост
« Отговор #27 -: Август 06, 2009, 10:31:45 am »

По отношение на змийските очи на Буш старши, които са заснети в интервю по SNN,  била обявена награда от 10 000 $ за този, който докаже, че записа е мотнаж или игра на светлината. Спечелили няма.  

Има и някакви белези по ръцете, но още не мога да се ориентирам какви са точно:  ???  

http://www.youtube.com/watch?v=51sb2taDXGA
« Последна редакция: Август 08, 2009, 02:28:54 pm от ga3l »
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #28 -: Август 18, 2009, 06:42:08 pm »

днес докато се мотах по напечените от слънцето улици ми просветна - просто си "видях" спиралата на ДНК-то и още три нишки сребристи на цвят си се въртяха в кръг около съществуващото ми ДНК, което си плуваше в светлина.... май е време да се заема сериозно с това активиране... бреййй чак са замислих  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ади бре, някой от вас не я прочете тая книга, пък и да я претвори в дела най-сетне  :P ::) ;D
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #29 -: Септември 07, 2009, 10:09:58 am »

минавам през тази тема за да споделя отново за ДНК-то  ;)

книгата е супер и да ви кажа честно върши работа. някъде, някога бях чела, че само с възнамеряването   на нещо, то започва да се сбъдва. това съм го отчела като истина, но досега се е сбъдвало много бавно - разтеглено във времето. след прочита ми на тази книга за ДНК аз възнамерих естествено да променя своето си ДНК, само че го отлагах във времето - било то защото не ми оставаше време, било то защото нещо не можех да вдяна точно принципа на промяната. ей на сега като се обърна ретро Мерка току виж ми просветнало  ;D

да обаче не... самото ми възнамеряване да си активирам ДНК спиралите е свършило работа и без намесата на ума ми  ;D  в началото виждах ДНК нишките как си гравитират около съществуващото ми ДНК, а две седмици след това започна същинската част - образуването на новите двойни спирали. вече имам моята си спирала с която съм родена, една нова и трета, която в момента е в период на образуване  :o  единственото, което правя е да ги наблюдавам с вътрешното си зрение - демек гледам сеир  ;D ;D ;D 
при активирането на втората /първата нова/ промяната е в респираторната система - дробовете ми са чисти като планински кристали, нищо че пафкам като счупена печка  ;D ;D ;D  иииии голям кеф  :P  доколкото разбрах втората нова - отговаряла за костната система. ма засега само ме боли врато - нищо друго  ;)  та ще видим кво ще стане нататък де ...

единственото неудобство е, че при такива промени в организма най-естественото нещо е да спиш повечко поради нуждата от влизане в час. обаче с тоя Нептун на Ас аз и без туй спя почти постоянно ... та вече съм се превърнала в "червена шапчица"  ;D ;D ;D

адииииии има някой друг дето се е престрашил да се обнови на физическо ниво а  ;D
Активен

Синухе

• Редовен участник
« Отговор #30 -: Септември 15, 2009, 08:27:30 pm »

« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 05:30:51 am от Синухе »
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #31 -: Септември 18, 2009, 08:45:05 am »

леле мале  :o  тази сутрин се събуждам и най-естественото нещо като си отворя очите е да си направя една кофа кафе... обаче от известно време уж ми се пие кафе, а като изпия две-три глътки и го зарязвам... и днес пия "ърл грей"  :-\ :o :(

всъщност взе да става много интересно... всичко започна в началото на януари месец тази година. тогава започнах да пия тибетския чай за пречистване на организма. пих го около 4 месеца - за толкова време горе-долу се изпива цялата доза. няколко седмици след това се отказах от месото почти напълно /в началото ядях риба, но вече и това не правя/... два месеца след това спрях и алкохола - дори и не се сещах за него - сега един път месечно евентуално пия половин чаша бяло вино или 50гр мента разредена с поне 200мл тоник... а днес вече не ми се пие кафе  :o :o :o  да не говоря, че от 2 кутии цигари на ден вече съм минала на по-малко от 1 кутия... и всичко това става абсолютно несъзнателно и без да го мисля...
не зная дали активирането на ДНК го предизвиква, но за такова месоядно, пиещо алкохол и кафе на поразия, пушещо по 2 кутии цигари на ден, това е нещо невероятно, защото за риба с Нептун на МС тези ми любими зависимости са били доста голяма част от мен, а сега си отиват като лански сняг...
Активен

Veselin

• Гост
« Отговор #32 -: Декември 07, 2009, 09:35:38 am »

Аз мисля, че ДНК-то ни ще реагира естествено на промените, които протичат в момента и до 2012, и които са свързани с магнитното поле и честотата на Земята. Така че аз лично не смятам да се насилвам, надявам се да ми се активират самоволно спиралите.   :P
От думите да разбирам, че това, което ще се случи през 2012, ще промени коренно живота на Земята, така ли? Как ще се отрази това върху хората и животните и ще има ли живот за тях и след  2012-а (имам предвид на Земята, в 3-то измерение)?
Активен

Helo

• Гост
« Отговор #33 -: Декември 10, 2009, 09:54:51 pm »

купих тази книга    

Открих още една книга за промяна на ДНК, ама не съм я чела.

http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/mid-272/p-p/id-23081/novi-kletki-novi-tela-nov-zhivot-virdzhinia-esen.html
« Последна редакция: Декември 10, 2009, 10:13:44 pm от Hi »
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 956
  • небесни прашинки
« Отговор #34 -: Декември 11, 2009, 01:00:50 pm »

Четейки темата, сещам се и за онази висока доза увереност в мистичните среди, да се спекулира и съчинява псевдофилософски и псевдонаучно около материя, от която човек си няма задълбочена представа за какво иде реч. Попадал съм на най-различни неща, от които ме е напушвал здрав смях. :)
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Публикации: 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
« Отговор #35 -: Януари 04, 2010, 04:01:42 pm »

http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/mid-272/p-p/id-23081/novi-kletki-novi-tela-nov-zhivot-virdzhinia-esen.html

тази книга я четох. тя е контактьорска и принципно няма общо с рестарта на ДНК-то като обяснения... по-скоро е нещо като напътствия за това какво ще се случи когато промениш ДНК-то си... дори не е и това...
абе не е лоша, но не става за учебник  ;)
Активен

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #36 -: Януари 04, 2010, 04:03:22 pm »

Четейки темата, сещам се и за онази висока доза увереност в мистичните среди, да се спекулира и съчинява псевдофилософски и псевдонаучно около материя, от която човек си няма задълбочена представа за какво иде реч. Попадал съм на най-различни неща, от които ме е напушвал здрав смях. :)

Вълчо, то си е така - има много теми от които се смея със сълзи, но аз съм свикнала да си вадя само важното /ако ще и два реда да е/ от даден текст и не се връзвам на останалото  ;)  ;D ;D ;D
Активен

Инти

• Редовен участник
  • Публикации: 2068
« Отговор #37 -: Януари 04, 2010, 04:55:23 pm »

тази книга я четох. тя е контактьорска и принципно няма общо с рестарта на ДНК-то като обяснения... по-скоро е нещо като напътствия за това какво ще се случи когато промениш ДНК-то си... дори не е и това...
абе не е лоша, но не става за учебник  ;)

Вие какво визирате под учебник?

Точна рецепта ли искате ?

Много от нещата започват първо да се синтезират на ментално ниво, след това на енергийно, всичко това изисква подготовка, както физическа, така и цялостна отвътре.

Аз също съм чела книгата, в нея има посочени някои действия,които са необходими да се направят, изброени са в редица, ако това не е насока......Преди всичко е необходимо да се състави програма на ума, нова, която той да усвои , след това се пристъпва към действията за да започне цикъла на промяната. Книгата не е изчерпателна, но не бих казала , че е и безполезна, вие направихте ли посочените инструкции в нея, че твърдите, че не вие достатъчна?

Друго полезно четиво за всички може да бъде "По спиралата на светлината", на Нина Ничева.
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 05:00:18 pm от Инти »
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #38 -: Януари 04, 2010, 05:02:04 pm »

Вие какво визирате под учебник?

ми първата книга става щото е точно като учебник, а втората може и да стане, но трябва да си имаш доста спомени от миналите си животи за да можеш да захапеш  ;D

точна рецепта ли искате?

ми да естествено  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

Инти

• Редовен участник
« Отговор #39 -: Януари 04, 2010, 05:15:38 pm »

ми първата книга става щото е точно като учебник, а втората може и да стане, но трябва да си имаш доста спомени от миналите си животи за да можеш да захапеш  ;D

Принципно има логика в това, защото някои от нас, когато четат си припомнят знания които лежат  вътре , а други НЕ, но дори нещата в книгата да не са направени за максимално удобство и не по рецептурник, аз препоръчвам книгата да се прочете, ще откриете неща които не се срещат в други източници.
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #40 -: Януари 04, 2010, 05:36:27 pm »

в книгата наистина има уникални неща, но лично за мен тя не става за наръчник по реактивиране на ДНК. виж като четиво за след активация е перфектна - особено онова за 4те квадранта на мозъка и цветовете им лично мен много ме впечатли  ;)

па и колкото спомени от миналото си да имах, дорде захапя кво е това ДНК спирала ми се стъжни живота и ми бяха нужни доста картинки от учебниците по биология за припомняне  ;D ;D ;D
Активен

Инти

• Редовен участник
« Отговор #41 -: Януари 04, 2010, 05:52:28 pm »

в книгата наистина има уникални неща, но лично за мен тя не става за наръчник по реактивиране на ДНК. виж като четиво за след активация е перфектна - особено онова за 4те квадранта на мозъка и цветовете им лично мен много ме впечатли  ;)

Хахаха

Аз си го правя това упражнение от време на време.

Само не разбрах, защо червено със зелено , и златисто със синьо не се комбинират, защото се намират в две различни полукълба ли ?
Активен

Инти

• Редовен участник
« Отговор #42 -: Януари 04, 2010, 05:54:09 pm »

Между другото активацията на 12-те нишки ДНК не е толкова прост метод, колкото май го изкарват в зелената книжка, това дълъг и сложен процес, не става току така.
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #43 -: Януари 04, 2010, 06:24:14 pm »

Между другото активацията на 12-те нишки ДНК не е толкова прост метод, колкото май го изкарват в зелената книжка, това дълъг и сложен процес, не става току така.

виж при мен мина като по вода и без много да си напрягам сивото вещество  ;D ;D ;D  но явно сега му е било времето и мястото /прераждането/, но идея си нямам как би протекло при друг човек...  то тая тема и затова я бях пуснала ама кат гледам никой не се озори да го направи де, че да споделя  ;D

а за цветовете хич и не съм разсъждавала - просто го правя... не съм се замисляла за това... но сега като се замисля явно отговарят на цветовете на чакрите... може би.... знае ли човек  :-\
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #44 -: Януари 04, 2010, 06:24:43 pm »

ЗДРАВЕЙ,ТОТ :)МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ СЕ ВЪРНА ДА СИ ПРОДЪЛЖИШ ХУБАВАТА ТЕМА :)
И НИКАКВО ОТПИСВАНЕ ВЕЧЕ ;D ;D ХА ДОБРЕ СИ ДОШЛА ОТНОВО ;D

добре заварили  ;D ;D ;D
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #45 -: Февруари 04, 2010, 06:27:07 pm »

опаааа още малко инфо по любимата ми и позабравена тема  :29:

НЯКОИ ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ ЗА ТРАНСМУТАЦИЯТА

Предварително кодиране на активацията
Внедрените същности, които трябва да изпълнят Мисията, са предварително кодирани да се пробудят по това време. Това означава, че тяхната ДНК структура е генетично кодирана да се включи в определено време, подобно на бомба със закъснител, за да може да поеме повече светлина, отколкото обикновеното човешко същество е подготвено да понесе. Времето на генетичната детонация настъпва сега.

Аномалии на времепространството и техните физически функции
А. Смяна на измеренията: В момента тази планета е подложена на времепространствени аномалии. Повечето хора имат смътното усещане, че времето не им достига. Обикновено то се изразява във фразата: „Абе, времето сякаш лети!” Причината за усещането, че няма време, е в това, че наистина няма време.  
За да се извърши смяната на измеренията, времето се свива и създава ново пространствено измерение. Съответно, и пространството се свива, за да създаде ново времеизмерение. С други думи, играта на пространството и времето във вашата триизмерна реалност се усеща от всички.
„Сега” е съвсем реално събитие. То не означава само да „живеете в настоящето”, което ви препоръчваме горещо. В момента наистина се наблюдава изкривяване на времето, което ще продължи да нараства, докато напълно достигне „сега” и измеренията накрая ще могат да се доближат едно до друго, подобно на космически кораб, който се приземява на космодрума в предварително уречен момент.
Сега е повече „сега”, отколкото беше само преди няколко месеца, а занапред ни очакват още повече „сега”. Когато Контролният център на Мисията или друг неин член заяви: „Сега му е времето”, с това ви напомняме за генетичното ви споразумение, освен че се изразяваме съвсем буквално.

Б. Промяна на генетичния код: Другият интересен аспект на тази аномалия се състои в това, че вашите ДНК кодове са нагласени да се включат „сега”, преди да сте си отишли. Както мнозина от вас са забелязали, това не е станало нито при раждането ви, нито по което и да било друго време – до сега. И макар да сте преживели много „сега”, още не сте преминали точно през това. Генетичната трансмутация се задейства от това „сега”, за да се приспособи към следващото „сега” до степента, в която вашето пробуждане започне да се извършва в пряка зависимост от всички „сега”, които преживявате, защото „сега” обуславя това пробуждане.
Забележка: В критични ситуации „сега” може да настъпи мигновено и всички ДНК кодове да се активират едновременно. Препоръчваме ви, ако е възможно,  да не използвате този метод, който напомня вдигането под строй на всички резерви. За предпочитане е да се придържате към по-естествен процес. (Моля, направете справка с разделите „Спешни случаи” и „Аварийни ситуации” за повече информация).

Депрограмиране
Докато на планетата тече процес на трансмутация на генетичната структура, вашата предварително кодирана генетична програма ще се активира. С течение на времето вие малко по малко ще започнете процес на депрограмиране на старите системи. Вашата идентичност ще започне да се изтегля от трето измерение, докато личността и егото ще бъдат по-склонни да се вкопчат в потъващия кораб.
Когато старите програми на умиращия свят започнат да се разрушават, вероятно ще усетите лек дискомфорт, сякаш целия ви свят се разпада. Би било полезно в процеса на трансформация да си спомните, че сте многоизмерен майстор-експерт по трансмутиращи и разпадащи се реалности. Правили сте го много пъти досега.

Отчет за работата
Всичко, през което сте преминали по време на престоя си на Планетата Земя, е изключително ценно за Контролния център на Мисията. Онова, което ни интересува, не е информацията за същината и ефектите от нефункционалните действия на човешката раса. Ако ни трябваше само това, щяхме просто да прочетем днешния вестник. Но фактът, че сте преживели човешкия модел на отрицанието – ето това е много важно за нас. Защо? Защото, докато преживявате процеса на трансмутация, всичките нефункционални модели, които сте приели съзнателно, ще трансмутират заедно с вас.
Може би не си спомняте, но вие се съгласихте да направите това, за да помогнете на Земята да се роди в Светлината. Основният момент в този договор се състои в това, че вие съзнателно ще трансмутирате отрицанието, с което сте се родили, което погрешно са ви приписвали и в чието отражение сте се превърнали като част от човечеството. Вие се съгласихте да трансформирате всичко това, като изтъчете основната тъкан, от която ще бъдат ушити новите одежди на преобразуващия се свят. Затова вашият отчет е много ценен за нас, тъй като представлява свещен акт.

Полезни съвети за Второто пришествие
Второто пришествие е неизбежно, затова по-добре се подгответе. Няма да е лошо, защото всъщност това сте вие. Вие сте Второто Пришествие. Контролния център на Мисията не желае да се спира подробно на тази тема, защото осъзнаваме с какъв емоционален и ментален заряд е натоварена тя поради организираното отрицание, продължаващо вече 2000 години. По тази причина ще ви дадем само един полезен съвет: Станете Месия сам на себе си – защо да чакате?

Това твърдение не само не е еретично – то изразява цялата истина. Точно в това се състои процесът на трансмутация. Контролния център на Мисията няма повече коментари.

ето от тук: http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=449
Активен

DDDDD

• Новак
  • Публикации: 11
« Отговор #46 -: Февруари 14, 2010, 02:54:17 am »

В момента чета книгата "Матрицата 5",и според нея всички ДНК корекции в човещкото тяло са правени от изънземни.   Манията за безсмъртно тяло идвала от ДНК корекцията на извънземните от Орион..

Мислите ли че ако тялото ви живее 200-300 години ще сте по щастлива?
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #47 -: Февруари 14, 2010, 07:26:42 am »

В момента чета книгата "Матрицата 5",и според нея всички ДНК корекции в човещкото тяло са правени от изънземни.   Манията за безсмъртно тяло идвала от ДНК корекцията на извънземните от Орион..

а вие г-н ДДДДД какъв сте според вас  ;)  освен животните, на тази планета няма земляни  :29:

и да смятам да я откарам поне до 1000-2000 години и после да я мисля  :57:
Активен

Иво

• Новак
  • Публикации: 35
  • Познанието се добива лесно за разлика от мъдроста
« Отговор #48 -: Февруари 14, 2010, 08:14:48 am »

ДДДДД,в ''Матрицата 5'' има една малка подробност :wub:,за читателите на книгата -

''Настоящата информация не е за масова консумация, защото болшинството не биха  могли да я разберат – толкова дълбоко са потънали в Играта. Единствените, които биха я разбрали са Финалните Инкарнации и Много Напредналите инкарнации. Съветът ми към всеки, който чете този материал е да работи с него индивидуално – ако нещо от него ви се струва невероятно, просто го сложете настрани. Помнете – вашият път се разтваря като цвете с много листенца постепенно, докато заблести във вашата Последна Инкарнация – същото става и с вашето съзнание.''
    Автор-Вал Валериан

Цитат

Щастието е само една емоция.За постигналите безсмъртие,илюзията ''щастие'' не съществува ;)
Активен
...И как да разбера кой съм аз?И дали наистина съм аз?И накрая ако се окаже,че аз не съм аз,а някой друг?Егати и системата!!!!

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #49 -: Февруари 14, 2010, 08:24:03 am »

корекциите на ДНК са правени от извънземни - ми че това е ясно. човекът е създаден с 12 нишково ДНК, а извънземните са го свели до 2 нишки за да могат да ни контролират - че какво му е тук неясното не можах да разбера  ;D

и ако изходим от факта, че тук на Земята се намира една стълба по пътя на еволюционното развитие на душите, нещо ми иде нередно да търсим земляни  :P  това че ти или аз или някой друг се е прераждал стотици или хиляди пъти на тази планета не те прави землянин  ;)  а просто временно пребиваващ и заложник на собствената си майя, до доказване на противното  :tongue2:
Активен